راه گریز از مالیات, ضربه, Minn. کشاورزان کسب و کار به احتمال زیاد برای دریافت بسته این سال رهبران می گویند

ST. پل — مینه سوتا کشاورزان و کسب و کار را با آمار غیر منتظره مالیات دولت پس از معاملات در تجهیزات و ماشین آلات می تواند دیدن یک تعمیر در کد مالیاتی که ناشی از مشکلات سال گذشته است.

رهبران این چهار کشور در مینه سوتا مقننه در سه شنبه شب گفت که انتظار می رود یک پیشنهاد به چین دولت مالیاتی با مالیات فدرال کد عبور خواهد در سال 2020 است. دولت موجود مالیاتی شامل یک راه گریز است که برخی کشاورزان و صاحبان کسب و کار بلافاصله پس از پرداخت مالیات بر درآمد برای به دست آوردن مالی آنها را دیدم پس از معاملات در تجهیزات در سال 2018 است.

مجلس ملیسا Hortman, خانه, رهبر اقلیت Kurt Daudt, رهبر اکثریت سنا پل Gazelka و رهبر اقلیت سنا سوزان کنت هر گفت که انتظار می رود بخش 179 خواهد بود پژوهشگران به دیدار فدرال بخش این سال است.

“من مالیات صندلی خواهد بود که” Hortman D-بروکلین پارک گفت: در “رعد و برق دور” از سوالات در مینه سوتا اتاق بازرگانی سالانه قانونی اولویت شام سه شنبه شب. او با اشاره به خانه مالیات کمیته صندلی پل Marquart از Dilworth. دو خواهان در پنل Gazelka و Daudt گفت: آنها “قطعا” انتظار تغییر به تصویب رسید در این سال و کنت حزب دموکرات گفت: آن را به احتمال زیاد خواهد بود.

Rep. گرگ داود R-پرستون در سال گذشته مطرح لایحه با هدف در آوردن از حالت کد به انطباق با فدرال کد. و زیر صورتحساب خود را, کسانی که به صورت مجازات و یا بهره از وزارت مینه سوتا درآمد ناشی از بدهی های پرداخت نشده را که باید هزینه های آن لغو شد.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“ما آن را مدیون به ما کشاورزان و صاحبان کسب و کار کوچک برای دریافت این ثابت — آن را غیر منطقی انتظار می رود آنها را به آمده تا با ده ها هزار دلار, به خصوص برای کشاورزان و کسب و کار است که ممکن است تلاش” داود گفت: در انتشار اخبار چهارشنبه. “از آن زمان به حق این اشتباه برای ما کشاورزان و صاحبان کسب و کار کوچک در سراسر مینه سوتا—آن را تشویق به شنیدن این که این چهار قوه مقننه رهبران و رژیم صهیونیستی است. Walz همه در این توافق پس بیایید آن را انجام داده.”

مینه سوتا مقننه آغاز شد و حدود 14-هفته 2020 قانونی در جلسه روز سه شنبه, فوریه. 11.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>