صدای لیکرز و کلیپرز, احساس سوزش در چه بوده است شروع پلی آف NBA

در هر سال آن خواهد بود زمان به درخشش.

بیل مک دونالد خواهد بود ambling از طریق تونل از مرکز استیپلز و به نرم افزاری ویژه است که پرده لیکرز’ مرکز دادگاه. او می تواند دست دادن با بازیکنان و مربیان و تولید کنندگان و دوستان ساخته شده از طریق یک دهه پخش حرفه ای. او خواهد بود راه اندازی میکروفون و آرایش و دوربین و نورپردازی آماده به صدا بسکتبال بزرگترین مرحله.

به جای مک دونالد, تلویزیون صدای لیکرز پخش در طیف ambles طریق بیشتر خیابان های خالی از ساحل نیوپورت این روز است. بدون دسترسی به ورزشگاه او را پر می کند ساعت با زدن طولانی از طریق توقیف پوسته, مد, جزیره, اشتیاق برای بنفش-و-طلا ضربان قلب است که او فکر می کند باید thumping در سراسر لس آنجلس.

“ما شده است شش سال گرسنگی و من دوست شده است این عنوان بسیار به عنوان کسی,” او گفت:. “ما درک می کنیم چه معامله: تمرکز در حال حاضر بر خوب بودن انسان خوب بودن شهروندان است. اما مانند هر کس دیگری من دوست دارم که در این فصل به پایان برسد.”

لیکرز گوینده بیل مک دونالد چپ و همسرش Nance نیست پخش یک بازی پس از NBA به حالت تعلیق در این فصل بیش از یک ماه پیش. (فایل عکس: اورنج کانتی ثبت نام)

پس از NBA فصل بود به حالت تعلیق بیش از یک ماه پیش با توجه به COVID-19 شیوع بیماری های که حس وحشت و نگرانی بیش از یک حل نشده کمپین است در مجموعه عمیقا با طرفداران بسکتبال در جنوب کالیفرنیا. این احساس است که بیشتر از همه تلخ این آخر هفته که postseason راه اندازی شد برای شروع با لیکرز و کلیپرز در میان عنوان مورد علاقه های شما – این پخش که می شده اند و این روایت درام به عنوان آشنا به مخاطبان به عنوان صدای کفش تق و لق در چوب جنگلی احساس سوزش.

کلیپرز’ برایان Sieman تماس های پنج شنبه و جمعه قبل از پلی آف آغاز خود را “مورد علاقه روز از سال” صرف exhaustively تحقیق این تیم در دور اول حریف غواصی به آمار و کوه در می رم از طریق امکانات به خیاط خود را برای پخش این مجموعه است. شرایطی که خصوصی مراسم سخت بود به معده برای Fox Sports غرب/نخست بلیط broadcaster.

“این فوق العاده بد شانسی او گفت:” در روز جمعه. “امروز بدبو است.”

کلیپرز play-by-play پخش برایان Sieman نشان داده شده است با فرزندان خود فینیگان و هنری در سال 2017 سوئیچ ها از رادیو به تلویزیون در این فصل جایگزین دیرین کلیپرز پخش رالف لاولر که بازنشسته شد در پایان فصل گذشته. این نوع از کار Sieman می خواستم از آنجا که او در مدرسه ابتدایی. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از امی Sieman)

لیکرز و کلیپرز متعلق به کنفرانس غرب در این فصل برنده شدن در یک ترکیب 73 درصد از بازی های خود را و نشستن در Nos. 1 و 2 در جدول رده بندی بود. اوج این فصل تا کنون مسلما زمانی که آنها بازی هر یک از دیگر در سه smashmouth رقابت بازی با کلیپرز برنده دو و لیکرز برنده سوم فقط سه روز قبل از NBA وقفه آغاز شد.

برای لیکرز آن مدتها در انتظار بازگشت به تسلط پس از طولانی ترین حذفی خشکسالی در تاریخ حق رای دادن. برای کلیپرز آن بود که شاید خود جدی ترین مدعی همیشه. در حالی که تلویزیون و رادیو صدای باید اذعان کرد که نیاز به امنیت عمومی trumps تمایل خود را برای بازگشت به رقابت به عنوان برخی از نزدیک ترین افراد به مبارزات آن را سخت به احساس احساس از دست دادن.

