رفتن به نوشته‌ها

برداشتن قدم برای جلوگیری از سوء استفاده از آب آشامیدنی: DDC

Deputy Commissioner Srinagar Shahid Iqbal Choudhary chairing a meeting on Saturday.
معاون کمیسر سرینگر شهید اقبال Choudhary ریاست جلسه در روز شنبه.

Excelsior خبرنگار

سرینگر 4 جولای: دولت منطقه سرینگر انجام یک بررسی جامع تامین آب سناریو در شهر و کارگردانی برای یک میزبان از اقدامات برای اطمینان از عرضه به طور منظم و اقدامات سختگیرانه در برابر سوء استفاده از آب آشامیدنی برای مقاصد تجاری و حفاری های غیر قانونی از عرضه خطوط.
نگرانی های مربوط به کمبود آب در دم-end مناطق از برخی از خطوط عرضه شد بررسی برای راه حل دائمی.
منطقه توسعه کمیسر شهید اقبال چودری, بررسی وضعیت عرضه و مورد تایید چند اقدامات از طریق دپارتمان هماهنگی برای بهتر عمومی شکایت redressal بهینه استفاده از آب incentivising مجاز اتصالات و اقدامات سختگیرانه در برابر سوء استفاده و malpractices گزارش آن.
ترجمه شده از انگلیسی توسط معاون کمیسیون سید Hanief بلخی Khursheed احمد شاه, Jt مدیر برنامه ریزی محمد Yaseen تنهاست و Superintending مهندس زیر بخشی دادستانی اجرایی مهندسین Tehisildars و AEEs از جال شاکتی گروه در جلسه حضور داشتند.
وضعیت تامین آب در شهرستان سرینگر مورد بحث قرار گرفت threadbare. در حال حاضر این بخش دارای ظرفیت نصب شده به عرضه 90 میلیون گالن آب در هر روز برابر حداکثر نیاز 68 MGDs با سرانه دسترس بودن 45-50 گالن در برابر مطلوب 30 گالن.
گروه ابراز نگرانی بیش از شایع سوء استفاده از آب آشامیدنی برای تجاری و غیر درآمد مقاصد ممنوع تحت قانون عدم ظرفیت ذخیره سازی در ساختمان های مسکونی غیر قانونی نصب و راه اندازی قدرت موتور, ماشین لباسشویی آبیاری آسیب به تامین خطوط حفاری در بسیاری از مناطق. عوامل مسئول کمبود در برخی از دم-end مناطق مورد بحث قرار گرفت و اقدامات نهایی برای دائمی قطعنامه.
DDC تشکیل مشترک تیم های درآمد و جال شاکتی گروه به صورت منطقهای بازرسی برای شناسایی مشکلات محلی منجر به کمبود آب و شروع اقدامات اصلاحی است. او همچنین کارگردانی دقیق عمل در برابر گزارش سوء استفاده از آب آشامیدنی برای مقاصد تجاری. تاکید بر اهمیت فوری و کارآمد عمومی شکایت redressal او تحریم تومان 10.00 لاخ برای ایجاد مدرن شکایت Redressal همراه یکپارچه با IVRS مبتنی بر مرکز تماس در حال حاضر تاسیس در DC برای حضور در مکان عمومی, شکایات مطرح شده از طریق شماره تلفنی که باید کار دور ساعت که شامل ضبط توجه داشته باشید از تماس های تلفنی و ردیابی زمان واقعی از دفع از شکایت و یا مسائل.
DC به نام برای اجرای دقیق آب-قوانين مرتبط مانند منابع آب عمل 2010 و اقدامات به عنوان ضمانت در زیر ان برای جلوگیری از سوء استفاده از آب آشامیدنی و حصول اطمینان از کارآمد مدیریت محلی برای حصول اطمینان از عرضه به طور منظم. او کارگردانی مقامات برای تشنج از همه غیر قانونی ماشین آلات و تجهیزات مانند بوستر پمپ های نصب شده بر روی تامین خط منجر به سوء استفاده از آب آشامیدنی که در عمل به ضرر واقعی و مجاز مصرف کنندگان است. او همچنین خواسته عمومی گسترده کمک رسانی از طریق چاپ و رسانه های الکترونیکی و کمیته های محلی برای ترویج حفاظت از محیط زیست و استفاده صحیح از آب آشامیدنی .

مقاله قبلیLG راه اندازی ماموریت آلی Dev Ladakh گلخانه ای پروژه
مقاله بعدیDiv Com بررسی KCC طرح پوشش, پیشرفت, در SWMPs

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول