وحشی پایان آمدن در ده هاکی عنوان مسابقه SCSU شانس برای خانه یخ و بیشتر

PLYMOUTH, Minn. — وجود دارد برخی از ویژگی های چالش با این هفته پادکست اما پیست زنده جس مایرز و میک هاتن شده از طریق یک بخش در پلیموث یخ مرکز.

خبرنگاران بحث در مورد این مسابقه برای بزرگ ده کنفرانس هاکی مردان عنوان شده است. Penn State منجر به مسابقه با 41 امتیاز اما بیکار است آخر این هفته تا Nittany Lions را به دیدن جایی که آنها در نهایت اما باید خانه امن یخ. ایالتی اوهایو و مینه سوتا هر دو با چهار امتیاز پشت پن استیت. Gophers بازی میشیگان در یک سری آخر این هفته در 3M عرصه در Mariucci.

این اولین بار نیست که Gophers مربی باب Motzko شده است از طریق یک تنگ حذفی وضعیت. هاتن مذاکرات در مورد چگونه Motzko شد مربیگری St. Cloud State در سال 2012 و در تلاش بود تا به خانه یخ در بازی پایانی فصل به طور منظم. آن را برای ساخته شده است یک حکایت جالب. هاتن همچنین در مورد Huskies از ” نبرد برای خانه یخ در این فصل و آخر این هفته سری برابر دنور.

این همه و خیلی بیشتر.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>