خوردن شاخص IE: Pat & جایزه اسکار از بین رفته است اما شما می توانید خود را خارج از منزل اشکال

خوردن شاخص: یعنی یک خبرنامه هفتگی که زمین در صندوق پستی خود را در پنج شنبه ها. مشترک شدن در اینجا.


یک زن و شوهر لذت می برد آبجو خود را در جدول خود را مشرف به برکه اردک در اسکار را دم شرکت در Temecula در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

جایزه اسکار دم شرکت جدید gastropub در تمکولا اردک برکه خدمت است افسانه ای اشکال از سلف خود, Pat & اسکار را در آن پاسیو.

Tammy مور — یکی از صاحبان و دختر زنجیره بنیانگذاران پت و اسکار سرکیسیان — گفت: آن را احساس می کند مانند آن زمان به آغوش یک مفهوم جدید است.

خوانده شده در مورد آن و دریافت یک پیش نمایش با عکس mouthwatering. ادامه مطلب.

14 more موقت COVID-19 تعطیلی

استارباکس در وودکرست بسته شد برای تمیز کردن عمیق میان رمان coronavirus بیماری همه گیر. (عکس از ونسا Franko مطبوعات-سازمانی/SCNG)

رمان coronavirus همه گیر است ایجاد سلامت اقتصادی و معضلات داخلی برای eateries.

برخی از آنها به طور موقت تعطیل در میان ابهامات مالی. دیگران را به طور موقت بسته برای تمیز کردن عمیق زمانی که اعضای هیات تست مثبت برای این ویروس و یا نشان دادن علائم این بیماری است. ادامه مطلب.

گرسنه ؟ ثبت نام برای ما غذایی هفتگی عضویت در خبرنامه, خوردن شاخص و پیدا کردن در مورد آخرین رستوران و آبجوسازی اتفاقات در امپراتوری درون مرزی. مشترک شدن در اینجا.

انبار در UC ریورساید

سونیا تورس در خدمت سفارش برای تلنگر Tanedo دستیار استاد فیزیک نظری در طول ناهار خود را در بازگشایی انبار در 13 ژوئیه سال 2020 در UC ریورساید. انبار بازگشایی شد شنبه برای اولین بار در دو سال پس از $30 میلیون نوسازی و توسعه پروژه است.(حسن نیت ارائه میدهد عکس از UCR/استن Lim)

این بنای تاریخی پس از مشهور برای آن کنسرت موسیقی راک است بازگشایی بعد از 30 میلیون دلار تعمیرات اساسی برای خدمت به همبرگر و brews در محوطه دانشگاه.با آن کافی ناهارخوری مسئولان دانشگاه انتظار تسهیلات به ارائه تنها سرویس غذا به چند صد نفر سمت چپ در دانشگاه در پی این رمان coronavirus بیماری همه گیر. ادامه مطلب.

Temecula عقب راندن در خیابان ناهار خوری

مردم راه رفتن را از طریق شهر قدیمی خیابان جلو به عنوان کاربران شام خوردن در فضای باز ناهار خوری منطقه بین دوم و چهارم خیابان در شهر کالیفرنیا در چهار شنبه 15 ژوئیه سال 2020 است. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

Temecula را در شورای شهر رای دادند و این هفته به بازگشایی شهر خیابان جلو به وسایل نقلیه اما همچنان به تشویق پاسیو ناهار خوری در این شهر را به مرکز سرگرمی. ادامه مطلب.

ناهار خوردن 909: نوشیدن آبجو برای یک علت

نزدیک به 1000 کارخانه های لبنی از تمام 50 ایالت و 19 کشور در حال شرکت در سیاه و سفید زیبا از ابتکار عمل. (فایل عکس مدل لباس یاماناکا داخلی بولتن روزانه/SCNG)

مقاله نویس جان Plessel می داند که داخلی کارخانه های لبنی در حال پیوستن به یک ابتکار به نام سیاه و سفید زیبا است. این افزایش بودجه برای سازمان هایی که از حمایت های اجتماعی تغییر دهید. همچنین پیدا کردن آنچه جدید در محلی ناهار خوری ، ادامه مطلب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>