Temecula شهردار واریز شورای ایمیل در مورد پلیس و نژاد پرستی و

Temecula شهردار ترک پست و شورای اسلامی شهرستان دیر روز شنبه, ژوئن 4, بعد از یک روز از, انتقاد یک ایمیل که در آن او می گوید که او به اشتباه نوشت او نیست “این باور وجود دارد تا به حال شده است یک فرد خوب از رنگ و کشته شدن توسط یک افسر پلیس است.”

پیش از آن در روز James “خورش” استوارت, که گفت که او دیکته پیام چرا که او دارای اختلال نارساخوانی گفت: کلمه “خوب” به طور تصادفی اضافه کردم یک ایمیل به او دیکته شنبه به یکی پرسیدن چه شهر انجام شد در مورد خشونت پلیس و نژادپرستی علیه سیاه پوستان است.

که ایمیل ارسال شده بود و در رسانه های اجتماعی و منجر به اعتراض آنلاین خواستار استعفای خود را از ساکنان و حداقل یک سازمان و برنامه ریزی برای یک راهپیمایی اعتراض چهار شنبه, ژوئن 5. استوارت گفت: بعد از ظهر پنجشنبه او با توجه به کناره گیری و تصمیم می گیرید جمعه.

در عوض بعد از 9:30 p. m., این شهرستان صادر انتشار اخبار گفت: او را بلافاصله ترک شورای شهر. انتشار موجود عذرخواهی خود را به ساکنان و همکاران.

“شهر Temecula من می شنوم شما من با شما موافقم و من عمیقا متاسف” بیانیه خود را آغاز کرد.

“شما حق را به صدمه دیده می شود و جرم است. من غلط املایی و خارج از کاف پاسخ به یک ایمیل در یک موضوع جدی اضافه شده درد در یک زمان که در جامعه ما و کشور ما است رنج می برند. من ممکن است بهترین نویسنده و من گاهی اوقات misspeak اما من نژادپرست است.”

“من درک می کنم که حتی از صمیم من عذر خواهی نمی تواند اصلاح این وضعیت است. زیرا عمل کار برآید به سخندانی من گام خواهد شد خود را به عنوان شهردار و عضو شورای شهر بلافاصله موثر.”

در اوایل روز شنبه, استوارت گفت ایمیل خود با اشاره به اقدامات پلیس در کالیفرنیا و مناطق اطراف آن و این که او “مطلقا” نمی گویند کلمه “خوب” در هنگام آماده سازی پیام. به عنوان او متشکل از ایمیل در اواخر شب پس از یک روز طولانی کار استوارت گفت که او نمی تواند به یاد داشته باشید یک Temecula-منطقه عنوان مثال پلیس به ضرب تیراندازی یک فرد سیاه و سفید.

او عذرخواهی کرد یکشنبه شب در یک Facebook post.

استوارت که از نقل مکان به کالیفرنیا در سال 1991 از ایلینوی صاحب مغازه سلمانی و انتخاب شد برای یک دوره چهار ساله در نوامبر سال 2016.

جنجال به وجود آمد و در طول یک هفته مشخص شده توسط تظاهرات از جمله در تمکولا — و vigils در امپراتوری درون مرزی و فراتر از آن موجب مرگ جورج فلوید در مینیاپولیس, مینه سوتا که در آن افسران پلیس متهم شده اند در مرگ او.

در انتشار شهردار Pro Tem Maryann ادواردز گفت: این شهرستان پذیرش استعفای خود را به نام استوارت “سخت کوش و صادق است.”

“Temecula آماده است برای این فصل و در ادامه ما تعهد دراز مدت به محکوم کردن و جلوگیری از نژادی و بی عدالتی در هر فرم” ادواردز گفت: در انتشار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>