Temecula دختر پیشآهنگی پروژه ترویج سواد — در میان نوزادان

برای Breanne نی دختر پیشآهنگی در مورد دادن به جامعه.

در تعقیب دختر پیشآهنگی طلا جایزه 16 ساله مقیم کالیفرنیا تاسیس نوزاد جزئیات پروژه فراهم می کند که کتاب برای نوزاد بیماران در بیمارستان های محلی.

“خواندن به کودکان و نوجوانان اولیه کمک می کند تا با توسعه خود را” نی گفت.

از دیگر مزایای خواندن به نوزادان شامل پدر و مادر کودک پیوند شروع عشق از یادگیری و بهبود زبان و مهارت های سواد آموزی, او گفت:.

این برنامه به هر نوزاد یک کتاب به نگه داشتن یک دست ساز چوب و دو زبانه اطلاعاتی جزوه در مورد اهمیت خواندن به نوزادان. نوزاد دفعات بازدید: همچنین سهام یک کتاب در سبد خرید است که همچنان در بیمارستان است.

کودک خوانده شده است در حال حاضر در بخش مراقبت ويژه نوزادان از دانشگاه ریورساید سیستم بهداشت و درمان مرکز پزشکی در Moreno Valley و نوزاد مهد کودک در همت مرکز پزشکی دره.

“من می خواستم به نظر من جامعه محلی بلکه جوامع محروم و من می خواستم برای تمرکز بیشتر,” نی گفت.

تابستان لیندگرن یک پرستار است که کودک خواندن و هماهنگ کننده در Moreno Valley تسهیلات گفت: بیمارستان قبلا با یک مجموعه کوچک از کتاب.

“ما بسیار کم درآمد مردم برای واحد ما چرا که ما در یک شهرستان در بیمارستان به طوری که بسیاری از مردم نمی توانیم به کتاب” لیندگرن گفت. “پس از آن است که یک جای خوب برای نوع کمک و آموزش به آنها در واقع قادر به ترویج خواندن برای کودکان خود. پس از آن خوب است که آنها در واقع یک کتاب به خانه می برد.”

دختر پیشاهنگی تایید نی پروژه در ماه اوت سال 2019 و او راه اندازی این برنامه در پاییز. او الهام بخش برای کودک بخوانید آمد از یک پروژه مشابه او برای به دست آوردن دختر خود را دیده بانی جایزه نقره ای در مدرسه که در آن او و او سربازان جمع آوری کتاب کودک برای اهدا به بیمارستان, اتاق انتظار.

یازدهم گریدر همچنین تاسیس یک باشگاه در مدرسه Temecula بزرگ بلوط دبیرستان است که باعث می شود نشانه های داده شده برای نوزادان’ خانواده.

“آنچه من می خواهم این است که فقط دانستن این است که من ایجاد تاثیر در جامعه” نی گفت.

علاوه بر این او گفت که تاسیس کودک ادامه داده است افزایش عزم سازمان و استقلال است.

نی اعتبار خود Annelisa Abjelina با کمک به این پروژه را یک موفقیت است. Abjelina است که راننده و عکاس — و همچنین خالق نوزاد جزئیات آرم.

نوزاد خوانده می شود بسیاری از آن کتاب از جامعه مشارکت و کمک های مالی از جمله کالیفرنیا و رودخانه, Barnes & Noble, فروشگاه ها. هر دو محل میزبانی یک هدیه-بسته بندی جمع آوری کمک در طول تعطیلات که مطرح $180.

Barnes & Noble ارائه بسته بندی کاغذ در حالی که نی او Girl Scout troop و اعضای باشگاه مدرسه پیچیده هدیه به صورت رایگان. در عوض مشتریان را تشویق به کمک به کودک به عنوان خوانده شده.

رودخانه Barnes & Noble را انتخاب کودک خواندن به عنوان یک ذینفع برای تعطیلات سالانه خود را درایو. که کمپین مشبک 567 کتاب به ارزش $2,835 برای کودک بخوانید.

سوزان Rottino که با این نسخهها کار در کنار رودخانه Barnes & Noble در جامعه توسعه کسب و کار, اتاق کار لذت می برد کار با نی.

“او یک بانوی جوان این فرصت بسیار خوبی است و آن را سرگرم کننده برای کار با او” Rottino گفت. “هر چیزی که ما می توانید انجام دهید به پشت ما آن را دوست دارم.”

نی خوش این است که پروژه خود را در آینده گسترش خواهد یافت.

“باشگاه من که امیدوارم نگه داشتن آن رفتن و سپس هنگامی که من ایجاد آن را به طور کامل در بیمارستان و من امیدوارم که به نوعی به گسترش این کلمه … به طوری که من فقط می تواند ایجاد بیشتر کتاب چرخ و دادن کتاب در بیمارستان های دیگر,” او گفت:.

هنوز کودک خواندن نیاز مستمر کمک های مالی نی گفت. این پروژه ترجیح دریافت کتاب بیش از پول به دلیل کمک های مالی از بیش از 250 دلار را باید با توجه به پیشاهنگی دختران قبل از اینکه کودک به عنوان خوانده شده.

به دلایل بهداشتی این پروژه را قبول نمی کند کتاب استفاده می شود اما هر کسی که علاقه مند به اهدای کتاب های جدید و یا صنایع دستی لوازم برای ساخت بوک مارک ها می توانید ایمیل نی در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>