شک در 8 فقره سرقت دستگیر و پس از تعقیب و گریز از همت به منیفی

همت — یک مرد متهم به ارتکاب هشت فقره سرقت در ماه گذشته در غرب رودخانه شهرستان دستگیر شد سه شنبه پس از یک تعقیب و گریز پلیس آغاز شده است که در همت به پایان رسید و در منیفی.

گابریل رودی هرناندز, 31, از Moreno Valley رزرو شده بود به اسمیت Correctional Facility در بانینگ ظن چندین فقره سرقت مسلحانه و همچنین به عنوان جنایت فرار.

گابریل رودی هرناندز (کنار رودخانه شهرستان کلانتر)

با توجه به ریورساید شهرستان کلانتر گروهبان. رایان از یکسو با حدود ظهر یک همت افسر گشت پلیس کشف یک نقره فولکس واگن Passat با هرناندز در چرخ حدود ظهر به رسمیت شناختن هر دو خودرو و راننده به عنوان خواست و نشانه های مشکوک را متوقف کند اما او گفته گریخت و به جای.

“یک وسیله نقلیه پیگیری صورت گرفت به پایان رسید که در شهر منیفی,” گروهبان گفت.

هرناندز متوقف شد و به زندان گرفته شده بیشتر بدون حادثه با توجه به Marcuse.

هیچ کس مجروح شد.

با توجه به یکسو با هرناندز برای اولین بار متصل به یک مارس 28 holdup در ایالات متحده آمریکا ایستگاه گاز در 22900 جلوگیری از الساندرو بلوار نزدیکی Frederick Street, در Moreno Valley.

مارکوزه گفت: مظنون وارد فروشگاه کشیده یک هفت تیر خود را به سمت چپ جیب شلوار و خواستار آن شدند که کارمند بلافاصله واگذار. هرناندز پس از آن فرار کرد و در فولکس واگن با توجه به گروهبان.

او گفت کلانتر کارآگاهان با اتکا تا حدودی در Moreno Valley را نصب سیستم دوربین برای کمک به این تحقیقات منجر به مشکوک بودن مثبت شناخته شده است.

اطلاعات منتشر شد به سازمان های اجرای قانون در سراسر منطقه است.

مارکوزه گفت: مظنون مرتبط شده است holdups در موریتا, Nuevo, پرریس و ویلدومار همراه با Moreno Valley.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>