T-پرندگان بزرگ چوب در تعطیلات آخر هفته اما در حال حاضر هدف این است که به نگه داشتن آنها را تا


T-پرندگان جرم یکی یک مدرسه رکورد برای اجرا در یک زمین باز یافته در طول 17-4 برنده بیش Lewis-Clark آخر هفته گذشته.

هیچ وز وز یا کوبیدن که از UBC Thunderbirds,’ ستاره شرق در آخر هفته. تمام خود را سر و صدا بود که ساخته شده در صفحه است.

T-پرندگان تقسیم چهار-مجموعه بازی چندساله NAIA مدعی Lewis-Clark State در Lewiston, آیداهو در آخر هفته به عنوان دانشگاه B. C. بیس بال تیم ملی باز آن NAIA کنفرانس های نجومی.

UBC افتتاح یک شنبه doubleheader با هفت زمین باز یافته 17-4 تخریب رزمندگان — برانگیخته شده توسط یک 11-اجرای سوم زمین باز یافته — پس از آن به دنبال آن با هفت-اجرای اولین ورود در بازی دوم به ذخیره کردن پایه و اساس برای یک 9-5 پیروزی. 11-اجرای زمین باز یافته دیدم 15 تاندربرد مورد نمره 11 قابل اجرا بر روی هفت بازدید ترین پس از UBC به ثمر رساند و 12 در سال 2007 برابر دانشگاه آیداهو. و بر خلاف low-tech bin-کوبیدن و با تکنولوژی بالا سیگنال های الکتریکی infamously استفاده شده توسط Houston Astros وجود دارد بدون تقلب لازم برای T-پرندگان است.

“Ha! نه” خندید Thunderbirds زمین زیر کشت/outfielder Jaxon Valcke. “هیچ سطل زباله هیچ buzzers هیچ چیزی در ستاره شرق.

“اولین آخر هفته ما تا به حال در آریزونا ما تبادل فوق العاده بود به عنوان یک کل و ما خفاش ها شد, نوع, مرده,” او اضافه شده از چهار غیر همایش بازی برابر 25-رتبه نوعی کنیاک مقوی-مسا دو هفته پیش. “در طول هفته ما یک تیم نشست و ما فقط صحبت در مورد روش های ما در صفحه. ما می دانستیم که آنها نمی خواهید به ماندن آرام برای همیشه, اما ما صحبت در مورد زمانی که آنها را یک اشتباه ما را به پیش بینی آن و آماده به مجازات آن است. و این آخر هفته آن را فقط نشان داد. ما به دست آورده و بسیاری از کسانی که اجرا می شود.”

این doubleheader برنده شد bookended با ضرر و زیان 9-6 روز جمعه و 15-7 روز یکشنبه اما به طور کلی نتیجه یک قوی نشان دادن در برابر یکی از بهترین تیم ها در لیگ به عنوان UBC امید به ضرب و شتم — نه فقط رقابت با — بالا NAIA جوخه های این سال است.

وجود دارد برخی از چهره های جدید مانند دانشجویان سال اول کوزه آدم مایر و رایان Beitel در حالی که بازیکنان مانند Valcke و نولان Weger ارائه خواهد شد حضور جانباز. Valcke آخر هفته به پایان رسید با هشت بازدید و چهار RBIs. او .366 متوسط منجر T-پرندگان — سوم به طور کلی در NAIA غرب — در حالی که همچنین با شکوه این تیم در بازدید (15) و دونفره (پنج) و دوم در ضربه زنی در صد (.561) و سوم در RBIs (هفت).


Jaxon Valcke در عمل با دانشگاه B. C. Thunderbirds در برابر دانشگاه توکیو در طول نمایشگاه در Nat بیلی ورزشگاه پاییز گذشته.

باب Frid/UBC دو و میدانی / PNG

به سرقت یک طراحی از آینده حرفه از سال سوم تجارت رشته دانشجو — Valcke است “صعودی” در T-پرندگان شانس این فصل است.

“من فکر می کنم آن را خوب خواهد بود,” او گفت:. “در پاییز هنگامی که ما شروع به گرد هم می آیند ما تا به حال برخی از بچه های جدید. بسیاری از چهره های آشنا, اما ما هنوز هم یک گروه. من فکر نمی کنم ما واقعا می دانستم که چه انتظار می رود و سپس وقتی برگشتیم برای ترم دوم و ما شروع به intrasquading ما شروع به درک چقدر عمیق ما تبادل است چگونه جامد ما دفاع است و چقدر خوب ما خفاش ها می شود. به عنوان یک کل تیم در این سال ما یک تهدید واقعی است.

“من فکر می کنم شروع سال ما نشان داده ایم چند بار بسته کامل است. اما پس از آن بار دیگر ما تبادل شده است واقعا خوب است اما ما خفاش ها شده اند فقط به اندازه کافی خوب. این آخر هفته گذشته ما خفاش ها واقعا انجام شده و ما داد تا بسیاری از اجرا می شود.

“هنگامی که ما آن را همه با هم خواهیم بود بسیار سرگرم کننده به تماشای. آن را فقط یک ماده از گرفتن برخی از ثبات است.”

UBC میزبان خود-باز کن این آخر هفته با یک جفت doubleheaders در برابر اورگان Tech جغدها در روز شنبه و یکشنبه. شروع زمان در حال, در دستور, 12 p. m., 3 بعد از ظهر ساعت 11 صبح و 2 بعد از ظهر

Valcke می آید از بیس بال سهام به عنوان پدر تام شده است و همه چیز را از دیده بانی برای MLB کانادا دفتر مدیر مربی و حتی مدیر عامل کانادا بیس بال از شهرت.

قبل از او قرار می دهد کسب و کار خود را درجه برای استفاده در حرفه ای جهان, Jaxon امیدوار است برای حل بحران تجربه و استعداد به یک بازی بیس بال حرفه ای است. همه کاره با قدرت lefty نوسان Valcke است ورزشی بازیکن با محدوده به خط تا در زمین زیر کشت, خود و یا حتی پایه دوم. او خواهید بود استیلای برای West Coast لیگ ویکتوریا HarbourCats در تابستان هنگامی که دانشگاه توپ انجام می شود.

“من واقعا فقط تصمیم گرفت که این چیزی است که من می خواهم” گفت: Valcke. “من فکر می کنم سال گذشته من در بازی ترین من تا کنون در یک سال — مانند 120 بازی. اما که همچنین (را) آماده سازی خودم برای, اگر من یک شانس را به بازی بیس بال حرفه ای, آنچه در آن می گذرد به مانند هر روز.”

[email protected]

twitter.com/TheRealJJAdams

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>