Temecula دانشجو عاطفی تصویری پردازد coronavirus’ اختلال ارشد سال

در سه دقیقه و 17 ثانیه یک Temecula دبیرستان دانش آموز ویدیوی سرخوردگی و امید در یک کلاس سال 2020 است که از دست ارشد rites of passage به coronavirus بیماری همه گیر.

مجموعه به DeVotchKa بیشتر instrumental song, “چگونه آن را به پایان می رسد” Greak بلوط دبیرستان ارشد زو Medranda را صاف-جریان ویدئو افکن جنوب غربی شهرستان ریورساید مدرسه او به عنوان روایت و تشویق همکلاسی برای مقابله با سر خود را در نا امیدی بی سابقه ای در این سال است.

 • Zoe Medranda ارشد در تمکولا بزرگ بلوط دبیرستان دیده می شود دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. او ساخته شده یک ویدیو در مورد چگونه coronavirus است مختل ارشد سال برای کلاس 2020. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • یک صحنه از یک فیلم با بزرگ بلوط دبیرستان ارشد Zoé Medranda نشان می دهد دوستان شما های در آغوش گرفتن چیزی است که آنها را قادر به انجام به تازگی به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (از طریق یوتیوب)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • در یک صحنه از یک فیلم با بزرگ بلوط دبیرستان ارشد زو Medranda این Temecula دانش آموز را نشان می دهد فارغ التحصیلی لباس بلند و گشاد و mortarboard او ممکن است فرصتی برای پوشیدن به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (از طریق یوتیوب)

 • Zoe Medranda ارشد در تمکولا بزرگ بلوط دبیرستان دیده می شود دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در مدرسه. او تولید یک ویدئو در coronavirus’ تاثیر را در کلاس از سال 2020 است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بزرگ بلوط دبیرستان ارشد زو Medranda دیده دوشنبه, مارس 16 سال 2020 ایجاد یک ویدیو در مورد احساسی ارشد سال او و همکلاسی هایش را تحمل کرده اند به دلیل coronavirus. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • بزرگ بلوط دبیرستان ارشد زو Medranda در فارغ التحصیلی کلاه و لباس شب در یک صحنه از یک فیلم او ایجاد شده چگونه coronavirus طرح میتوانست برنامه برای اعضای کلاس 2020. (از طریق یوتیوب)

 • Zoe Medranda ارشد در تمکولا بزرگ بلوط دبیرستان دیده می شود دوشنبه, مارس 16 سال 2020 است. او ساخته شده یک ویدیو در مورد کلاس 2020 که تا به حال دست و پنجه نرم کردن با سال تحصیلی را لغو و با توجه به کروناویروس بحران است. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

 • Zoe Medranda ارشد در تمکولا بزرگ بلوط دبیرستان دیده می شود دوشنبه, مارس 16 سال 2020 در محوطه دانشگاه. او ایجاد یک عاطفی تصویری در مورد چگونگی بیماری همه گیر کوروناویروس قطع ارشد سال برای کلاس 2020. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

در همان زمان فارغ التحصیلی ارشد آنها را خواستار بود و خدا را شکر برای آنچه که آنها فراموش کرده اند — و برای گرامی داشتن خاطرات مدرسه —با وجود این شرایط ،

Medranda, 17 ارسال شده تصویری از جمعه, مارس 13 Instagram. شنبه بعد از ظهر مارس 16, آن را در حال حاضر مشاهده شده است 14,500 بار.

“این خیلی مجنون” او گفت:. “من می دانستم که در پشت سر من آن را دریافت کنید, برخی, توجه, اما من فکر نمی کنم آن را تا این حد.”

“عزیز کلاس 2020” که رول مانند شخصی باز نامه ای به همکلاسی, لگد کردن با جارو هواپیماهای بدون سرنشین فیلم از بزرگ بلوط پردیس و تلویزیون اخبار در مورد کلیپ پخش كردن, رمان coronavirus و کالیفرنیا تعطیلی مدارس.

