افسانه ونکوور streetball ‘پادشاه’ جوی Haywood ماندگار


جوی Haywood یک افسانه است در همه جا در حلقه جهان به جز زادگاه خود که در آن چند به یاد داشته باشید که چگونه پادشاه دستگیره رو نام مستعار خود را.

وجود درجه ای از بی احترامی می آید که با یک نرم افزار streetballer. آنها را رد کرد و به عنوان minstrels به عنوان خیابان-گوشه نوازندگان بازیکنان همیشه به عنوان برچسب uncoachable توسط سنت.

آنها نیز افسانه است.

ونکوور به خود افسانه ای هر چند چند به یاد داشته باشید تاجگذاری شاه دستگیره و خدمه اش به Notic. پرتال تخصصی اولی در 604 است که همیشه رفتن به ارتباط با NBAers مانند استیو نش و غارت Sacre نه Goosebumps شش Fingaz, دیوید Dazzel یا شعله جانی و قطعا نه خود شاه جوی Haywood.

Kitsilano مطرح فیلمساز Ryan Sidhoo فقط تولید پنج دقیقه کوتاه که بخشی از آن به تازگی منتشر شده دوستان از کانادا پخش سری جزئیات داستان Haywood و چگونه او را به عنوان پادشاه دسته.

هایوود در حال حاضر 35 شده است سفر در سراسر ژاپن و چین, اما او هنوز هم داده نشده است تا خود را طرفدار رویا. او با بازی در دانمارک و هالیفاکس بود و یکی از نهایی ازمایش کاهش رپتورز’ 905 تیم سه سال پیش است اما هنوز هم مبارزه همان streetball ننگ او رو به عنوان یک معلم مدرسه ابتدایی در مگی ثانویه است.

“من فکر می کنم تا حدود پنج تا 10 سال پیش عناصر streetball دیده نمی شد که اساسا صدا. من فکر می کنم مدرسه قدیمی gatekeepers سازمان جهانی بسکتبال ندیدم ارزش در برخی از حرکت combos و سبک بازی که از آمدن از زمین بازی گفت:” Sidhoo که همچنین تولید واقعی شمال نه بخشی docuseries می رود که در داخل افزایش موج حلقه استعداد آینده از تورنتو زیر پنج ساله با آرمان های رسیدن به گپ و فراتر از آن. “این ادراک تا به حال یک اثر trickle-down از بالا تمام راه را به پایین به مربیگری در سطح توده مردم باقی مانده است که برای چند دهه. من باید به ذکر است که وجود دارد هژمونیک فرهنگی ایده های مربوط به نژاد و قدرت های درگیر در این نمایش که بسکتبال از خیابان تا به حال هیچ جایی در سطح حرفه ای.

“حتی جوی فرصت های تغییر شد به دلیل این تعصب اما از آنجا که بزرگترین ستاره NBA در حال ترکیب این حرکت را در بازی امروز و ما شاهد xxx آماتور در مربیگری بدن, خطوط بین streetball و سازمان یافته بسکتبال هستند مات و بازی هیجان انگیز تر است. Streetball ریشه در خلاقیت و هیجان و در حال حاضر در NBA می داند که به فروش می رساند.”

Sidhoo امیدوار است از ویژگی های او در هایوود با پادشاه خواهد بود پرشی به یک دیگر فیلم در Notic یک گروه که شامل اندرو (Fingaz) لیو دوفین (لذت) Ngongo دیوید (Dazzle) Mubanda جمال (که در آن شما در?) پارکر Jermaine (تازه) پرورش جان (Johnny Blaze) Mubanda محمد (Goosebumps), Wenn و روری (فاجعه) فضل. این گروه ویژه در دو کتاب فیلم برداری توسط جرمی Schaulin-ریوکس و کرک Thomas — The Notic و Notic 2 — و در تاریخ همتراز با مشهور And1 Mixtape تور بازیکنان در استعداد اما قرار گرفتن در معرض.

نام خود را پژمرده با گذشت زمان چهره خود را تنزل به دانه دار YouTube فیلم ها در سایه علم جهان — به غیر از Haywood. 6-پا-1 گارد صرف چند سال گذشته انجام تورهای نمایشگاهی در آسیا با منطقه 6 شرکت اگر چه او هنوز هم نمی توانید همان سطح از شناخت محلی.

“من فکر می کنم انرژی زیادی بسیاری بالاتر در چین از محلی اینجا. آنها عاشق streetball بیشتر. آنها عشق جوهر از این بازی است. من بیشتر دوست دارم بیش از وجود دارد” Haywood گفت. “من متوجه در حال حاضر بسیاری از مردم در حال آمدن به من در اینجا اما شما همیشه بیشتر دوست دارم در خارج که در آن شما زندگی می کنند.

“در اینجا آن را سرد بسیاری از مردم من می دانم اما … من باید بسیاری از فرصت های بیشتر (خارج از ونکوور) همکاری با تعداد زیادی از مردم انجام بسیاری از حوادث است.”

او را صرف بیشتر وقت محلی رو به رشد بسکتبال اردوگاه — مدرسه دستگیره — به اقامت به همسر و دو فرزند خود در حال حاضر پنج و نه ساله. یک Instagram زیر که نمایی رشد کرده در چند سال گذشته — در حال حاضر بسته شدن در 160,000 پیروان خود در خارج از کشور را نشان می دهد — شده است یک افزایش مهارت های خود را و درمانگاه.

“پس از من انجام شده است من آکادمی بسکتبال را در اینجا, و من از رسانه های اجتماعی در حال رشد و رو به رشد می بینم بسیاری از کودکان و نوجوانان حضور من در آکادمی خیلی بیشتر,” او گفت:. “من واقعا باید برای تبلیغ به اندازه … من فقط یک یا دو پست و من در حال حاضر گرفتن کودکان و نوجوانان علاقه مند است.

“این رقابتی — فوق العاده رقابتی,” او اضافه شده محلی آکادمی صحنه.

“وجود دارد مقدار زیادی بیشتر فرصت بیشتری آکادمی به توسعه و یادگیری بازی که فوق العاده است. من فقط فکر می کنم ما نیاز به نوعی با هم; شاید انجام یک درمانگاه بزرگ است. رقابتی بودن است اما به صداقت و درست است که ما نیاز به توسعه بیشتر حرفه ای بازیکنان بسکتبال و بیشتر بازیکنان NBA,” Haywood گفت.

“شما نگاه کنید در تورنتو و عمق فرهنگ وجود دارد ما نیاز به کشف کردن چگونه پیدا کنیم و بعد از استیو نش و یا بعد از غارت Sacre.”

چند streetball افسانه ها را ساخته اند آن را به NBA — تورنتو رپتورز بود Rafer (Skip to my Lou) Alston, جمال کرافورد و Stephon Marbury قانون آسفالت قبل از لیگ های بزرگ — اما اکثریت باقی می ماند تیره فرقه ارقام که هرگز جریان اصلی به رسمیت شناختن. Pee Wee کرکلند ارل (بز) Manigault Booger اسمیت هیچ یک از آنها را همان فرصت است.

اما در حالی که بازیکنان خود هرگز آن را از خود حرکت و هنری و زمین بازی خلوص در حال حاضر پذیرفته شده بخشی از بازی NBA.


جوی Haywood — یک.k.یک. King دسته — یک بازی بسکتبال, افسانه, اما نه در شهرستان خانه خود را. شهرت او آمد در خارج از کشور و در آمریکا به عنوان یک streetballer.

رایان Sidhoo / PNG

Haywood نشده درب بسته در یک نرم افزار حرفه ای — Fraser Valley راهزنان ممکن است تیم بعدی خود بسته به اینکه چگونه COVID-19 تاثیر می گذارد کانادا نخبگان بسکتبال لیگ فصل — اگر چه او تمرکز بیشتر در مربیگری این روز است.

“پشتکار. پشتکار و کار سخت او گفت:” وقتی پرسیده شد که در مجموع کار خود را. “فقط کار سخت بدون توجه به این وضعیت است. چیزهایی نیست رفتن همیشه رفتن راه خود را بنابراین شما مجبور به نگه داشتن کار. و من فکر می کنم که آنچه که من انجام شده است تمام زندگی من وقتی که می آید به بسکتبال است.

“من کمی مسن تر در حال حاضر, اما در همان زمان من هنوز باید برای در شکل نگه دارید. اگر این فرصت وجود دارد … من قصد دارم به آن را. شما فقط یک زندگی به زندگی می کنند. من قصد دارم به سعی کنید و بازی حرفه ای بسکتبال تا چرخ می افتند.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>