Temecula ملوان در کشتی بیمارستانی نیروی دریایی رحمت کمک می کند تا سهولت coronavirus بحران

Hospitalman Katelynn Kavanagh پیوست نیروی دریایی برای دیدن جهان و ایجاد یک تفاوت.

او در حال حاضر موظف به صرفه جویی در زندگی می کند به او نزدیک Temecula خانه کشتی او اختصاص داده شده به USNS Mercy hospital ship — کشیده به بندر لس آنجلس.

کشتی با 1000 تخت و اتاق عمل, وارد, جمعه, مارس 27 را در بیمارانی که لازم نیست coronavirus و اجازه می دهد تقریبا تمام بیمارستان های خشکی به تمرکز بر روی سرعت در حال افزایش تعداد موارد است.

“من احساس می کنم بسیار سپاسگزار من فراهم امتیاز قادر به shoreside آمده و دیدن همه نشانه های آشنا با من,” Kavanagh گفت: تلفن بعد از ظهر جمعه “و من افتخار دارم که قادر به کمک کند.”

جمعه بود و بعد از آموزش برای Kavanagh که عضو نیروی دریایی در ماه نوامبر سال 2019 آغاز شده و در رحمتی بود که لنگر انداخت در سن دیگو.

“همه کاملا آماده است,” او گفت:, و اضافه کرد که او به نظر نمی آید در این ماموریت به عنوان اساسا متفاوت از دیگران است.

“در نظر شخصی من,” او گفت: “هر بیمار می بینم و هر معاینه سزاوار همان کیفیت مراقبت.

مادام العمر کالیفرنیا ساکن Kavanagh گفت: او قبلا در آسایشگاه مراقبت و رستوران ها. او قصد دارد به صرف حرفه خود را در نیروی دریایی است.

“این اولین فرمان” او گفت:. “هر روز یک روز جدید و یک کار جدید است.”

رحمت و 800 پزشکان و پرستاران و corpsmen و زنان در حال برنامه ریزی برای اقامت در لوس آنجلس تا سپتامبر. 1, تمرکز بر غیر coronavirus موارد است. لس آنجلس سرپرست جانیس هان که در دست به استقبال کشتی گفت: تخت های بیمارستانی در لس آنجلس در حال حاضر در مورد “در حدود 90 درصد ظرفیت است.”

یکی دیگر از بیمارستان نیروی دریایی کشتی USNS راحتی مستقر خواهد شد به نیویورک است.

Kavanagh است در حال حاضر کمی به او نزدیک تر 8 ساله دختر که با او صحبت می کند به طور منظم.

“او هیجان زده” Kavanagh گفت. “او فکر می کند آن را بسیار شسته و رفته است که ما در اینجا کمک به مردم است. او می خواهم به رشد برای کمک به مردم به عنوان به خوبی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>