تسلا سهام افزایش آمار $1,000 برای اولین بار

سرمایه گذاران انداخت وزن خود را پشت تسلا در چهارشنبه رانندگی الکتریکی خودروساز قیمت سهم بالای 1000 $برای اولین بار.

سهام رسید 7.5 درصد برای رسیدن به عنوان بالا به عنوان $1,011.65 در مدت کوتاهی پس از معاملات آغاز شد.

شور و شوق برای تسلا بود دامن زده توسط یک گزارش از رادیو فردا که ذکر شده یک شرکت یادداشتی به کارکنان است که در آن رئیس اجرایی Elon Musk گفت: این شرکت آماده بود برای شروع “دوره تولید” از آن برقی نیمه کامیون.

تسلا عرضه آن برقی نیمه در سال 2017, اما تنها به تولید تعداد محدودی از کامیون.

در یادداشت خود مشک گفت: تسلا تا به حال مشغول به کار در بهبود این نیمه را طراحی و در حال حاضر آن را “وقت رفتن همه را تسلا نیمه به حجم تولید.” مشک همچنین گفت: نیمه کامیون باتری و انتقال قدرت خواهد بود ساخته شده در این شرکت gigafactory در نوادا با وسیله نقلیه دیگر قطعات ساخته شده در کشورهای دیگر.

ماه گذشته تسلا گفت: در آن همایش فصلی تماس بگیرید که این توقف تولید آن در نیمه کامیون و نمی خواهد رفتن به مقیاس کامل تولید تا 2021.

“هدف قرار دادن 1000 $در آستانه صحبت می کند و به اعتماد به نفس خیابان اتحاد در مشک و شرکت در سال آینده بیشتر به نفوذ گسترده برقی خودرو با وجود فرصت COVID-19 headwinds” گفت: Dan ایوس مدیر عامل Wedbush اوراق بهادار. “نیمه تولید اخبار است یکی دیگر از شات در بازو.”

تسلا سهام به بیش از دو برابر این سال پس از اتمام 2019 در $420.08 هر کدام. سهام شد و به $350.51 سهم در مارس 18, زمانی که پناهگاه در محل سفارشات به معنای آهسته از شیوع کروناویروس در اطراف منطقه به اثر رفت.

با آن سود تسلا پیوست نادر باشگاه از شرکت ها با قیمت سهم از 1000 $یا بیشتر. در میان کسانی که در حال گوگل شرکت مادر الفبا که معامله روز شنبه در $1,459.72 و آمازون بود که در $2,653.41 سهم.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>