کناکز به نظر می رسد که ضرب دیده تا defenceman ما در مورد نمی دانم


ما می دانیم که تایلر مایرز و کوین هیوز در حال ضرب دیده اما تماس-یو پی اس نقطه را به یکی از تروی Stecher یا کریس Tanev همچنین برخورد با چیزی.

ونکوور کناکز ساخته شده سوم حرکت فهرستی از هفته (یا پنجم بسته به اینکه چگونه شما تعداد دفعات مشاهده) پنج شنبه: Guillaume Brisebois بار دیگر بوده است به یاد می آورد در شرايط اضطراري.

حرکت دوباره نشان می دهد یک سرنخ در مورد سلامت Canucks’ دفاع سپاه. بیشتر در مورد که در یک لحظه.

اگر شما در حال رفتن “سوگند ملایمی? من فکر کردم او تا به حال در شرايط اضطراري” شما اشتباه نیست.

Brisebois بود به یاد می آورد سهشنبه در شرايط اضطراري — که معامله از هفته شماره 2 —همراه با همکار defenceman Jalen Chatfield. Chatfield و Brisebois بودند re-اختصاص پنج شنبه شب پس از جن رها کردن هر چند حرکت نیست, گزارش رسمی تا شنبه صبح.

اما به عنوان روشن ساخته شده بود و توسط Canucks در انتشار Brisebois شد دوباره احضار پنج شنبه صبح به اورژانس آسیب را پوشش میدهد.

به یاد می آورد در شرايط اضطراري این تیم باید نگران آن است که آنها قادر نخواهد بود به لباس شش سالم defencemen (یا 12 به جلو به عنوان آنها با جاستین بیلی در روز یکشنبه و یا در سال گذشته با مایک DiPietro در هدف). تیم محدود به چهار به یاد می آورد از AHL پس از مهلت تجارت اما اورژانس به یاد می آورد آیا تعداد نسبت به چهار.


Rookie Canucks defenceman کوین هیوز در سمت چپ تصویر در اسکیت قبل از آریزونا بازی کرده پرستاری چیزی بهینه سازی با یک ضربه سنگین یکشنبه.

آرلن Redekop / PNG

و این جایی است که رمز و راز نهفته است. ما می دانیم که تایلر مایرز و کوین هیوز در برخورد با برخی از مرتب کردن بر اساس از آسیب. مایرز ما کاملا نمی دانم چه. او ذکر شده به عنوان “بد” در طول هفته گذشته سفر جاده اما همچنین به طور منظم تغییر است.

او پس از آن وجود ندارد و از روز چهارشنبه 4-2 دست دادن به آریزونا کویوتس.

هیوز در زمان یک ضربه سنگین از Columbus Blue Jackets’ الکساندر Wennberg روز یکشنبه که او اذعان شنبه بود “بهینه سازی” برخی از نامشخص بخشی از بدن. داده او اعتراف کرد به سفت احساس و که او به نظر نمی رسد اسکیت در 100 درصد در برابر آریزونا به نظر می رسد عادلانه فرض او را در برخورد با یک موضوع است.

به هر حال اگر هر دو تا به حال شده است قادر به بازی سه شنبه خواهد بود که در سمت چپ Canucks با فقط پنج سالم defencemen.

پس انجام محاسبات ریاضی است. برای رسیدن به شش آنها فقط می خواهم یک نیاز اضطراری به یاد بیاورید. به یاد دو defencemen در شرايط اضطراري به معنی Canucks نگران بودند آنها می خواهم فقط چهار سالم defencemen در شب چهارشنبه.

پس Jordie بن بازی در سمت راست چهار چیزی که او را مدت طولانی است که با راحت که حق طرفه Chatfield یکی از به یاد می آورد نشان می دهد که یا کریس Tanev یا تروی Stecher در برخورد با یک موضوع است.

که تنها Brisebois دوباره به یاد می آورد در شرايط اضطراري به ما می گوید که نگرانی بیش از یکی از آن دو کاهش است اما نگرانی باقی مانده است بیش از وضعیت هر دو مایرز و هیوز.

با توجه به راه چهار-به یاد بیاورید حد آثار اورژانس به یاد می آورد هوشمند فهرستی مدیریت, حتی اگر آنها را حفظ بازیکنان مانند Brisebois در فرودگاه تردمیل.

ضرب دیده تا در مقابل ،

و توجه داشته باشید سریع در مورد جاستین بیلی اورژانس به یاد بیاورید در آخر هفته. به نظر می رسد که روز یکشنبه به هر حال رو به جلو فراتر از جی کاراگاه که در حال حاضر روز به روز با نامعلومی آسیب دیدگی شد و در شک و تردید به چهره کلمبوس.

بیلی بود به یاد می آورد در شرايط اضطراري پیش از بازی بود اما reassigned زمانی که او لباس در برابر آبی کت.

خود را به یاد بیاورید و انتقال اولین ملایم جذاب معامله از هفته است.

[email protected]

twitter.com/risingaction


اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>