• Magic Johnson صحبت می کند در طول یک ادای احترام به سابق NBA All-Star کوبه برایانت و دخترش Gianna که شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26, 2020, قبل از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز دریبل در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • جوئل Embiid از Philadelphia 76ers شاخه در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز و Giannis Antetokounmpo از میلواکی دیگران دیده می شود در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • لوکا Doncic از دالاس ماوریکس هوا گرم تا قبل از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • جنیفر هادسون آواز می خواند ادای احترام به سابق NBA All-Star کوبه برایانت و دخترش Gianna که شد کشته در سقوط یک هلیکوپتر در Jan. 26, 2020, قبل از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks dunks در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Devin بوکر از Phoenix Suns هوا گرم تا قبل از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks به نظر می رسد به تصویب در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • نیک پرستار yells در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز استدلال می کند یک تماس در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Quavo مذاکرات به طرفداران در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • بازیکن بسکتبال دیانا Taurasi فوتبال, بازیکن مگان Rapinoe و بازیکن بسکتبال سو پرنده از سمت چپ دیده می شود در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Ludacris مذاکرات در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks dunks در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • رودی Gobert از یوتا جاز dunks در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Lil Wayne و Chance the Rapper انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • تریسی مک گریدی است که دیده می شود در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • DJ Khaled, Chance the Rapper و Quavo انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • DJ Khaled, Chance the Rapper و Quavo انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Lil Wayne و Chance the Rapper انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • آنتونی دیویس از لس آنجلس لیکرز به نظر می رسد به تصویب اطراف بم Adebayo از Miami Heat در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Kawhi Leonard از لس آنجلس کلیپرز بلوک یک شات از Giannis Antetokounmpo از Milwaukee Bucks در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Trae جوان از Atlanta Hawks جشن پس از makingf سه نقطه سبد در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • جوئل Embiid از Philadelphia 76ers و آنتونی دیویس از لس آنجلس لیکرز بحث در نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز dunks در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • جوئل Embiid از Philadelphia 76ers dunks در طول نیمه دوم NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Trae جوان از Atlanta Hawks جشن پس از makingf سه نقطه سبد در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • ادای احترام به کوبه برایانت دیده می شود در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/David بانک)

 • Chance the Rapper انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • Chance the Rapper انجام در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • لوکا Doncic از دالاس ماوریکس درایوهای گذشته کایل لوری از تورنتو رپتورز در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • کیم کارداشیان و کنی وست دیده می شود در حاصل کار دو تیم از NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • مربی Frank Vogel دیده می شود در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز مکث در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز دریبل در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

 • LeBron James لس آنجلس لیکرز شاخه در طول نیمه اول NBA All-Star basketball بازی یکشنبه, فوریه. 16, 2020, در شیکاگو است. (AP Photo/نم Huh)

شیکاگو — بازی-برنده شات ؟ در زادگاه خود? به عنوان یک ستاره ؟

آن را مجموعه ای کامل برای شیکاگو nativeAnthony دیویس عالی رایگان پرتاب تیرانداز به عنوان او راه می رفت به خط برای برنده شدن در روز یکشنبه همه ستاره بازی در ایالات مرکز. اما اولین تلاش خود او آن را منفجر.

یا او ،

“من به من گفت تیم من میخوام از این دست برای فشار بیشتری را بر خودم” دیویس بعد به شوخی.

بار دوم بود که جذابیت: لیکرز بزرگ مرد غرق گذشته خود پرتاب آزاد به پنج او در 20 نقطه و به تیم LeBron یک 157-155 برنده شدن در یکی از مهمترین و به شدت مورد اعتراض همه ستاره بازی ها در حافظه اخیر یکشنبه در مرکز متحده.

این مسلما کم میاره. سالانه این نمایشگاه از لیگ بزرگترین ستاره در نظر گرفته شده است یک چرت زدن با تشکر از آقایان توافق از پایین دفاعی شدت آن نیز ایجاد شده کم درام.

نه بنابراین در این سال: یک فرمت تغییر دادن پول برای خیریه و سه ماهه چهارم مسابقه 24 امتیاز (به افتخار Kobe Bryant) به همه ستاره بازی در روز یکشنبه در شیکاگو مورد نیاز تکان خوردن. کلیپرز به جلو Kawhi Leonard برنده کوبه برایانت جایزه MVP خود را برای بازی-بالا 30 امتیاز.

