نظرسنجی: مینه سوتا دانشجویان مبارزه با اسکناس برای مسکن

ST. پل — بیش از نیمی از ایالت مینه سوتا دانشجویان دانشگاه های مبارزه به پرداخت هزینه برای مواد غذایی و یا مسکن, بر اساس یک نظرسنجی منتشر شده پنج شنبه, مارس 5.

کالج, مواد غذایی مبتنی بر pantries و اضطراری برنامه های اعطای ظهور کرده اند تا در سراسر کشور در سال های اخیر به دلیل افزایش سطح آگاهی دانشجويان از عدم توانایی پوشش نیازهای اساسی.
اما “به وضوح بیشتر باید انجام شود” گفت: Devinder Malhotra صدراعظم برای نظام آموزش عالی که به آمار و ارقام “چشم باز.”
معبد دانشگاه مبتنی بر امید مرکز دانشگاه, جامعه و عدالت مورد بررسی نزدیک به 10 ، 000 دانش آموزان در 25 ایالتی مینه سوتا کالج ها و سه دانشگاه.
آنها دریافتند 49 درصد از دانشجویان تلاش برای پرداخت هزینه های مسکن در سال گذشته و 42 درصد هم تأمین مناسب مواد غذایی در ماه قبل است.
شصت درصد از دانشجویان و 54 درصد در دانشگاه تجربه کرده یا مسکن و یا ناامنی غذایی و یا هر دو.
و اشاره کرد که دانش آموزان از رنگ هستند احتمال بیشتری برای مبارزه مالی Malhotra گفت: کمک به دانش آموزان پرداخت برای نیازهای اولیه حیاتی خواهد بود برای این سیستم آن را به عنوان به دنبال نزدیک سهام شکاف در هر دانشگاه تا سال 2030.
“بسیاری از کسانی که رها هستند و در جایگاه خوبی دانشگاهی,” او گفت:. “رها کردن آنها به دلیل زندگی اتفاق می افتد.”
Malhotra تشویق کالج ها و دانشگاه ها برای ساخت بیشتر روابط با منطقه کسب و کار و سازمان های غیر انتفاعی برای کمک به پوشش آن نیاز دارد.

Oballa Oballa یک بار پرداخت برای مواد غذایی در حالی که تحصیل در Riverland کالج در آستین. در حال حاضر رئيس جمهور از سرب منگنز انجمن برای دولت دو سال عمومی دانشجویان Oballa نوشت Malhotra ژانویه در نامه ای اصرار مدیران سیستم را به ناامنی غذایی به طور جدی.
“نادیده گرفتن این موضوع از ناامنی غذایی تنها ادامه خواهد داد به گسترش شکاف فرصت وجود دارد که برای ما بیشتر کمتر دانش آموزان,” او نوشت.
هر دو Oballa و امید مرکز می گویند ایالتی مینه سوتا سیستم باید سرب بر نیازهای اساسی حمایت به جای ترک آن را به افراد مدارس.
امید مرکز نیز توصیه می کند:
• ایجاد یک صفحه وب در فهرست هر دو مدرسه و جامعه منابع است.
• کاهش بار اداری در دانش آموزان به دنبال پشتیبانی می کند.
• تشویق استادان به اضافه کردن یک یادداشت به خود syllabi اطلاع رسانی به دانش آموزان در مورد نحوه دسترسی به غذا و مسکن و منابع است.

کمک مالی دولت

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>