Coronavirus بحران و حقوق و قانون اساسی ما

آمریکایی ها همیشه از دست دادن برخی از حقوق اساسی در طول یک بحران است.

از جمله تخلفات سقوط به سه دسته. فاحش ترین نمونه تولید نزدیکی یکنواخت تحقير اما معمولا تنها یک بار بحران عبور می کند و با بهره مندی از حقیقت. مثالها عبارتند از: رئیس جمهور فرانکلین روزولت توقیف آمریکایی ژاپنی در طول جنگ جهانی دوم و یا بهداشت ، جوزف مک کارتی اقدامات در طول قرمز را بترساند. با ظریف تر و زیان از آزادی های مدنی در طول یک بحران و خطر است که حقوق از دست رفته هرگز واقعا دوباره بازسازی شد. در نظر گرفتن قانون پاتریوت پس از 9/11. در دسته سوم هستند واقعا موقت اقدامات است که مناسب بودند و آشکارا مورد نیاز است. موقت قرنطينه در گذشته بیماری های همه گیر این دسته قرار می گیرند.

اقدامات فوق العاده مورد نیاز به آدرس COVID-19 و برخی ممکن است قانون اساسی در طول زمان عادی. اما در آن دسته را تاریخچه محل فعلی تخلفات? به این عزم ما تعادل منافع عمومی در صرفه جویی در زندگی با شدت نقض قانون اساسی. اقدامات باید به شدت در جهت منافع عمومی ریشه در عقل و نه بهانه و انجام حداقل سرزده به معنی.

دو تعطیلات آخر هفته پیش فرماندار رود آیلند کارگردانی گارد ملی مسلح و پنهان — به جستجو و اخراج بازدید نیویورکی با توجه به گفته افزایش coronavirus خطر است. این نقض ماده چهارم قانون اساسی که منع متحده از تبعیض علیه افراد غیر مقیم و یا محدود کردن حرکت خود را. در عمل مانند این سقوط خواهد کرد در گروه 1 به عنوان شدت (درب-به-درب جستجوهای نظامی) و غیر منطقی (چه در مورد جزایر رود که سفر به نیویورک؟) ساخته شده آن را غیر منطقی.

نیز مشکوک هستند بازداشت شبان به دنبال برگزاری خدمات متمم اول قانون اساسی نقض شده است. اگر خانه از عبادت پیاده سازی همان مراقب اقدامات به عنوان یک خرده فروشی استقرار چرا باید یک فروشگاه سخت افزار باز باقی می ماند در حالی که کلیسا بسته است ؟

تگزاس به تازگی با استفاده از coronavirus به عنوان بهانه ای برای منع سقط جنین. چرا که سیاستگذاران وجود دارد که آشکار خصومت نسبت به این حق در گذشته این به احتمال زیاد خواهد شد به عنوان بهانه ای برای رسیدن به نامشروع به پایان می رسد.

در وسط دسته دیگر اخیر دولت عمل می کند. قانون اساسی را یک جمهوری خواه شکل دولت با کنترل و توازن و در عین حال به تازگی فرمانداران و شهرداران باید توسط اداره کل نزدیک اجرایی فیات. این ممکن است لحظه ای پذیرفته شده به دلیل بحران اما ما باید مراقب باشید که وضعیت اضطراری نیست کشیده بیش از حد طولانی است. همان می رود برای پیشنهاد به مردم ارسال به آزمایشات منظم برای دریافت یک پاس به شرکت در فعالیت های (حرکت مورد affiliating با آنها شما می خواهید و درآمد زندگی) که به طور معمول در نظر گرفته حقوق نمی گیرند. ممکن است این حس را در ارتفاع یک بیماری همه گیر اما ما نمی توانیم اجازه دهید آن را تبدیل به جدید طبیعی است.

معقول محدودیت های عبارتند از محدود حق اعتراض و درخواست دولت در فرد است. به طور معمول این خواهد بود روشن متمم اول قانون اساسی را نقض اما به عنوان عدالت رابرت جکسون اشاره کرد, قانون اساسی است و نه یک پیمان خودکشی. آخرین چیزی که این بحران نیاز است که بدون کنترل گسترش بیماری در ساختمان های دولتی و عفونت گسترده کارکنان کلیدی. تا زمانی که این اقدامات موقتی هستند و متناسب با آنها به نظر می رسد قانون اساسی و حکیم است.

من رک و پوست کنده مطمئن نیست که در آن دسته مورخان را از دیگر تخلفات. دوستان من که دوم متمم مدافعان اشاره کرده اند که در لس آنجلس و سان فرانسیسکو, شاهدانه تلقی شده است یک کسب و کار ضروری است اما دستیابی به این معنی است که برای محافظت از خانواده خود را است – حتی اگر هیچ معنی دار علمی تمایز بین خطر گسترش در های مختلف موسسات خرده فروشی. بسته شدن دادگاه ها نیز به نظر می رسد مشکل در هنگام بحران به عنوان آن است که دقیقا در این زمان است که شعبه قضایی است که بیشتر مورد نیاز است.

در طول یک بحران وحشت می توانید هر افراطی به نظر می رسد توجیه می شود. دولت ما باید برای جلوگیری از نقض فاحش که تاریخ را خیال بیش از حد. مردم باید اطمینان حاصل شود که اقدامات موقت نمی دائمی تبدیل کنید. و برنامه ریزی بهتر می تواند به کاهش نیاز به نقض حقوق بشر در آینده است.

مایک Gatto, یک وکیل در خدمت چهار دوره در مجلس قانونگذاری کالیفرنیا به نمایندگی از لس آنجلس. تعامل با او در توییتر: @mikegatto

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>