تیلور McKee و جانیس فورسیت: کانادا گروه های ورزشی را ای اداره خود را برای بیش از حد طولانی و آن را ساخت ورزشی امن تر


‘ما باید تحمل صفر برای هر شکل از تبعیض’, Nova Scotia, هاکی, مدیر اجرایی, امی والش (در بالا) گفت: پس از در – و دفتر نژادی حوادث مربوط بازیکن هاکی لوگان رستگار. توییتر عکس

نظر: از داوری نژاد پرستی به لحاظ اخلاقی دست زدن به سوء استفاده اتهامات آن زمان برای کانادا سیستم ورزشی به وقف توجه جدی به رفع آن ریشه دوانده سمی فرهنگ

می تواند قربانیان سوء استفاده در ورزش, ورزش, اعتماد سازمان به انجام مستقل واجد شرایط تحقیقات ؟

در حالت ایده آل, ورزشی, کانادا مجموعه جدیدی از امن ورزش سیاست باید دیده می شود به عنوان یک گام مثبت در جهت پرداختن به نگرانی های عمومی در مورد آزار و اذیت, آزار و اذیت و تبعیض در ورزش است.

هنوز اخیر نشانه نشان می دهد که سیستم شکست خورده است قربانیان خود را.

اعلام کرد در ماه مارس 2019, امن, ورزش, سیاست شروع به نشان دادن جدی ترک در پیاده سازی. این است که عمدتا به دلیل سیاست اجازه می دهد ورزش به پلیس خود را.

دولت فدرال اختصاص 30 میلیون دلار در طول پنج سال برای کمک به کانادا, ورزش, سازمان خود را ورزش سمی رفتارها. زمانی که سیاست های خود را آغاز کرد اجرای ما در مورد چگونه سریع این طرح اجرا شد و مورد سوال توانایی خود را به درستی در خدمت قربانیان.

اصلاحات به وضوح بسیار مورد نیاز است. در دسامبر 2019 حادثه در نوا اسکوشیا بازیکن هاکی لوگان رستگار گزارش شده است که با کف دست و خاموش کردن یخ با نژادی تهمت. پس از بررسی این موضوع, Nova Scotia هاکی مشخص شد که نظرات توهین شد اما نه نژادپرست است.

جالب, در همان زمان, Nova Scotia هاکی نیز گزارش داد که “حوادث نژادی تهمت و همجنسگرا ستیزی” در حال افزایش در ورزش خود را. بیشتر که این سازمان, مدیر اجرایی, امی والش گفت: “عموم “ما تحمل صفر برای هر شکل از تبعیض است.” یکی دیگر از گزارش های منتشر شده در همان روز گفت: “ما را تشویق تمام اعضای ما که تجربه نژادپرستی به گزارش آن. آن است که هیچ جایی در بازی ما است.”

شکاف بین آنچه ورزشی سازمان می گویند در مورد ورزشکار ایمنی و چگونه آنها اطمینان حاصل شود آن است که حداقل به اندازه یک هاکی روی یخ بازی. این ضروری است که کانادا ورزشی سازمان آدرس اختلاف.

حتی در 16 رونق نیست و فریب خورده با مشکل با خود پلیس و سوال تحقیقی واحدهای تخصص برای ارزیابی نژادپرستی بیان کرد: “من درک نمی کنم که چگونه آنها می توانید تصمیم بگیرید که نژادی یا نه, نه تنها برای من بلکه برای هر کسی. این تنها نمی تواند تصمیم خود را.”

هالیفاکس میزبانی 2020 بازی های بومی آمریکای شمالی در ماه جولای. چگونه می تواند هزاران نفر از جوانان بومی ورزشکاران از کانادا و ایالات متحده که خواهد شد در نظر گرفتن بخشی در این بازی احساس امنیت در یک منطقه که در آن حداقل یکی از محبوب ترین ورزش ها است که به ظاهر عایق خود را از پرداختن به تبعیض ؟

از داوری نژاد پرستی به لحاظ اخلاقی رسیدگی به اتهامات سوء استفاده از آن زمان برای کانادا سیستم ورزشی به وقف توجه جدی به رفع آن ریشه دوانده سمی فرهنگ است. در گذشته تلاش برای تنظیم کانادا ورزشی را ناشى از درون سازمان و از سیستم قضایی. اغلب خشونت فیزیکی در ورزش بوده است کاتالیزور برای تماس برای تنظیم.

برای مثال در اواخر قرن 19 و قرن 20 کانادایی ها نگران بودند در مورد رشد سطح از خشونت در هاکی. در سال 1904 Ontario هاکی انجمن رئیس جمهور جان راس رابرتسون هشدار داد: “ما باید تماس توقف کاهش و ضربه زنی و اصرار بر حذف هاکی قبل از ما به تماس در پزشکی قانونی به ما rinks.”

سال بعد مرگ رخ داده است بر روی یخ به عنوان نتیجه چوب-نوسانی حادثه منجر به قتل در دادگاه و بعد از تبرئه در انتاریو است. این باور در آن زمان بود که هاکی بود قادر به تنظیم خود و دادگاه نباید دخالت کند.

امروز ورزش است که هنوز هم مجاز به پلیس خود را. این لیست در حال رشد از قربانیان آیند گاهی اوقات با استفاده از رسانه ها به اطلاع عموم مردم صحبت می کند به نیاز برای یک سیستم مستقل با محققان واجد شرایط به عنوان به خوبی به عنوان آن نیاز به صورت مستقل گزارش مکانیسم.

قربانیان شایستگی این را شنیده و پشتیبانی شده توسط یک سیستم است که برای آنها کار می کند.

تیلور McKee است که یک دانشجوی دکتری و استاد در دانشکده علوم بهداشت در دانشگاه وسترن در لندن, Ont. جانیس فورسیت دانشیار جامعه شناسی و مدیر بومی مطالعات غربی دانشگاه.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>