وعده سرمایه داری در مقابل سراب سوسیالیسم

یک از دوستان خود را از دست داده به عنوان یک نتیجه از COVID-19-مربوط به کاهش و از دست کارفرمای خود مبتنی بر بیمه درمانی همراه با آن است.

خود داستان است و نه منحصر به فرد — بیش از 20 میلیون آمریکایی را برای ثبت نرخ بیکاری در چند هفته گذشته بسیاری از از دست دادن پوشش در طول راه.

دوست من یک برنی ساندرز حامی اضافه شده که جامعه نیاز به حرکت به دور از کارفرما مبتنی بر پوشش. منظور او آن را به عنوان اثبات شکست سرمایهداری و سوسیالیستی دولت-اجرای سیستم بهداشت و درمان.

به عنوان او بیش از حد جوان برای Obamacare بحث از سال پیش او بود آگاه نیست که سرمایهداران نیز استدلال برای برنامه های قابل حمل است که به دنبال فردی است.

“یک روش جایگزین خواهد بود به آن را آسان تر برای مردم را به خرید بیمه نیست که به خود اشتغال” نوشت: رامش Ponnuru در نیویورک تایمز در سال 2009. “این موجود فرار مالیاتی برای کارفرما-ارائه بیمه می تواند جایگزین با یک اعتبار مالیاتی که امر به بیمه خریداری شده و یا در داخل و یا خارج از محل کار.”

اغلب مردم فکر می کنم از سرمایهداری به عنوان مترادف با حرص و آز شرکت های بزرگ; آنها نمی آن را به عنوان یک سیستم بزرگ است که آنها بخشی است که به آنها آزادی انتخاب و موفق شوند.

به عنوان Axios گزارش به تازگی COVID-19 به احتمال زیاد خواهد لحظه ای تعیین کننده برای نسل Zers به عنوان 9/11 بود برای نسل من. از دست دادن آن بسیار مهم اول فرصت های شغلی افسرده دستمزد و وحشت از تماشای پدر و مادر خود را تبدیل به بیکار شدن و از دست دادن پوشش بهداشت و درمان در وسط یک بیماری همه گیر خواهد شد به احتمال زیاد سوسیالیستی سیاست های حمایت توسط ساندرز حتی بیشتر محبوب در میان جوان های آمریکایی.

آنها می آیند تا در جهان از خرد کردن بدهی های دانشجویی ناکافی گزینه های مسکن, هزینه های بالای زندگی مسخره گران قیمت مراقبت های بهداشتی و…. ساندرز فروخته است آنها را بر اساس این ایده که دولت می تواند به رفع تمام این مشکلات فقط با خیساندن غنی (حتی اگر که مشغول به کار نشده در کالیفرنیا).

در مقابل سرمایه داری خواهد نقطه به سیاست های دولت که درایو انفجار هزینه شهریه و خواهد به جای ترویج هزینه تر جایگزین گران موسسات خصوصی از جمله تجارت مدارس و کالج ها. یک سرمایه داری استدلال می کنند که در کالیفرنیا بد سیاست های مسکن جلوگیری واحد مسکونی جدید از حال ساخته شده است.

راه حل های سرمایه داری نیاز به تلاش و اعتماد به برخی از حقایق اقتصادی و رفع سریع پس از دوره یک دولت-اجرای راه حل جذاب برای تلفن های موبایل به دلیل آن را به فروش می رسد با فانتزی است که آن را کارآمد تر و هزینه های خود را — فقط آن را و آن را نمی کند.

دولت نقش مهمی در جامعه است. در میان چیزهای دیگر, آن را فراهم می کند امنیت و نظم و قانون و کمک به کسانی که نیاز دارند. گران پاسخ دولت به COVID-19 بوده و مناسب و در عین حال محدودیت های آن آشکار است.

چرا ما راه حل های تثبیت در دولت است ؟ ما برای پیدا کردن زمانی که بودجه در سراسر کشور در حال کاهش به عنوان نتیجه کاهش مالیات بر درآمد.

سرمایه داری شده است بزرگترین خالق ثروت جهان تا به حال شناخته شده است. تا نسبتا به تازگی در تاریخ بشر بسیاری از جهان در فقر زندگی می کردند در شنیع شرایط. قطعا بسیاری از آمریکایی ها زندگی می کنند در شرایط غیر قابل قبول است اما اگر شما فکر می کنم آن را بدتر از زندگی در 1800s شما در اشتباه هستند.

