Coronavirus نمی نادیده گرفتن قانون اساسی ایالات متحده

من “اجتماعی فاصله.” من دور ماندن از مردم است.

من آن را به طور داوطلبانه.

وجود دارد یک تفاوت بزرگ بین داوطلبانه و زور.

دولت نیروی است. رسانه ها از آن می خواهید.

“ده متحده هیچ stay-at-home سفارشات!” شکایت به لیمو در سی ان ان. “برخی از فرمانداران هنوز به دلیل خودداری از اقدام!”

فاکس نیوز’ میزبان استیو هیلتون به توافق رسیدند. “بسته همه چیز را! در همه جا. که شامل یوتا و وایومینگ…”

اما یک لحظه صبر کن. مردم در یوتا و وایومینگ در حال حاضر به لحاظ اجتماعی فاصله گرفته و فقط با زندگی وجود دارد. چرا باید یوتا و وایومینگ را به همان stay-در-خانه قوانین به نیویورک ؟

من برای پیدا کردن آن وحشت زده چقدر مشتاق برخی از مردم برای مقامات به رئیس ما در اطراف.

در Raleigh, North Carolina, مردم جمع شده بودند در اعتراض به “stay-at-home” سفارش. پلیس بازداشت یک معترض و پرسیدم اعتراض غیر ضروری و فعالیت است.”

من شرط می بندم آنها خندیدن که. اما قانون اساسی ما تضمین می کند آمریکایی ها حق را به “صلح و دوستی مونتاژ” و “درخواست دولت برای جبران نارضایتی.”

Coronavirus نمی نادیده گرفتن قانون اساسی است.

تظاهرات همچنین فوران در میشیگان که در آن رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer تحمیل برخی پوچ قوانین. او اعلام کرد: “همه عمومی یا خصوصی تجمعات هر اندازه ممنوع است.” او فرمان اجرایی متوقف شد و مردم از دیدن بستگان و ممنوع هر کسی با بیش از یک خانه به مسافرت بین آنها را.

فروشگاههای جعبه بزرگ مجاز به باز بماند اما آنها نباید به فروش چیزهایی مانند فرش و کفپوش و مبلمان باغ, لوازم, رنگ, و غیره. پس از خارج فروشگاه ها باز هستند اما برخی از قفسه های خود را نوار مسدود کردن برخی از محصولات.

که فقط گنگ است.

باغبانی و نقاشی انجام می شود دور از سایر افراد است.

بنابراین می تواند به ورزش است. اما در کالیفرنیا پلیس, تعقیب و بازداشت paddleboarder پارو در اقیانوس. او تا کنون بیش از 6 فوت دور از هر کسی.

در انسینیتاس کالیفرنیا پلیس جریمه مردم $1,000 فقط برای نشستن در اتومبیل به تماشای غروب آفتاب در ساحل. بله داخل اتومبیل های خود را. پلیس گفت: “ما می خواهیم انطباق از همه (به دلیل) زندگی می کند که ما در حال تلاش برای صرفه جویی در.”

اما روشن نیست که خواستار مجموع انطباق است بهترین راه برای صرفه جویی در زندگی می کند.

سوئد در زمان نزدیکی-روش مخالف.

بله آنها تشویق افراد به ماندن در داخل و بیماران در خانه بمانند. آنها نمی خواهند بيمارستان غرق شده است. اما در غیر این صورت سوئد است حمل بر روی تقریبا به صورت عادی.

“بسته شدن مدارس اقدامات سختگیرانه بود که بسته شدن مرزهای شما نمی توانید انجام دهید که برای ماه ها یا سالها” گفت: اپیدمیولوژی آندرس Tegnell سوئدی آژانس بهداشت. “آنچه ما انجام می دهند در سوئد ما می توانید همچنان به انجام این کار برای یک زمان بسیار طولانی است. من فکر می کنم که رفتن به اثبات می شود بسیار مهم در دراز مدت است.”

دراز مدت اهمیت ترین.

پس از یک واکسن است که احتمالا حداقل یک سال دور سوئدی دلیل است که بهترین حفاظت است چه اپیدیولوژی تماس “گله ایمنی” یک توده مهم از افرادی که به این بیماری و پس از آن مقاوم هستند به آن است.

امید است که هنگامی که مردم به اندازه کافی دریافت coronavirus وجود خواهد داشت به اندازه کافی ایمنی برای جلوگیری از شیوع بیماری بعد. بسیاری از آسیب پذیرترین پس از آن ممکن است قادر به اجتناب از همیشه ویروس است.

هیئت منصفه هنوز در این آزمایش است. بیش از 1500 سوئدی ها بوده اند پنج برابر میزان مرگ و میر از همسایه نروژ است. اما اگر سوئدی ها به دست آوردن “گله ایمنی” خود مرگ و میر خواهد بود که برای اولین بار به رها کردن.

دیگر کشورهای اروپایی معتقدند که مستندات ها پایدار نیست.

هفته گذشته دانمارک بازگشایی مهد کودک و مدارس ابتدایی است. آلمان افتتاح فروشگاه های خرده فروشی این هفته است. نروژ باز می شود مدارس در هفته آینده. اتریش بازگشایی مغازه ها به افرادی که پوشیدن ماسک در مارس 1.

به نظر می رسد که دقیق تر از “مطلق خاموش شدن” ترویج شده توسط بسیاری از مقامات آمریکایی.

سیاستمداران با عجله به محدود کردن انتخاب های ما به نام “نگه داشتن ما امن است.” آنها حتی نمی خواهید به فکر می کنم در مورد مکان هایی مانند سوئد و یا این استدلال که ترک ما به تنهایی ممکن است ما را امن تر است.

آنها فقط مانند هل دادن مردم در اطراف.

جان Stossel نویسنده “من استراحت بدهد: چگونه من در معرض Hucksters, بازی و کلاهبرداری از هنرمندان و شد بلای لیبرال رسانه ها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>