“این فوق العاده ناامید کننده نیست به پوشش اجرا بود که گفت:” مایک Trudell که با این نسخهها کار حاشیه برای طیف. “با یک تیم که یک شانس برای برنده شدن یک عنوان وجود دارد یک سطح بالاتر از فتنه و شما احساس می کنید که شانس در بهترین خود را. این قطعا چیزی است که وجود یک شکاف بزرگ از قلب و مغز خود را که در آن شما مایل به سعی کنید به آن را پر کنید.”

صدای لیکرز و کلیپرز در حال انجام چه مقدار از امریکا انجام شده است: ماندن در خانه. در حالی که او را ظ نوشته شده قطعات ضمنا Trudell است که بازی دو بر یک در حیاط خلوت خود را در برابر او دوقلو 5 1/2 سال پسران که داد و بیداد بیش از کسانی را که به عنوان Kobe Bryant. Sieman نیز آرامش با خانواده و مسابقه از طریق مارول فیلم فروشگاه و پر جنب و جوش با بهره گیری از شام هم که معمولا نادر هستند در بهار.

در حالی که جان ایرلند نگهداری روزانه رادیو نشان می دهد در ESPN که او را نگه می دارد مشغول او را نیز تنظیم برای بازی های قدیمی: او اعتراف کرد او به تماشای بازی 7 از سال 2010 نهایی متمسک بیش از سلتیکز سه بار در تمامیت خود را از قرنطینه شروع شد (یعنی راحتی, مواد غذایی,” او گفت). او نیز کشیده شده است به یکی دیگر از پیگیری های خود را رنگ تفسیر شریک Mychal تامپسون.

“او شده است از تماشای این احمق عمر و مشخصه فیلم” ایرلند گفت. “توطئه همیشه, همان, اما او را بدست من به آن است.”

NBA خانواده هایی که به طور معمول خواهد بود در جیب های مختلف از کشور لذت می برد غیر منتظره هم زمان. تامپسون کودکان از جمله رزمندگان طلایی امور خارجه ستاره کلی تامپسون در منطقه و قادر به مراجعه به طور منظم – “بازی بازی های ویدئویی هم مانند آنها به 12 یا 14 سال از سن او گفت:” با کمی انتقاد لبه.

با فصل اول خود را به عنوان KLAC رادیو صدای کلیپرز به حالت تعلیق نوح عقاب پشت در سواحل شرق با پدر و مادر خود — پدر او مشهور است شبکه پخش ایان عقاب و پر کردن وقت با خانواده شام و حرکت شب. برخی از حس ادب دست نخورده است: نوح گفت: مسابقات با پدرش در چه کسی بهتر مدل مو برای روز.

“این یک تنظیم برای هر دوی ما اما بیشتر را دارد برای او و چون او شده است در کسب و کار در حالی که برای” او گفت:. “او بسیار معمول گرا و فقط می داند که” من این چیز بسیار خاص از اینجا به اینجا و سپس من در زمان خاموش است. … ما درک نمی کنند که ما می خواهم هر دو را تغییر ما معیشت این در اوایل سال.”

کلیپرز و لیکرز هر دو بازی خود را نهایی بازی در مارس 10, روز, زمانی که بسیاری از رسانههای فرض NBA شد رهبری برای عرصه بدون طرفداران, اما هنوز هم قادر خواهد بود به بازی. مک دونالد گفت: از لیکرز ” از دست دادن به شبکه وجود دارد “به هیچ وجه ما در سمت چپ ساختمان آن شب فکر کردم که قرار بود آخرین بازی سال.”

Trudell تجربه تعلیق از NBA فصل متفاوت خواستار شاید آخرین بسکتبال حرفه ای بازی در این کشور در فوریه 11, G-لیگ امر در ال سگوندو بین جنوب خلیج لیکرز و آستین اسپرز. NBA فصل متوقف شد, فقط به عنوان تیم مورد به نکته. G لیگ در. Trudell soldiered نیز هشدار می داد طرفداران پس از هر شکستن که بازی نامیده می شود می تواند در هر زمان.

“این فقط یک فرد وهم آور مرتب کردن بر اساس احساس,” او گفت:.

برای برخی از, آن زمان به نقد کار خود را. هر دو Sieman و عقاب در سال اول خود را در نقش مربوطه خود را و آنها را به گوش پیر, پخش با گوش های تازه کمک می کند که قرض دیدگاه برای چگونه آنها به نام بازی و چگونه آنها به دنبال خطوط داستان ،

سپس انتهای دیگر طیف. تامپسون نمی خواهید به تماشای هر بازی در تمام: “این فقط ورشکسته من. ما می دانیم چه اتفاقی افتاده است. چرا من می خواهم به تماشای آن ؟ این باعث می شود من بیشتر از آنچه که می گذرد.”

