این 41 San Bernardino County جوامع در حال حاضر می دانم که اگر همسایگان coronavirus

آن را در حال حاضر ممکن است بگویید که چگونه بسیاری از coronavirus موارد — و چگونه بسیاری از COVID-19 مرگ و میر — وجود داشته است در 41 اضافی جوامع در سن برناردینو کانتی.

کوچکتر unincorporated areas اضافه شد این هفته به شهرستان داشبورد ردیابی این ویروس سه ماه پس از شهرستان شروع مثال تعداد موارد و مرگ و میر مرتبط با این ویروس در گنجانیده شده شهرستانها و برخی از بزرگتر unincorporated areas.

ارسال شده دائمی هستند گفت: شهرستان سخنگوی دیوید ورت.

“آنها اضافه شد به درخواست برخی از کسانی که در جوامع و به دلیل معنیداری وجود دارد-تعداد کافی از موارد به شکستن آنها را از” ورت گفت: در یک ایمیل.

مسئولان شهرستان هیچ فعلی برنامه ای برای اضافه کردن اضافی جوامع به داشبورد اما ممکن است انجام دهد پس اگر جوامع دیگر آن را درخواست و شماره توجیه آن ورت گفت.

به عنوان چهار شنبه, جولای 15, حداقل یک مورد از coronavirus در بر داشت شده بود در 23 به تازگی اضافه شده جوامع است. موارد تایید شده در Angelus اوکس بیکر, کچل مسا, Big River Blue Jay سرو گلن Daggett, Devore, جنگل, آبشار Helendale, Hinkley دریاچه متن Landers, ایالت لوسرن دره Lytle Creek موسکی, نیوبری چشمه Oro گراند پینن هیلز Pioneertown, Sugarloaf, Twin Peaks و Yermo.

داشبورد نیز شامل 18 جوامع با تایید موارد به عنوان چهارشنبه: آرگوس Arrowbear, Cedarpines پارک Crestmore ال سراب Fawnskin Green Valley Lake Havasu جانسون دره Lenwood کوه کچل بلوط گلن, San Antonio, ارتفاعات, Spring Valley Lake, Trona, توئنتی ناین پالمز دریایی پایه دره سحر و تعجب دره.

شهرستان داشبورد می توان در یافت sbcovid19.com.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>