“من حدس می زنم همه چیز نمی رویم به عنوان برنامه ریزی شده” Medranda می گوید در این ویدئو. “ما نمی کنید می گویند ما خداحافظی. و ما ممکن است قادر به پرتاب ما کلاه در هوا.”

او می گوید همکلاسی های او می داند که آنها را نا امید و ناراحت است.

“پس برو بیرون. اجرا شود. اجرای سریع. اجرا تا زمانی که شما می توانید نمی کنه. ارسال در مجله خود را. جیغ. فقط جیغ. اجازه دهید آن همه است.”

Medranda در رقابت متقابل کشور و پیگیری و شخصا معاملات با استرس در حال اجرا است. او گفت: این روزها هنگامی که او رفتن بزرگ بلوط پردیس آن خالی است.

“این وهم آور. آن را احساس نمی کند. آن را به معنای واقعی کلمه یک شبح, شهر,” او گفت:. “کل مدرسه قفل شده است و شما مجاز وجود داشته باشد.”

Medranda گفت: او یک دوست است که معاملات با استرس از طریق یک مجله. در حالی که او شخصا انجام نشده “جیغ چیز” او می داند که افرادی که.

او تمامی مدل های سه رسانه به عنوان او اشاره آنها را در این ویدئو.

“آیا شما اجازه دهید آن همه است.” او ادامه می دهد. “در حال حاضر تماس خود را با بهترین دوستان شما و به اشتراک گذاری مورد علاقه خود را در دبیرستان خاطرات. به اشتراک گذاری آنها را همه, مهم نیست چقدر بزرگ یا کوچک است.”

که چیزی است که سالمندان را ترک کرده اند — خاطرات او می گوید:. او تصویری است chocked کامل از آنها: صلیب کشور مسابقات تیمی در ازدحام دانش آموزان جمع آوری در یک راهرو سفر به ساحل و کوه ها و دانش آموزان حلق آویز کردن. آنها چت خنده گریه است.

در یک صحنه Medranda آغوش دوستان ایزابل Buncab پیچک جانسون و بلا بند در آخرین متقابل کشور دیدار در ماه نوامبر او گفت:.

“ما احساسی از آنجا که آن را به پایان بود,” او گفت:. “ما شده اند بهترین دوستان است پس از سال اول و همه ما ملاقات از طریق در حال اجرا است.”

حتی یک کلیپ از یک ردیف طولانی از خالی کردن قفسه های فروشگاه.

Medranda نتیجه مثبت داشته باشید.

“بله ارشد سال رفتن نیست راه ما. نه همه چیز را در زندگی خواهد شد. اما شما باید به این باور … وجود دارد روشن تر روز پیش رو است.”

او میپیچد و گفت “همه چیز اتفاق می افتد به یک دلیل. عشق, Zoe.”

عشق او Medranda گفت: فیلمسازی.

“من شروع به فیلمبرداری مراسم عروسی زمانی که من 12” او گفت:.

و زو را مادر Patricia Medranda گفت: او شده است ساخت فیلم بوده است.

“راهی که او می تواند به یک داستان از طریق یک فیلم و یک واکنش احساسی یک هدیه است,” او گفت.

صحبت از روز روشن تر زو Medranda تنظیم شده است به ترک Temecula در اواخر ماه اوت برای دانشگاه نیویورک جایی که او قصد دارد به عمده در چه چیز دیگری ؟ — فیلم و تلویزیون تولید می باشد.

او تنها امید او قادر خواهد بود به راه رفتن قبل از او می رود.

“این عجیب و غریب به فکر می کنم که فارغ التحصیلی است که قصد ندارم به اتفاق می افتد مثل شما بزرگ شده فکر کردن در آن اتفاق می افتد,” او گفت:. “ما در حال رفتن به دریافت کنید که نمایشی روز گذشته و کسانی که نهایی آغوش. که چه لطمه می زند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>