معلم مهربانی می آید و به او

آن را در ادامه می گویند که آنچه که معلمان نیاز به پدر و مادر و سرپرستان انجام دهید در حال حاضر کمک های اجتماعی عاطفی یادگیری است. ما نیاز به صحبت کردن با کودکان در مورد خود بزرگ احساسات و به طور مستمر آنها را به یاد آنها بی خطر هستند و در جهان ما.

Sanessa Lindemann یک معلم در آبردین, S. D. من شرط می بندم او نیست به صرف زمان زیادی را به فکر کردن در مورد از دست رفته ریاضی تکالیف. او بیش از حد شلوغ نگه داشتن وعده برای دانش آموزان خود را از طریق اعمال محبت.

“تولد من بود در ماه سپتامبر. من عاشق تولد و بنابراین به طور پیش فرض من کلاس دوم عشق روز تولد من است. ما باید بسیار سرگرم کننده!

“یکی از دختران کوچک من درخواست کرد که من را کیک برای تولد او… در ماه مارس است. فلش رو به جلو مارس: COVID-19 وارد کرده است و ما نمی خواهد در مدرسه برای دختر بچه تولد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“من می دانستم که من تا به حال به نگه داشتن من قول می دهم, اما من مطمئن هستم که من می تواند انجام این کار است. من به چند دیگر معلمان و تصمیم به رفتن به جلو و ارائه یک تولد نوعی کیک کوچک. من تا به حال 100% freaked خودم منتهی به روز قبل از تولد. هر چیزی که هل من در خارج از منطقه راحتی من به طور معمول نیاز به دارو است. اما من می دانستم که چقدر این معنی برای من دانشجو بنابراین من می دانستم که من می تواند آن را انجام دهد.

“من به خانه زدم و در درب. یک غریبه به من گفت برای رفتن به اطراف به پشت خانه و برخی از پله ها. بودن ملکه اضطراب مغز من شروع مسابقه در مورد تمام اتفاقاتی که می تواند آشکار مانند سقوط از طریق پله ها و گیر بودن, کیک, همه جا یک ظهور بالون شما تصویر را دریافت کنید.

“من زدم. بدون پاسخ. من صبر کردم. من زدم دوباره. من شنیده اغتشاش اما هیچ پاسخ. من زدم. کسی peeked از طریق پنجره. من دست تکان دادند. بدون پاسخ. شاید آن را به معنای بود.

“این روند در حال حاضر گرفته شده است بیش از من می خواست. من تصمیم به ترک این کیک در این مرحله و رفتن. من از پله ها پایین بروید و سپس من تو را دیدم ثبت نام استعاری و جسمی. در پایین مراحل یک فلز نشانه آن است که گفت: “انتخاب کتی Lindemann برای ثبت نام كرد.’

“من پشت سر هم به زشت تمساح اشک. کتی Lindemann من است ، او برای بیش از 20 سال پیش. من از شر تمام کسانی که نشانه های چهار سال پیش زمانی که من خانه خود را فروخته. Goosebumps? من بیش از حد. و بیشتر اشک تمساح.

“فقط پس از آن درب باز شده. من دانش آموز شیرین بود آواز “تولدت مبارک” آهنگ به من. “بدون هیچ دختر شیرین آن را روز تولد من فقط مال شما.’

“نه تنها مادر من تشویق من در روز دوشنبه اما او شده است به دنبال پس از کمی شیرین من دانشجو برای چه کسی می داند چه مدت. در صورتی که هیچ من نمی دانم چه چیزی است.”

با تشکر از شما برای همه ما معلمان که در حال ایجاد راه های جدید برای تدریس و عشق فرزندان ما از دور.

بایگانی: جزئیات بیشتر از نیکول J. Phillips’ مهربانی مسری است ستون

لطفا ادامه برای به اشتراک گذاشتن داستان خود را از مهربانی با من در [email protected]

نیکول J. Phillips سابق فارگو تلویزیون لنگر یک سخنران و نویسنده و میزبان مهربانی پادکست. او زندگی می کند در آبردین, S. D., با سه فرزند و همسرش Saul فیلیپس, در سر مردان بسکتبال مربی در دانشگاه شمال. شما می توانید ببینید نیکول در nicolejphillips.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>