در حالی که این فصل NBA شد coaster غلتکی برای هر دو L. A. جوخه حتی قبل از تعلیق این رسانههای نمی تواند کمک کند اما مسحور ویژه مبارزات با عنوان با این لیگ بهترین بازیکن. ورود Kawhi Leonard و پل جورج به کلیپرز یکی از هیجان انگیز ترین آنها تیم تا کنون. تجارت برای آنتونی دیویس و دوباره جوان سازی از LeBron James احساس مانند یک رستاخیر از شکوه روز.

در برخی از لیکرز’ بزرگتر برنده – مانند اوایل فصل اضافه بازی برابر دالاس یا back-to-back پیروزی در برابر دلار و کلیپرز در ماه مارس – مک دونالد گفت که او فکر بازگشت به سلف خود جوجه Hearn.

“فکر می کنم به جوجه در همه زمان ها چقدر او را دوست داشتنی این” او گفت:. “این مانند این است که در آن لیکرز تعلق دارند.”

در حالی که کمیسر NBA آدم نقره جمعه اذعان کرد که لیگ ندارد به اندازه کافی اطلاعات برای هدف قرار دادن یک تاریخ به بازگشت رسانههای امیدوار باقی می ماند. ایرلند گفت که او راه می رفت دور از فصل باور لیکرز شد این تیم به ضرب و شتم و او چسبیده به این امید که آنها قادر خواهید بود برای از سرگیری یک تعقیب و گریز برای خود 17th عنوان.

Sieman اذعان دارد که آن را سرگرم کننده نیست تصور کنید که او در حال حاضر به نام آخرین بازی از 2019-20 فصل است. اما حتی او می گوید او معتقد است کلیپرز – که بازگشت بسیاری از بازیکنان کلیدی خود را در سال آینده – ساخته شده برای دراز مدت مشاجره. از یک نظر شخصی او frets بیشتر در مورد اینکه آیا کار همان خواهد شد: آیا پخش خدمه خود ادامه خواهد داد و به پرواز در تیم هواپیما و یا نشستن در shootarounds است که جایی که او میدارد تا بسیاری از بینش او سهام در تلویزیون.

“قسمت پشت هواپیما بسیار تنگ – من از دست این رفاقت,” او گفت:. “شما شروع به فکر می کنم زمانی که ما دوباره ما نمی مسافرت. من می تواند اشتباه و من دارم اشتباه می باشد.”

رفاقت این روزها به اشتراک گذاشته شده است از طریق متون و Facetime تماس. مک دونالد را نگه می دارد در تماس با همسرش Lantz مستقر در سان Diego. (“Everybody” او گفت: با تمرین تئاتر و تحویل “من می خواهم به شما بگویم استو خوب انجام شده است.”) ایرلند پخش برنامه های خود را نشان می دهد با استیو میسون از طریق کنترل از راه دور رادیویی فن آوری; او نیست در استودیو و یا جسمی دیده خود شرکت میزبان برای هفته ها. عقاب به تازگی اصلاح کرده, خود را قرنطینه موهای صورت برای ضبط یک تبلیغی برای کلیپرز – چرا که حتی اگر این بازی را متوقف کرده اند و کار همچنان ادامه دارد.

حتی ناراحتی در حال حاضر از دست رفته است. تامپسون به مدت طولانی تاسف خود را از رفت و آمد از اورنج کانتی اما قسم می خورد: “من از دست نشستن در ترافیک در 405 – من فکر نمی کنم که همیشه شکایت در مورد ترافیک در LA دوباره.”

عقاب کردم مشاوره از مربیان قبل از حرکت از سیراکیوز به لس آنجلس است که او باید خود هدست و یک لحظه به درک که در آن او است – در NBA عرصه تلفن نرم افزار بازی. این چیزی است که او فکر در قرنطینه: در حالی که هیچ کس می داند که چگونه NBA سر گرفته خواهد شد که در آن بازی برگزار خواهد شد و حتی اگر صدای کسی که تماس عمل خواهد بود قادر به نشستن courtside روز NBA می آید و خواهد بود او سعی خواهیم کرد به خیس کردن.

“من واقعا باید باریکش خودم هر روز این کار است. … شما می خواهید را به یک دوم واقعا به اطراف نگاه کنید و فکر می کنم که این چیزی است که بسیاری از افراد رویای,” او گفت:. “این یک مورد که در آن فاصله واقعا قلب رشد fonder.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>