رفتن به نوشته‌ها

Tablighi Jamaat: HC اجازه می دهد تا انتقال از 65 خارجی برای جایگزین مسکن

دهلی نو: دادگاه عالی دهلی سهشنبه اجازه تغییر از 65 اتباع خارجی متصل به Tablighi Jamaat که شرکت در جماعت مذهبی در Nizamuddin مرکز رویداد در طول COVID-19 مستند به جایگزین مسکن.
یک نیمکت از قضات Vipin Sanghi و Rajnish <url> سرانجام پس از سفارش, مشاوره برای مرکز دهلی دولت و پلیس دهلی به این اظهارات که آنها لازم نیست که هر گونه اعتراض به آن است.
دادگاه عالی اجازه درخواست برای تغییر 65 خارجی ها از این موجود و محل اقامت خود را به دیگری به عنوان آنها در مواجهه با برخی مسائل از جمله unhygienic بیماری است.
مشخصه که انجام شنوایی از طریق ویدئو کنفرانس اجازه درخواست برای اصلاح در دادگاه مارس 28 ترتیب به دنبال شامل سه مکان جایگزین مسکن برای اتباع خارجی متصل به Tablighi Jamaat در نور مداوم دادرسی جزایی.
در مه 28 دادگاه عالی تا به حال کارگردانی که 955 اتباع خارجی که تا به حال شرکت کننده در مرکز توان منتقل شده از نهادی مراکز قرنطینه جایی که آنها نگه داشته و از مارس 30 با وجود تست منفی برای COVID-19 به نه جایگزین تسهیلات.
تقاضای ثبت از طریق طرفداران Mandakini سینگ و Ashima Mandla گفت که در طول این دوره از سال 65 اتباع خارجی مستقر در Meeraj مدرسه بین المللی مواجه شده اند ناراحتی با توجه به ترتیبات وجود دارد.
روز سه شنبه دادگاه عالی به آنها اجازه منتقل می شود از Meeraj مدرسه بین المللی به تگزاس مدرسه عمومی در Moujpur اینجا جدید مسکن پیشنهاد شده توسط آنها.
نیمکت نیز مشاهده شده است که برای چنین تغییرات دادخواهان نیاز به رویکرد دادگاه عالی به طور مستقیم در آینده و آنها را به نمایندگی به پلیس دهلی که رو به جلو آن را به اتحادیه هند برای تصمیم گیری و کل فرایند باید تکمیل شود در یک هفته.
در طول جلسه دولت مرکزی ایستاده مشاور Amit Mahajan و دهلی دولت ایستاده مشاور (کیفری) Rahul Mehra گفت که آنها لازم نیست که هر گونه اعتراض به درخواست از اتباع خارجی است.
این نرم افزار همچنین گفت: “به غیر از تگزاس مدرسه عمومی جامعه در حال حاضر شناسایی دو مکان های اضافی از محل اقامت آن ممکن است مورد استفاده قرار گیرد در آینده اگر نیاز بود به خانه هر یک از 955 اتباع خارجی در سوال. جامعه بار دیگر متعهد به تحمل همه هزینه برای تغییر محل اقامت و بیشتر بموقع اطلاع مخاطب شماره 4 (پلیس دهلی) از محل نگهداری اتباع خارجی است.”
دادگاه عالی تا به حال در مارس 28 دفع دو دادخواست توسط اتباع خارجی دنبال می شود معطوف به جایگزین مسکن و بیان کرد که بار مالی خواهد شد به عهده جامعه Tablighi Jamaat.
دادگاه عالی هشدار داده بود که آنها نباید تغییر به هر مکان دیگر بدون اجازه از پلیس دهلی.
دادگاه عالی اجازه داده بود که تغییر از اتباع خارجی به هشت امکانات — سيد عقبی حاج, خانه, زاید, کالج, HR, مدرسه, دو, خانم, خلاق, مدارس Meeraj مدرسه بین المللی (زوج) و محور مدرسه — و به هتل هوشمند پلازا در Mahipalpur در اینجا در رابطه با اتباع مالزی.
پلیس دهلی گفته بود دادگاه عالی که 47 اتهام ورق واصل شده اند در رابطه با 910 اتباع خارجی متعلق به 35 کشور جهان است.
پس از در معرض بودن به یک گردهمایی بزرگ در ماه مارس در میان COVID-19 یا coronavirus مستند بسیاری از اعضای Tablighi Jamaat از مرکز حضرت Nizamuddin گرفته شد توسط مقامات و تسلیم مختلف در مراکز قرنطینه در دهلی نو. برخی از آنها فرستاده شده بودند به مراکز چند روز بعد پس از بازداشت از مساجد مختلف.
در آوریل COVID-19 موارد در دهلی مشخصی پس از صدها بسیاری از Tablighi Jamaat اعضای شرکت کرده بودند زیادی جماعت در Nizamuddin آزمایش مثبت است.
اعضای دیگر به طور مستقیم گرفته شده به مراکز قرنطینه برای جلوگیری از گسترش COVID-19. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

منتشر شده در دیلی اکسلسیور

اولین باشید که نظر می دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول