قاتلان اعلام مرداد تور خرما در جنوب کالیفرنیا در میان زمان coronavirus نگرانی برای رویدادهای زندگی می کنند

با وجود تعداد رو به رشد به تعویق افتاده و لغو کنسرت و جشنواره حوادث با توجه به coronavirus نگرانی های این صنعت همچنان سرباز در امیدوار است که بعد از آن در سال وجود خواهد داشت کاهش قابل توجهی در این بیماری همه گیر.

لاس وگاس-بر اساس گروه راک قاتلان اعلام کرده اند بزرگترین تور جهانی به تاریخ در حمایت از آن در آلبوم جدید “Imploding سراب” که قطره در مه 29 طریق جزیره سوابق.

گروه برنامه ریزی شده است به تیتر Pechanga عرصه در سن دیگو در اوت. 26, MGM Grand آرنا در شهر لاس وگاس در Aug. 28 و Banc کالیفرنیا, ورزشگاه در مرکز شهر لس آنجلس در اوت. 29. سابق اسمیت گیتاریست و co-ترانه سرا Johnny Marr باز خواهد شد در این تاریخ.

بلیط ها $34.50-$149.50 و فروش در ساعت 10 صبح جمعه, مارس 20 از طریق AXS.com.

“Imploding سراب” رهبری واحد “احتیاط” و شامل کشت و مهمانان ویژه از جمله Lindsey Buckingham, KD Lang, Weyes خون جنگ با مواد مخدر ” آدم Granduciel, Blake Mills و Lucius.

COVID-19 در حال حاضر تا به حال تاثیر قابل توجهی در جشنواره های بزرگ و حوادث در جنوب کالیفرنیا از جمله به تعویق افتادن Coachella Valley موسیقی و جشنواره هنر و دلیجان کشور جشنواره موسیقی هم که برگزار می شود در Indio در ماه آوریل است. گسترش رمان coronavirus است که در حال حاضر با داشتن یک تاثیر قابل توجهی در صنعت سرگرمی در سراسر جهان به عنوان تورهای در حال به تعویق افتاد و رویدادهای کوچکتر هستند که لغو شد در دسترس نباشد.

اواخر روز چهارشنبه کالیفرنیا فرماندار گاوین Newsom مشترک یک به روز رسانی سیاست های دولت از کارشناسان بهداشت عمومی خواسته است که رویدادها و گردهمایی بیش از 250 نفر بود به تعویق افتاده و یا لغو شد حداقل تا پایان ماه مارس. به عنوان وضعیت باقی می ماند, مایع, طرفداران را تشویق به ادامه بررسی محل و وب سایت هنرمند برای آخرین اطلاعات به عنوان تاریخ, ترکیب اولیه و فروش بلیط می تواند تغییر کند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>