رفتن به نوشته‌ها

CDC نیاز بیشتر تاج و کمتر مجریان: جان فیلیپس

با بیشتر و بیشتر از کشور بازگشایی میان COVID-19 همه گیر آن زمان برای مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری برای دریافت در هیئت مدیره و اجازه کشتی های کروز از سرگیری عملیات بیش از حد.

متاسفانه آنها در حال حرکت در جهت مخالف است. با آمریکایی ها به شدت نیاز به کار و فراغت CDC ساخت است که 60 میلیارد دلار صنعت سفر پیاده روی تخته.

با توجه به تاول گزارش منتشر شده توسط Instinet تحلیلگر هری Curtis, کروز, شرکت, سهامداران باید سرزنش تعطیلی کامل صنعت کروز در دولت دارد.

“این مسئله است که این صنعت شده است منفعل در توسعه سلامت پروتکل های. کاملا برعکس. در نظر ما مانع نهفته است با CDC تمایل به گفتگو و بحث و متقابلا پیاده سازی بالاترین استانداردهای مسافر و خدمه مراقبت های بهداشتی” کورتیس نوشت.

در آوریل CDC خود را گسترش داد “هیچ بادبان” نظم در صنعت کروز برای 100 روز گفت: عمده اپراتورها به بازگشت به آنها را با یک برنامه نوشته شده جزئیات چگونه آنها می توانند رزومه عملیات در یک راه امن و مطمئن.

کروز شرکت بی درنگ با پیروی CDC بخشنامه.

کورتیس اشاره می کند که “عمده کروز اپراتورهای تاسیس یک پانل از پیشرو virologists و سیاست های بهداشتی کارشناسان است که برای بسیاری از هفته ارائه پیشنهادات برای پروتکل های جدید با منافع محدود توسط CDC در یک دو طرفه بحث در مورد از سرگیری قایقرانی.”

در حال حاضر CDC است گفت: آن را به آنها را بین 3 و 6 ماه تا یک نگاهی به کاغذ بازی.

با یک اخلاق کاری بود که ما می توانیم شروع یک جنبش به جای کارمندان در CDC اجتماعی کارگران ؟

برای خاطر آسمان, آن را تنها در زمان کلمبوس 36 روز برای رسیدن به امریکا!

سرگرم کننده واقعیت: سانتا ماریا شد اولین “همه را شامل” کروز به بادبان در دریای کارائیب.

اگر کسی نیست سرعت این فرمائيد تا آنها در حال رفتن به از بین بردن یک بار پر جنب و جوش و سود آور میباشد.

این مکث در قایقرانی در حال حاضر منجر به فلج دست دادن شغل برای خدمه اعضای کاپیتان آشپز, تمیز کردن کارکنان بی شماری واقعا بد خوانندگان و کمدین.

هیچ صنعت می تواند زنده ماندن نامحدود تعلیق و اقامت حلال.

اگر بزرگ کروز دریایی با خطوط ورشکسته افرادی مثل من خواهد شد که به نوبه خود به پرواز راه اندازی خطوط کروز. و کسی که می خواهد به صرف یک هفته در سومالی دزدان دریایی شاهزاده خانم ؟

دکتر کلی پیروزی هیئت مدیره گواهی جراح تروما توده تلفات و کارشناس سابق افسر ارشد پزشکی در این مورد Harrah و شرکت های هواپیمایی قاره. من از او پرسیدم در مورد CDC درمان صنعت کروز و او فکر می کند همه آنها ،

“این به نظر می رسد ادامه این اتفاقی و متناقض راه است که در آن CDC شده است ارائه دستورالعمل در سراسر COVID-19 افتضاح; مقدار است که در حال حاضر شناخته شده در مورد گسترش و خطرات ناشی از این ویروس است که باید ما را به طور قابل توجهی استراحت محدودیت نیست — حداقل از این حقایق این است CDC خود اعتراف به این که این ویروس به ندرت اگر تا کنون قرارداد از سطوح و این افراد بدون علامت هستند و بسیار بعید است به این بیماری را منتقل کنند,” او گفت:.

“در عین حال به جای ثبت نام در خطوط کروز گردد کاهش برنامه های CDC است که به طور موثر گسترش کامل و نامحدود خاموش کردن کل یک صنعت به سادگی حاضر به نقد و بررسی این برنامه است. با توجه به این که قمار رستوران ها سالن ها و پارک های تفریحی را دوباره افتتاح شد قطعا آن را به نظر می رسد که شناور نسخه از آن اشخاص می توانند با خیال راحت دوباره باز به عنوان خوب,” او به این نتیجه رسیدند.

شایان ذکر است که مسافران کشتی کروز اعتماد به نفس را در برنامه های مطرح صنعت به عنوان داگ پارکر در CruiseRadio.net گزارش شده است که کشتی کروز رزرو برای 2021 در حال افزایش است.

کشتی در حال فروش به طوری سریع است که کاپیتان Stubing, ایساک جولی و حتی لاک پشت نقب زن در حال فکر کردن در مورد بیرون آمدن از بازنشستگی.

اگر من می دانم که اسحاق او در حال حاضر مشغول به کار بر روی خود را درمان معجزه برای COVID-19 که احتمالا شامل حداقل سه نوع رم.

در حالی که CDC dithers کروز مسافران و کارکنان و سهامداران رنج می برند.

به اندازه کافی در حال حاضر — من آماده است تا در هیئت مدیره.

ما حق را به کشتی مندرج در قانون اساسی خود است. آیا باور من نیست ؟ نگاهی به تمام کسانی که از مردم در لیدو عرشه اعمال حق خود به سر اسلحه.

جان فیلیپس شنیده می شود روزهای هفته تا کی از ظهر تا 3 بعد از ظهر در “جان فیلیپس نمایش” در KABC/790 AM.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در پی ای

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول