سخت اما صادقانه حقیقت در مورد دیزنی لند را بسته

حداقل دیزنی بود صادقانه با ما.

پارک و جاذبه های دیگر در سراسر کشور در حال هل دادن به عقب خود را بازگشایی تاریخ آن را به عنوان آشکار می شود که COVID-19 نمی خواهد ضربه بیش از سرعت. اما به جای ارتکاب به یک تاریخ جدید دیزنی ارائه شده این صنعت برای اولین بار صادقانه پاسخ — آن را تا اطلاع ثانوی بسته.

حقیقت این است که هیچ کس نمی داند که آن را امن برای جمعیت زیادی از علاقه مندان به جمع آوری در داخل پارک دوباره. شاید آن زمانی خواهد آمد که در ماه آوریل یا مه… و یا حتی ماه ژوئن است. و یا شاید آن را نمی خواهد آمد تا پس از آن. هر حدس می زنم در این نقطه است که فقط یک حدس است.

تا آنجا که من درک دیزنی صادقانه اذعان عدم قطعیت همه ما در حال حاضر من هم باید اعتراف کنم که با شنیدن دیزنی اعلام صدمه دیده است. آن را سخت به شنیدن حقیقت گاهی اوقات.

دیزنی لند را فراهم می کند ذهنی راحتی برای میلیون ها نفر از طرفداران حتی زمانی که آنها در پارک ها. فقط دانستن که دیزنی لند است که وجود دارد در حال انتظار برای شما می تواند شما را احساس بهتر است. البته در حال حاضر دیزنی لند است و نه وجود دارد برای ما. پارک بسته است به طور نامحدود. ما فرار در دسترس نیست.

که امر به دیگر مقصدهای مسافرتی معروف — حتی به عمل آمد ، همیشه از من گواهینامه رانندگی در دبیرستان من همیشه بوده اند برنامه ریزی یک سفر به جایی. سفر برنامه ریزی فراهم می کند یک روانی فرار زمانی که من نیاز به یک: از کار از روابط مشکل از اخبار است.

سفر ممکن است استرس برخی از مردم, اما آن را تسکین می دهد من. آیا این فکر از راه رفتن به فرودگاه و یا رانندگی روی باز آزادراه امکان کشف جایی جدید یا بازبینی آرام مورد علاقه من را پر می کند با امید و انرژی روانی.

حتی اگر من پول را ندارد و یا زمان برای رفتن به جایی در این لحظه فقط این واقعیت است که من می تواند — اگر پول و زمان مجاز آن بوده است به اندازه کافی برای آسایش من است. اما در حال حاضر که دیگر مورد. و من آن را قبول خواهد کرد که لطمه می زند.

مطمئن شوید که شما هنوز هم می توانید رویاپردازی در مورد پاریس یا هاوایی یا حتی دزدان دریایی کارائیب, اما واقعیت این است که بسیاری از این مقصد بسته شده به ما در حال حاضر فقط به استرس اضافه می کند من احساس می کنم در حالی که در خانه گیر کرده. سفر من-برنامه ریزی ذهنی فرار درست کار نمی کند و همچنین دیگر.

من شک دارم که بسیاری از شما نیز ممکن است احساس یک نوع مشابه از استرس در حال حاضر. اما شنیدن این که طبیعی است. این بی سابقه ای اجتماعی shutdown ترک بسیاری از ما نا امید و مضطرب است.

اما بدترین چیزی که ما می توانید انجام دهید در حال حاضر به تظاهر که ما احساس نیست این راه است. کل این وضعیت بدبو است اما ما هیچ خوب چاره ای جز قبول آن است. در عین حال به عنوان قبول کنیم که ما نیز باید تشخیص دهد که ما نه تنها در این است.

هیچ یک از ما برای اولین بار به پیاده روی اضطراب مسیر را از طریق یک مشکل لحظه ای. هر یک از ما پیاده این مسیر هم در حال حاضر. بهتر است ما در ماندن در خانه و جدا ماندن بیشتر امیدوارم که همه ما باید احساس کنند که ما از این طریق با حداقل از دست دادن زندگی است. که امیدوارم که به نوبه خود می تواند کمک به ما را از طریق اضطراب از این لحظه.

و است که صادقانه حقیقت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>