Swift: مرغ مادر و کوفته هستند مرغ در حرکت

مردم نه به طور مداوم به خرید و یا در حال اجرا به فعالیت است. خانواده در حال صرف زمان بیشتری را با هم. مردم در واقع رفتن برای پیاده روی است.

سگ خوشحال هستند چرا که آنها در حال گرفتن راه می رفت و در همه زمان ها و انسان ها در طول روز. گربه های خشمگین هستند چرا که شما در فضای خود را و آنها نمی تواند پرش به بالا در مقابله به کره زمانی که شما از بین رفته اند.

مهمتر از همه مردم در حال پخت و پز است. شام دیگر دوار جهت کباب کردن مرغ مرغ از فروشگاه مواد غذایی و یا برخی از کرم-از-قارچ gobbledygook که شما دیوانه وار انداخت به Crock-Pot قبل از کار.

این رو من فکر کردن در مورد یکی از وعده های غذایی مورد علاقه من مادر را در زمانی که ما بچه ها بود. آن را از او قرمز بتی کراکر کتاب آشپزی و آن را الهی بود.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مرغ شد داستد با فلفل قرمز-مشخصی آرد و آهسته پخته تا زمانی که پوست ترد کمال و گوشت بود fall-off-the-استخوان مناقصه. کوفته خیس کردن نا مشروع و سپس اقدام به ذوب در دهان شما.

این است که عجله کردن غذا. مامان قطع کردن یک مرغ کامل خودش چند دهه قبل از ما به فکر همه جوجه های متولد شده بدون پوست و shrink-wrapped in زرد فوم سینی. او پخته شده مرغ بسیار پایین است که آن را در واقع در زمان چند ساعت به طبخ.

من از این مرغ چند بار در بزرگسالی و متوجه آن نیاز کیرمصنوعی هر ظرف در آشپزخانه. اما انسان آن را به ارزش آن است.

و اجازه دهید آن صورت: ما تمام کردم زمان.

چاپ: اینجا را کلیک کنید برای یک چاپگر دوستدار دستور

مواد لازم برای مرغ:

1 فنجان آرد

2 قاشق چای خوری فلفل قرمز

¼ قاشق چای خوری فلفل

یکی از 4 پوند مرغ, قطع کردن

روغن کانولا برای سرخ کردن

1 فنجان آب

½ فنجان پیاز درشت خرد شده

آب لیمو و سبزی را به طعم و مزه

مواد لازم برای سس:

3 قاشق غذا خوری محفوظ چربی از سرخ کردن مرغ

3 قاشق غذا خوری آرد

شیر به عنوان مورد نیاز

مواد لازم برای کوفته:

3 قاشق غذا خوری جامد کوتاه

1 ½ فنجان آرد

2 قاشق چای خوری بکینگ پودر

¾ قاشق چای خوری نمک

1 قاشق چای خوری سبزی خشک (جعفری و آویشن یا زعفران) در صورت دلخواه

¾ فنجان شیر

جهت:

برای تهیه مرغ با هم مخلوط آرد و نمک و فلفل قرمز و فلفل را در یک کیسه های پلاستیکی بدون منفذ و یا کاسه متوسط. کت مرغ با آرد مخلوط.

گرما کوتاه در یک دیگچه بزرگ یا هلندی فر تا داغ است. قهوه ای هر دو طرف مرغ در کوتاه. تخلیه چربی از کتری; رزرو برای استفاده نا مشروع گام.

اضافه کردن آب و پیاز و آب لیمو و سبزی. پوشش و طبخ را روی حرارت کم با اضافه کردن آب اضافی در صورت نیاز و تبدیل به جلوگیری از سوختن تا ضخیم ترین قطعات مناقصه. حذف مرغ; پوشش را گرم نگه دارید. تخلیه مایع از کتری; رزرو.

را نا مشروع و گرما 3 قاشق غذاخوری محفوظ چربی در کتری. هم بزنید در 3 قاشق غذاخوری آرد. کوک روی حرارت کم تکان دهنده به طور مداوم تا زمانی که مخلوط صاف و شامپانی; حذف از گرما.

اضافه کردن شیر به اندازه کافی برای محفوظ مایع برای اندازه گیری 3 فنجان; پور به کتری. حرارت به جوش; تکان دهنده به طور مداوم. بازگشت مرغ به استفاده نا مشروع.

برای تهیه کوفته, استفاده از شیرینی مخلوط کن یا 2 چنگال به برش کوتاه به آرد و بکینگ پودر و نمک و گیاهان تا مخلوط شبیه خرده ریز. هم بزنید و در شیر است. رها کردن خمیر با قاشق بر روی بالای مرغ گرم (رها نمی کند به طور مستقیم به مایع).

طبخ کشف 10 دقیقه. پوشش و کوک (بدون peeking!) 20 دقیقه دیگر.

بایگانی: جزئیات بیشتر از Tammy سویفت ستون

خوانندگان می تواند رسیدن نویس Tammy سریع در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>