تروریست های تحریک مردم از طریق اخبار جعلی, J&K می گوید SC; مخالف 4G اینترنت در دانشگاه تهران

دهلی نو: ترور ماژول های عامل در جامو و کشمیر و کنترل خود را از در سراسر مرز تحریک مردم توسط انتقال جعلی اخبار UT دولت گفت: دیوان عالی کشور در حالی که مخالفت با مرمت از خدمات 4G در قلمرو اتحادیه.
این گفته وجود دارد و تاسیس دغدغه سوء استفاده از اینترنت برای انتشار فعالیت های تروریستی و تحریک از طریق گردش التهابی مواد – به خصوص جعلی فیلم ها و عکس ها و همچنین هماهنگی فعالیت های که مغایر با امنیت و نظم عمومی.
“ترور ماژول های عامل در UTs و گرداننده از سراسر مرز کمک و تحریک مردم توسط انتقال جعلی اخبار و هدفمند پیام از طریق استفاده از اینترنت برای تبلیغ تروریسم هماهنگی و برنامه ریزی حملات تروریستی” یک استشهاد ظ توسط دانشگاه تهران به دولت گفت.
ارسالی ساخته شد در پاسخ به درخواست ثبت شده توسط بنیاد برای رسانه های حرفه ای به دنبال ترمیم 4G خدمات اینترنت در قلمرو اتحادیه در نظر غالب Covid-19 بیماری همه گیر.
“پاکستان مبتنی بر تروریسم گرداننده مانند جبهه مقاومت (کننده آن) و Tehreeki-Milat-من-Islami (TMI), تحریک جوانان برای پیوستن به تروریسم هستند با استفاده از برنامه های پیام رسانی برای برقراری ارتباط و همچنین برای بالا بردن روحیه تروریست ها; با این حال 2G داده تلفن همراه و خدمات قابل توجهی محدود کردن استفاده از چنین برنامه های کاربردی” استشهاد گفت.
مرمت 4G تلفن همراه خدمات داده خواهد شد قابل ملاحظه ای افزایش استفاده از رسانه های اجتماعی و دیگر سیستم عامل های آنلاین در آپلود/دانلود از ویدئوها و دیگر تبلیغات مواد و سریع تر گردش رو به وخامت وضعیت نظم و قانون در دره کشمیر را گفت.
اینترنت است که استفاده می شود برای حمایت از غلط پروکسی جنگ با بالا بردن پول جذب و تبلیغ/ایدئولوژی و شيوع اینترنت فراهم می کند آسان inroad به جوان تاثیرپذیر ذهن J&K گفت.
آن گفت که تا مارس 25 108 مربوط به تروریسم حوادث صورت گرفت با 99 حوادث گزارش شده از کشمیر استان در حالی که 9 نفر دیگر از جامو استان است. “30 غیرنظامی جان خود را از دست در حالی که 114 غیرنظامی در تروریستی مرتبط با حوادث”.
استشهاد گفت که حتی دادگاه بالا شده است در امان از اثرات سوء همیشگی جعلی, اخبار, تبلیغات صورت گرفت که اخیرا شامل جعلی منظور مسئله به یک رکورد از اقدام این دادگاه است. آن را تا به حال دروغ منعکس شده است که دولت از J&K دستور داده شده است به یک بررسی سریع در عرض 24 ساعت به بازگرداندن کامل به اینترنت ارتباطی در منطقه است.
آن گفت که FIR در بخش 465 (جعل) 466 (جعل دادگاه رکورد) و 471 (با استفاده از سند جعلی به عنوان واقعی) IPC ثبت شده در این زمینه در پلیس سایبری, ایستگاه کشمیر منطقه.
آن گفت که بی حد و حصر, شایعات مربوط به تعداد مثبت COVID-19 موارد مرگ و میر و ایجاد هرج و مرج و وحشت; های مرتبط با سلامت خبر جعلی از افراد برجسته در جامو و کشمیر بود که رئیس همه حزب Hurriyat سید علی شاه Geelani shutdown تماس با JKLF در آستانه سالگرد مرگ Mohd. Maqbool Bhat و افضل گورو به رعایت جمهوری روز را به عنوان روز سیاه شده اند انجام دور.
J&K دولت گفت: apex دادگاه است که بسیار مناسب کوانتومی از محدودیت های تحمیل گردیده و با کاهش سرعت اینترنت برای حفاظت از حاکمیت و تمامیت و امنیت کشور است.
تقدیر گفت: دادگاه بالا است که حتی زمانی که اینترنت خدمات و بازسازی شد تنها با رنگ سفید-آدرس ذکر شده مشخص شد که miscreants شد و استفاده از انواع Vpn ها اما به دلیل سرعت کم تلفن همراه داده ها, خدمات قادر به آپلود فایل های سنگین حاوی اطلاعات متهم و دیگر اعتراض ویدئوها. (سازمان)

مقاله قبلیEC به احتمال زیاد به نگه ماهاراشترا شورای قانونگذاری نظر سنجی در مارس 21: منابع
مقاله بعدیتا سانتی متر هدیه قسط دوم از 1,000 تومان هر یک به 3 میلیون کارگر در روز اول ماه مه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>