معلمان رژه سان برناردینو خیابان ها به استقبال دانش آموزان

با شاخ و بوق و دست تکان دادن بیش از یک دوجین معلمان از تپه مدرسه ابتدایی در سن برناردینو رژه از طریق خیابان در وسایل نقلیه خود را به خوش آمد می گوید دانش آموزان در حالی که آنها در خانه باقی می ماند در طول بیماری همه گیر کوروناویروس بعد از ظهر جمعه.

دانش آموزان به همراه پدر و مادر خود فرار به جلو خود را متری به موج جیغ و فریاد سلام به معلمان آنها را از دست ندهید در حالی که معلمان به آرامی سوار با نشانه های متصل به اتومبیل های خود را برای دانش آموزان.

سوم-معلم کلاس هایدی Sidney یکی از سازمان دهندگان این رویداد گفت: “ما در حال تلاش برای آوردن برخی از حالت عادی به زندگی خود ماست.”

 • تپه مدرسه ابتدایی دانش آموز آملی Valenzuela (دوم از چپ) 4 جهش برای شادی پس از دیدن او معلم درایو همراه با خواهر, ایری, 5, در حالی که مادر بزرگ خود ناتالی Barajas (سمت چپ) و مادر Marilu Garibay (راست) نگاه در بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. بیش از یک دوجین از استادان این مدرسه برگزار و در بخشی از رژه از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل هستند به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • ریچارد آلونزو همراه با همسرش جسیکا و فرزندان آریل, 12, ملاکی, 7, و مسیحی از 5 موج به معلمان خود از تپه مدرسه ابتدایی به عنوان آنها را از طریق درایو محله بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • تپه مدرسه ابتدایی معلمان آماندا پایین تر و ربکا Escobar نوار پوستر به وسایل نقلیه خود را قبل از رانندگی را از طریق محله به استقبال دانش آموزان بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم کلاس اول دبستان آماندا پایین تر امواج به دانش آموزان به عنوان او و دیگر معلمان درایو را از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان از این مدرسه بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم دیانا Dogero امواج به دانش آموزان به عنوان او و دیگر معلمان درایو را از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان از این مدرسه بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • دامنه کوه معلمان مدارس ابتدايی آماده برای قرار دادن علائم بر روی وسایل نقلیه خود را قبل از رانندگی را از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم دیانا Dogero قرار می دهد یک خرس عروسکی بزرگ در وسیله نقلیه خود را به عنوان او آماده به درایو را از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان از این مدرسه بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلمان عمل اجتماعی فاصله قبل از رانندگی را از طریق محله به استقبال دانش آموزان از این مدرسه بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم دیانا Dogero شیوه های اجتماعی فاصله به عنوان او صحبت می کند با دیگر معلمان قبل از رانندگی را از طریق محله به دانش آموزان بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم دیانا Dogero نوار پیام به ماشین خود را برای دانش آموزان بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

 • تپه مدرسه ابتدایی معلم دیانا Dogero امواج به دانش آموزان به عنوان او و حدود یک دوجین دیگر معلمان درایو را از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان از این مدرسه بعد از ظهر جمعه, مارس 27 سال 2020 در سان برناردینو. بیش از یک دوجین از استادان این مدرسه برگزار و در بخشی از رژه از طریق محله های محلی به استقبال دانش آموزان در حالی که مدارس تعطیل هستند به دلیل این بیماری همه گیر کوروناویروس. (عکس خواهد Lester دره داخلی بولتن روزانه/SCNG)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>