مرد دستگیر شده توسط رودخانه پلیس پس از ارسال در شبکه های اجتماعی تصویری که به نام مارتین لوتر کینگ دبیرستان “زمین صفر” در خدمت حدود شش سال زندان برای یک سال 2007 ریالتو تیراندازی که در سمت چپ یک مرد زخمی با توجه به سوابق دادگاه.

موریس قمار, 38 دستگیر شد سه شنبه ، 12, ظن جنایی تهدید بودن یک جانی در اختیار داشتن اسلحه گرم و داشتن یک تفنگ حمله پس از او نوشته شده از جمله “زمین صفر” کلیپ های ضبط شده در پارکینگ دبیرستان و دیگری که در آن او در یک فروشگاه خرده فروشی در میان جعبه مهمات و تماس آن “شادترین مکان روی زمین … گلوله گلوله و گلوله بیشتر.”

ریورساید پلیس بر این باورند که فیلم ساخته شده در دبیرستان و در کنار رودخانه است که تاکنون ساخته شده خصوصی نوشته شده بود در پاسخ به به تازگی منتشر عکسی که نشان می دهد برخی از دانش آموزان در مدرسه نما با یک صلیب شکسته و مؤتلفه پرچم. قمار نمی کند به طور مستقیم با مراجعه به عکس در کلیپ ویدیوئی.

یک مظنون عکس از موریس گمبل در سال 2007 زمانی که ریالتو پلیس به دنبال او در ارتباط با تیراندازی. (SCNG فایل)

یک سوم ویدیو های آنلاین به نظر می رسد برای نشان دادن قمار ابراز تاسف برای این پست گفت: به دوربین “من ، من عذرخواهی می کنیم.”

قمار بود و از بازداشت پنج شنبه پس از ارسال اوراق قرضه در $50,000 وثیقه.

در فوریه 2007 ریالتو پلیس گفت: قمار و سپس 26, شات, دوست دختر سابق دوست پسر و زخمی شدن مرد در خانه اش است. مرد اصابت گلوله در قفسه سینه و بازوی اما موفق به بازگشت به داخل خانه اش جویس در خیابان پس از حمله پلیس گفت: در آن زمان.

پلیس گفت که دو مرد با یکدیگر می دانستند. قمار فرار از منطقه دستگیر شد اما در برخی از نقطه, با اولین حضور در دادگاه در سال 2009. او التماس کرد گناه نیست که در آن زمان پرونده نشان داد پنج شنبه, فوریه. 13 به اتهام اقدام به قتل, حمله با اسلحه گرم و تیراندازی در ساکنان خانه.

San Bernardino County Superior Court سوابق نشان می دهد قمار را در انتظار قرار داده شد در ماه اکتبر سال 2009 پس از یک قاضی اعلام کرد شک خود را در مورد صلاحیت روانی. او در بر داشت صالح در جولای 2010 و پرونده را از سر گرفت.

پس از ژانویه 2011 درخواست معامله قمار محکوم شد در آوریل آن سال به نه سال در زندان ایالتی برای تخلیه از یک اسلحه گرم در ساکنان خانه با یک افزایش بزرگ تحمیل آسیب بدنی و حمله با اسلحه گرم.

California Department of Corrections و توانبخشی سوابق نشان می دهد او شروع به خدمت خود حکم مارس 19, 2011 و با اعتبار برای زمان خدمت در سن برناردینو کانتی و زمان اعتبار به دست آورده در زندان ایالتی او paroled Oct. 2, 2017 و ترخيص از آزادی مشروط در Nov. 4, 2019.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su