که در سه ماهه چهارم — شاید سرگرم کننده ترین, یکی کسی را ببینید تا پلی آف آغاز و در مارس برجسته اتهامات مربیان چالش های spats بیش از officiating و وحشی دفاع با ترکیب اولیه با NBA بزرگترین و رقابتی ترین شخصیت است. دیویس شد خراب نهایی بازی توسط کایل لوری کمی پایین دان با توجه به اتشی پایان دادن به. در ترکیب تیم وجود دارد به ساقه 39 پرتاب آزاد در یک بازی که در آن داوران معمولا مجبور به کار سخت.

“برای هفت من شده است من فکر می کنم این است که احتمالا یکی از آنهایی که بهتر,” دیویس گفت:. “ما در واقع وجود دارد رقابت.”

هر فرد سه ماهه بود با $100,000 خیریه سهام با طرفداران به نمایندگی از هر تیم پایه و نشستن در پایین مرکز متحده کاسه تشویق raucously. تیم LeBron مطرح شده پول برای شیکاگو دانشمندان, در حالی که تیم Giannis برای بعد از مدرسه مهم است.

پس از تیم LeBron برنده کج سه ماهه اول 53-41 تیم Giannis مبارزه با 51-30 خرمن کوبی در سه ماهه دوم. پس از تیم های گره سوم 41 — با تشکر از اواخر رودی Gobert غوطه دادن یک Trae جوان تنبلی و سنگینی حرکت کردن.

که منجر به یک فوق العاده خطرناک پایان بازی با 300.000 دلار روی خط. و تمام ستاره ها — آنها به عنوان هرگز قبل از بازی مانند مخاطرات اهمیت. در یک نقطه لوری پارک شده در مقابل یک رانندگی لئونارد نقشه کشی شارژ یک تماس به ندرت دیده می شود در نازدار همه ستاره مسابقات از گذشته است.

“این احساس پایان یک بازی حذفی تقریبا” گفت: تیم Giannis نیک پرستار که به چالش کشیده بلکه دو نقش. “که واقعا سرد بود من فکر می کنم.”

بازیگران کمک به آن است. برخی از مهمترین تکیه-در سه ماهه چهارم بازیکنان در این بازی به اشتراک گذاشته شده روی زمین. وگل گفت: او تکیه بر روی یک نمونه موشک بازی — به جیمز هاردن (11 امتیاز) توپ و به او اجازه دهید کار.

LeBron James 23 امتیاز و 6 پاس گل در حالی که Giannis Antetokounmpo رهبری تیم خود را با 25 امتیاز. کریس پل که تیم LeBron مربی Frank Vogel گفت: ضروری بود به پیروزی 23 امتیاز و 6 پاس گل و متنبه جوان All-Stars هنگامی که او را دیدم آنها را فاقد روح رقابتی.

حتی اگر بازی فیزیکی بیشتر از حد معمول — یک بیت از هیچ هیچ عنوان superstars سعی کنید برای جلوگیری از آسیب بیشتر احساس می شود نتیجه حاصل شد که ارزش آن.

“هیچ یک از ما می دانستند چه در انتظار” جیمز گفت. “اما در تمام طول سه ماهه چهارم و در پایان بازی همه بود که بسیار زیبا بود لعنت سرگرم کننده است.””

سرگرم کننده لس آنجلس فرضی بود که در بخش متوجه شدم: پس از spurning لیکرز در این تابستان در رایگان آژانس, لئونارد بازی در کنار جیمز و دیویس به عنوان تیمی با Vogel خود را به عنوان سر مربی — که امر شده ایم هنجار او را گرفتند تا برای پیوستن به کلیپرز.

اولین بازی تیم LeBron زد بود جیمز تصویب به لئونارد بر بال برای یک 3-اشاره گر — وگل گفت: آن را مستقیما از لیکرز’ راهکار. سه نفر اقدام به نمره 28 از تیم LeBron اول 30 امتیاز و سپس آنها به عنوان اعضای هسته از بسته شدن صف در تصمیم گیری سه ماهه چهارم.

لئونارد شده است همه ستاره هم تیمی های با جیمز و دیویس و خود تصمیم گیر بدیهی است بازمی گردد و آنها را به عنوان رقیب در همان شهر است. اما وجود دارد یک نوع خویشاوندی در همان نیوجرسی که لئونارد اذعان کرد او لذت می برد.

“این همیشه سرگرم کننده فقط به اطراف بچه ها که بسیار رقابتی ببینید چه چیزی آنها را به صورت روزمره فقط صحبت کردن درست بودن خود را به هم تیمی,” او گفت:. “ما در تمام طول سال و … آن را بزرگ می شود قادر به مغز خود را انتخاب کنید و فقط در اطراف آنها و شوخی و خنده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im