وجود دارد رفتن به عقب برای NHL, NBA

دیگر نه.

با بیش از 200 گزارش مرگ چهار شنبه, مارس 25 مشخص شده مرگبارترین روز در ایالات متحده از رمان coronavirus یافت سواحل ما در اواخر ماه ژانویه است. این کشور پس از گذشت رسما از 1 ، 000 مرگ و میر و با توجه به مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری وجود دارد بیش از 68,000 تایید ایالات متحده موارد از ظهر پنج شنبه.

هنگامی که شیوع موجود است به احتمال زیاد منطقه با منطقه و جهان را جشن می گیرند در امواج و بدون شک وجود دارد که ورزش خواهد بود و بخش عمده ای. جمع آوری برای حضور در یک رویداد ورزشی یک, حدس, خواهد, در واقع, ترین نمادین لذت بخش توده جشن شادی ما.

ما نمی خواهد فقط جشن پایان خطر و یا از سرگیری عادی اما ما سلامت و روح انسان سرکش. چیزی را ارائه می کنند شادتر انتشار از آینده با هم به تماشای یک بازی بیس بال, فوتبال یا بسکتبال بازی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اما ما در حال نزدیک بودن هنوز وجود دارد و آن را دشوار است به درک چرا NHL و NBA نیست به سادگی لغو بقیه فصل خود را. چند اگر هر حال در خلق و خوی.

فراموش نکنید حضور در یک بازی verging در خودکشی در این نقطه است. که حتی می خواهد به تماشای یکی است ؟ در سه ماه گذشته, چه, می, گویند, NHL یا NBA در پایان فصل خود را در خالی کردن عرصه به معنای حتی جان سخت ترین فن ؟

در حال حاضر گسترش سریع coronavirus و عوارض مصرف آن را در جهان بیش از حد عمیق به فراموشی سپرده شود برای چند ساعت از بیس بال و یا هاکی; تجربه خواهد بود به عنوان خالی به عنوان استادیوم ها و عرصه.

ورزش احساس نمی به اندازه کافی مهم در مورد مراقبت و غیره نخواهد بود.

در حالی که کالج ها و مدارس را لغو بقیه فصل خود را — NCAA خصوص فعال — NHL, NBA و لیگ اصلی بیس بال ادامه به وزن گزینه های خود را. هر دو هاکی و بسکتبال معلق فصل خود را به طور نامحدود و MLB و لیگ برتر فوتبال به تعویق افتاد فصل آن از طریق حداقل اواسط ماه مه.

یکی می تواند درک بیس بال برگزاری برای کوتاه فصل اما NHL و NBA فقط در مورد گذشته به دلیل در تماس با فصل خود را خاموش. آن را دشوار است تماس, بدون شک. در حالی که بازیکنان و مدیران را دست نخورده برای زنده ماندن کسانی که بیشتر پایین زنجیره ای می تواند ضربه سخت است.

اما در اینجا چیزی است: زمانی که ما به اندازه کافی به حرکت در, ما در حال رفتن به حرکت می کند. چند خواهد بود علاقه مند به صدای موج تعلیق از اتمام یک فصل معلق, و, که, یک مظنون را شامل بازیکنان.

NHL به نظر می رسد و به احتمال از سرگیری بازی در ماه جولای و تکمیل postseason در ماه اوت — با وجود این واقعیت است که ژوئن پیش نویس در حال حاضر لغو شده است.

ما قصد داریم به انجام بهتر از پهن کردن منحنی به ما را فراموش نکنید واقعیت طولانی به اندازه کافی برای لذت بردن از تماشای ورزش دوباره. این یک چیز را دوباره زنده یک لحظه تماشای یک بازی حذفی در تلویزیون; یکی دیگر از به طور کامل به سرمایه گذاری در یک فصل بسکتبال هنگامی که شما از دست — و یا حتی بدتر عزیزان — به یک بیماری ما فقط یاد گرفته حدود سه ماه پیش.

بیش از نیم میلیون مورد تأیید و حدود 23,000 مرگ و میر در سراسر جهان از بعد از ظهر پنجشنبه از جمله 59 موارد جدید — و مرگ دوم — در مینه سوتا است.

بیس بال به نظر می رسد به یک شات در بازی نیم فصل MLS شاید کل فصل. اگر آنها آن را بسیار با شکوه خواهد بود زیرا ما خواهد بود بیش از آماده کنیم و تمام توان چرخش صفحه.

بدون قصد بازگشت وجود دارد در حال حاضر. آن زمان برای NHL و NBA به قبول آن است.

به عنوان خدمات عمومی ما باز کرده اید این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>