مالیات بر ثروت است ورشکسته

یک مالیات بر ثروت سوق دموکرات ها به کاخ سفید در انتخابات ریاست جمهوری این سقوط ؟ سه حزب پیشرو در انتخابات ریاست جمهوری اولیه نامزدهای برنی ساندرز سناتور الیزابت وارن و پیت Buttigieg در حال مبارزه در این مسئله است. سناتور. وارن پیشنهاد برای مثال خواستار دو درصد مالیات هر سال در خانوار با بیش از 50 میلیون دلار در دارایی.

طرفداران ادعا می کنند مالیات بر ثروت لازم است برای کاهش نابرابری درآمد و صندوق های مختلف دولت فدرال برنامه های اجتماعی است. با توجه به Sanders, کمپین یک مالیات بر ثروت است که مورد نیاز “برای کاهش ظالمانه سطح نابرابری وجود دارد که در آمریکای امروز و برای بازسازی ناپدید شدن طبقه متوسط…”

در عین حال شواهد از کالیفرنیا و جاهای دیگر نشان می دهد مالیات بر ثروت را موفق به دستیابی به این اهداف در حالی که کاهش فرصت های اقتصادی برای سختکوش آمریکایی است.

در نظر بگیرید: هیچ ارتباط روشنی بین افزایش مالیات بر ثروتمندان و کمتر نابرابری درآمد. کالیفرنیا نمایشگاه A. گلدن استیت یکی از مهمترین نابرابر متحده در این کشور و در عین حال آن را نیز توسط یک حاشیه گسترده ای — بالاترین درآمد دولت نرخ مالیات بر بگیران ثروتمند. ایالت نیویورک نیز یکی از این کشور بالاترین نرخ مالیات حاشیه ای است ترین کشور نابرابر دولت است. در مقابل, New Hampshire, وایومینگ و آلاسکا هستند سه برابر بیشتر متحده و آنها هیچ مالیات بر درآمد دولت در همه.

در سراسر کشور نابرابری درآمد به طور چشمگیری کاهش یافته رئیس جمهور بعد از مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات بر شرکت ها و بالا بگیر. پس از سال 2018 سهم ارزش خالص برگزار شد پایین 50 درصد از خانواده ها افزایش یافته است در حالی که این بخش متعلق به بالای یک درصد از حقوق بگیران کاهش یافته معکوس دیرینه روند. ارزش خالص متعلق به پایین نیمی از خانواده ها افزایش یافته است و نزدیک به 50 درصد—بیش از سه برابر سریع تر از افزایش بالای یک درصد از حقوق بگیران.

چه توضیح می دهد که این تناقض آشکار? زمانی که دولت تحمیل تنبیهی نرخ مالیات آنها می خورد مولد سرمایه از اقتصاد است. ثروتمند نه تنها ذخیره کردن درآمد خود را زیر یک تشک به عنوان populists ادعا می کنند. بلکه آنها با استفاده از پول خود را برای استخدام کارگران جدید افزایش دستمزد کارکنان گسترش کسب و کار خود را خرید و سرمایه گذاری در شرکت های دیگر و ایده های. این بودجه تحریک اقتصاد و ارائه بقیه از ما با این فرصت را به زندگی می کنند رویای آمریکایی است.

سرمایه نیز همراه و جهانی. دولت که مالیات آن را بارها و بارها یا در سطوح بالا را تعقیب آن دریایی درست مثل ایالات متحده را به حدود سه تریلیون دلار از درآمد شرکت ها قبل از اخیر کاهش مالیات به ارمغان آورد و نرخ شرکت ها در خط با جهان توسعه یافته به طور متوسط.

کشورهای اروپایی مانند فرانسه و سوئد و آلمان و دانمارک در بر داشت این راه سخت. آنها اوراق ثروت خود را مالیات در سال های اخیر پس از آنها شکست خورده را در انتظار درآمد در حالی که هل دادن مالیات دهندگان. با توجه به اقتصاددان فرانسوی اریک Pichet فرانسه را مالیات بر ثروت کشور هزینه بیش از $200 میلیارد دلار تقریبا دو برابر درآمد آن تولید و کاهش تولید ناخالص داخلی این کشور رشد. یک تجزیه و تحلیل نتیجه می گیرد که مالیات بر ثروت تعقیب دور 10,000 میلیونرهای از فرانسه در سال 2015 به تنهایی.

هنر Laffer ریاست جمهوری مدال آزادی برنده جایزه سابق و رونالد ریگان مشاور نکردم این تجارت بين بالاتر نرخ مالیات و کاهش درآمدهای مالیاتی با Laffer Curve. این مدل اقتصادی به صورت گرافیکی نشان می دهد که یک ارتباط غیر مستقیم بین نرخ مالیات و درآمدهای مالیاتی بالاتر از یک آستانه خاص است. در واقع ایالات متحده درآمدهای مالیاتی رشد داشته است پس نرخ مالیات قطع شد.

Laffer بحث خواهد شد امانوئل سائز UC-برکلی و استاد و مشاور بهداشت ، وارن بر اثربخشی مالیات بر ثروت در رایگان یک رویداد عمومی در دانشگاه بریتیش کلمبیا در آوریل 12th. این رویداد توسط Steamboat موسسه و دانشکده تحصیلات تکمیلی دانشکده سیاست عمومی.

گذشته از این عملی اعتراض به مالیات بر ثروت نیز وجود دارد مفاهیم اخلاقی. مالیات بر ثروت مقدار به مصادره اموال شخصی است که قبلا مشمول مالیات حداقل یک بار قبل از. پنجم متمم قانون اساسی محافظت از مردم “مالکیت خصوصی” از بودن “گرفته شده برای استفاده عمومی بدون فقط جبران خسارت است.” به همین دلیل مالیات بر ثروت است که به احتمال زیاد بر خلاف قانون اساسی.

به تاریخ اخیر نشان می دهد که دوباره, بهترین راه برای کاهش نابرابری درآمد و کمک به طبقه متوسط است که شکوفایی اقتصاد است که مالیات بر ثروت را تهدید می کند. آیا مالیات بر ثروت موثر است در جرسنج مسیر به قدرت سیاسی اما باقی مانده است دیده می شود.

جنیفر Schubert-شبیه است رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل Steamboat موسسه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>