فسخ قرارداد امدادگران اعتراض و تقاضای ابطال سفارش

Terminated paramedical employees protesting in GMC Jammu. —Excelsior/Rakesh
فسخ پیراپزشکی کارکنان معترض در GMC, Jammu.
—اکسلسیور/Rakesh

Excelsior خبرنگار

جامو ژوئن 10: قراردادی امدادگران فسخ از پنج جدید دانشکده های پزشکی امروز برگزار می شود تظاهرات اعتراضی در جامو و خواستار لغو فسخ خود را سفارش و به عنوان SRO 24 که تحت آن آنها درگیر شدند.
حمل پلاکارد در دست خود و بالا بردن شعار به نفع خواسته های خود را نمرات از فسخ امدادگران کشیده شده از کتهوا و Doda مناطق مونتاژ در محل از دولت کالج پزشکی, Jammu and برگزار شد تظاهرات مسالمت آمیز در حالی که حفظ فاصله اجتماعی.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
اعتراض و امدادگران گفت که صدها نفر از امدادگران مشغول شد تحت SRO 24 در دولت جدید دانشکده پزشکی Kathua, Doda, Rajouri, Anantnag و Baramulla برای مدت شش سال اما برخی از آنها پایان داده شد و پس از 4 ماه از نامزدی برخی پس از 9 ماه و برخی پس از یک سال.
آنها گفتند که دولت فریب خورده آمریکا و خراب آینده خود را. “بدون شک ما قراردادی اما ما عبارت بود از 6 سال” آنها گفتند: اضافه کردن آنها را تحمل نکرده و با این ‘استفاده و پرتاب’ سیاست و دولت برای جلوگیری از آن را بلافاصله.
“ما تا به حال شده است در اعتراض به حدود 72 روز در کالج ما که در آن ما خدمت شد اما هیچ پاسخی از دولت ما و خواسته های ما مجبور به مرحله تظاهرات اعتراضی در اینجا در جامو و” فسخ امدادگران گفت.
با هشدار به تشدید اعتراض خود را به اعتراض فسخ پیراپزشکی کارگران تقاضای ابطال خود را فسخ سفارشات گسترش خدمات خود و لغو SRO 24. آنها گفت: اگر دولت می تواند تغییر اقامتگاه قانون ظرف مدت دو روز پس از آن که چرا لغو فسخ خود را سفارش.
معترضین گفت که از یک سو دولت در حال رفتن به تبلیغ 50,000 شغل و از سوی دیگر در حال حاضر مشغول آموزش امدادگران در حال پایان و که بیش از حد در یک زمان هنگامی که وجود دارد این است که بهداشت و درمان اضطراری در دانشگاه تهران با توجه به گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقاله قبلی32 پلیس در میان 119 آزمون +ve در کشمیر
مقاله بعدی19, اسناد, امدادگران از DH 4 از خانواده, 2, پلیس, زن و شوهر میان 55 آزمون +ve در جامو

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>