این Pinke پست: هنگامی که یک FFA مشاور همیشه یک FFA مشاور

از چند هفته پیش در جامعه Aneta N. D. لطف میزبانی سود برای ما پسر شکارچی که پیگیر جدی آسیب ستون فقرات. در حالی که شوهر من ناتان آمیخته با شرکت کنندگان در زیرزمین شهر های کوچک سالن او به رسمیت شناخته شده و آشنا هر چند غیر منتظره صورت در میان جمعیت: آقای Vannett.

در سال 1989 به عنوان یک بی دست و پا هشتم کلاس (ناتان کلمات و نه من) در تلاش برای پیدا کردن تو رفتگی در دیوار آقای Vannett تشویق ناتان به یک کشاورزی کلاس آموزش و پیوستن به FFA. امروز بیش از سه دهه بعد خود را, آموزش و مشاوره, هنوز معنی جهان به ناتان.

FFA است و نه فقط برای بچه ها. ناتان بود که “شهر بچه.” پدر و مادر خود را در حال نسل اول صاحبان کسب و کار کوچک هر چند هر دو آنها مطرح شد در مزارع در اوایل دوران کودکی سال است.

FFA است و نه فقط برای دانش آموزانی که علاقه به کشاورزی است. ناتان بچه بودم که دوست game, ریاضی, علم و موسیقی است.

Katie Pinke, Agweek Publisher

کتی Pinke, Agweek ناشر

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Feb. 22-29 ملي FFA هفته. حتی اگر من هرگز ثبت نام در کشاورزی آموزش و پرورش کلاس و یا شرکت در FFA من جشن 700,710 FFA عضو سنین 12 تا 21 در هفتم طریق 12th نمرات و به کالج از تمام 50 ایالت پورتوریکو و جزایر ویرجین ایالات متحده. در مورد 11,000 مدرسه راهنمایی و دبیرستان, کشاورزی, آموزش و پرورش, معلمان, آموزش و توصیه FFA عضو در 8,612 فصل است.

آقای Vannett تنها تدریس ناتان برای دو سال قبل از رفتن به یک مدرسه متفاوت است اما تاثیر خود زندگی می کند. آقای Vannett است که هنوز هم یک, کشاورزی, آموزش و پرورش معلم و مشاور فصل, حتی اگر او را بازنشسته یک بار.

چگونه آقای Vannett مشاور تاثیر ناتان? آن را از طریق محصولات و یا محدوده زمین قضاوت این FFA creed, مزرعه, کسب و کار, مدیریت, زبان عمومی یا ملی FFA گروه ؟

هیچ.

آقای Vannett تدریس ناتان چگونه به آماده را به نفع خود. به عنوان ناتان با من به اشتراک گذاشته آقای Vannett به او آموخت که نه تنها نشان می دهد تا در یک مسابقه و امید را به خانه یک برنز اما برای آماده شدن برای طلا و به نفع خود. در حالی که او همیشه برنده تهیه طرز فکر و هدف برنده شدن تغییر ناتان زندگی است.

Ag معلمان و FFA برنامه های ترک و تاثیر بر روی همه انواع از بچه ها. آموزش برنامه های حرفه ای و توسعه رهبری شهروندی و رشد شخصی شکل دانش آموزانی که تبدیل شدن به نسل بعدی ما در کسب و کار, علم و کشاورزی است. چه ناتان آموخته به عنوان یک FFA عضو آماده او را به یک کسب و کار متمرکز مالک و داوطلب رهبر مدنی.

به عنوان سفر ما را از طریق یک فصل دشوار است از زندگی آقای Vannett تمایل به رانندگی چندین ساعت به نشان می دهد تا برای ناتان دوباره جادویی بود. حتی امروز خود را در اواسط دهه 40 سالگی و سه دهه از حذف بودن که بی دست و پا نوجوان, Nathan سپاسگزار برای معشوق خود FFA مشاور آموزش و مربیگری.

موفقیت یک FFA فصل و کشاورزی برنامه آموزش و پرورش در یک مدرسه منطقه وابسته است قوی و معلم مانند آقای Vannett درگیر اعضا مانند ناتان و حمایتی دولت, مدرسه, مدیره و اعضای جامعه. به اشتراک گذاری داستان خود را در جامعه خود را آنلاین و یا ارسال یک ایمیل به من در مورد چگونه FFA ساخته شده است که تاثیر مثبت را در زندگی خود به عنوان یک عضو alumna یا حامی. خوشحال ملی FFA هفته.

Pinke ناشر و مدیر کل Agweek. او را می توان در رسید [email protected] و یا تماس با او را در توییتر @katpinke.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>