گسترش سرمایه داری و دموکراسی در سراسر جهان منجر به نسبی ثبات جهانی است.

“در یک بازار آزاد پول خورده طبقه و کلاس و روان تعامل اجتماعی” می نویسد: نویسنده یونس گلدبرگ. “تجارت ایجاد اعتماد و تشویق غریبه برای دیدن هر یک از دیگر به عنوان برابر در یک معامله.”

اما سرزنش برای سرمایه داری را کاهش محبوبیت می افتد بر روی شانه ها از سرمایه داران که موفق به دفاع از آن. بحران مالی 2008 و با آن حرص و آز شرکت های بزرگ دولتی کمک مالی و عدم پاسخگویی همه در پشت مالیات دهندگان و مصرف کنندگان کشیده سرمایهداری نام از طریق گل.

2008 اثبات ضرب المثل قدیمی که چند سیب بد می تواند به از بین بردن یک دسته. برای سال وجود دارد که یک توافق در جامعه است که اگر نخبگان توسط قواعد و مراقبت در مورد آنها می تواند “خود قصرها” وال استریت ژورنال مقاله نویس پگی نونان نوشت.

“اما زمانی که شما شروع به درک که بزرگ و توانا هستند و نه لزوما در سمت خود را زمانی که آنها نشان می دهد هیچ خاص احساس مسئولیت به خود شهروندان همه شرط ها” نونان نوشت.

من می توانم در مورد همه اختراعات و اکتشافات و پیشرفت اجتماعی است که از سرمایه داری و مطمئنا کسی که می تواند دوباره با دستاوردهای دولت محققان.

اما سرمایه داری به من است در مورد فردی — آمریکایی داستان از آزادی کار سخت رستگاری و فرصت های بی شماری.

من ترک تحصیل دبیرستان. از طریق یک سری از بسیار ضعیف انتخاب در نوجوانی و اوایل 20s من بیکار بی خانمان و نا امید کننده است. در نهایت من به دنبال کمک sobered و شروع آهسته سفر به جایی که امروز هستم.

من به کالج و سپس فارغ التحصیل از چهار سال نهاد. من نقل مکان کرد و تعداد زیادی فرصت های زیر. من خواب دیدم از نوشتن و شد یک روزنامه نگار که از طریق آن من یک صندلی ردیف جلو به تاریخ جلسه بسیاری از افراد جالب در طول راه.

من دچار موانع و سود از کمک بسیاری از مردم (با تشکر از شما!), از جمله دولت در زمان. اما تجربه من با کمک دولت — مواد غذایی تمبر, عمومی امداد, وام های دانشجویی و کمک های مالی و دولت-یارانه مدارس — من ثابت است که نقش دولت این است که به تقویت بازار آزاد و نه ساخت یک بزرگتر خالص ایمنی با بازار آزاد را سخاوتمندانه.

من نمی گویم سرمایه داری نیست و باید جنبه های منفی آن; هر سیستم می کند. اما همه چیز در زندگی من آمد و از وضع موجود — رایگان-بازار سیستم سرمایه داری که در آن من به سختی کار می کنند و من را خود انتخاب کند.

“تعریف و آن را کامل می گوید:” مایک مادرید یک توافق سیاسی مشاور و همکار سرمایه داری. “این طراحی شده است تا منعکس کننده واقعیت به رسمیت می شناسد و قوانین خاص مانند عرضه و تقاضا است.”

“شما لازم نیست به مانند قانون جاذبه, اما شما باید برای مقابله با آن هر روز بدون در نظر گرفتن” مادرید می افزاید.

اگر مردم وجود دارد این است که پشت ما نیاز به آنها را انتخاب کنید. اما راه حل های دولت محدود است — بازار آزاد وعده های بی پایان است.

در مورد شما بدونم من دوست ارسال رزومه کاری خود را در اطراف و پیدا کردن یک کار جدید با بیمه بهداشت و درمان. سرمایه داری مشغول به کار دوباره.

مت فلمینگ است که یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. او در توییتر دنبال: @FlemingWords

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>