راه تعجب آور رسانه های اجتماعی می تواند بر تعادل کارت اعتباری خود را


سایت های رسانه های اجتماعی مانند Facebook, Instagram و پینترست می توانید آن را همه بیش از حد آسان به نگه دارید تا با Joneses. در اینجا چگونه برای مدیریت وسوسه. KENZO TRIBOUILLARD / خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

رسانه های اجتماعی را ندارد ما احساس بهتری در مورد خودمان, که بر هزینه های ما را انتخاب کند.

س: من و همسرم از نقل مکان به محل جدید ما را از یک سال پیش و پس از آن ما صرف تقریبا هر آخر هفته خرید چیزی برای خانه. در ابتدا این حس به خرید مبلمان جدید و به برخی از اتاق خواب یک کت تازه رنگ. اما در حال حاضر به نظر می رسد مانند او صرف تمام هفته به دنبال تزئینات خانه سایت های رنو خانه را نشان می دهد با توجه به آنچه دوستان ما و چک کردن پینترست به آمده تا با ایده ها برای آنچه که ما نیاز به انجام بعدی. و سلیقه بدست گران تر است که شروع به نگرانی من است. من در حال حاضر می دانیم که این آخر هفته من خواهید بود برای خرید جدید حمام لوله ها با او. هیچ چیز در خانه ما این است که بیش از حدود 18 ماه است. ما هر دو افتخار از کار ما را در آن قرار داده, اما چگونه می توانم او را متقاعد به خوشحال با آنچه که ما داشته باشد ؟ ~نیل

یک: داشتن یک خانه و صرف وقت و پول ساخت آن به راه ما می خواهید یک سرمایه گذاری است که بسیاری از ما لذت بردن از ساخت است. برای برخی از, اما, فریب چیزی جدیدتر و بهتر و یا بهتر است غیر قابل مقاومت. ظهور رسانه های اجتماعی به ارمغان آورده است این جذبه گیج کننده به ارتفاعات جدید حتی ما موثر برای خرید و صرف بیشتر از ما می تواند منطقی ندارند.

که آیا ما آن را دوست دارم یا نه, آنچه ما در رسانه های اجتماعی تاثیر قابل توجهی در راه ما زندگی می کنند زندگی ما – آنچه ما خرید ما چقدر صرف, که در آن ما در تعطیلات بروید که ما صرف زمان با ما تفریح و سرگرمی, فعالیت های برای کودکان و نوجوانان ما چگونه واکنش نشان می دهند به رویدادهای کنونی — همه آن را. دیدن دوستان ما’ برجسته قرقره در Instagram باعث می شود ما تعجب می کنم اگر چیزی که ما باید انجام دهید این است که به اندازه کافی خوب است که در زندگی ما ‘گرم-شایسته است ؟

چگونه ما استفاده از رسانه های اجتماعی می تواند کمک به ما بدهی

ما خود ما بدترین منتقد و هنگامی که به طور مداوم خودمان را نسبت به دیگران می توان آن را آسان به احساس نسبت به آنچه که ما باید یا این که ما را اندازه گیری نمی کردن. این واضح است که یک احساس ناراحت کننده و یکی است که ما می خواهیم به درمان است که در آن مشکلات آغاز خواهد شد به خصوص اگر ما دسترسی به اعتبار.

رسانه های اجتماعی برانگیخته کردن احساسات منفی

در کل رسانه های اجتماعی را ندارد ما احساس بهتری در مورد خودمان, که بر هزینه های ما را انتخاب کند. آن را به ما می دهد یک غیر واقعی نگاه اجمالی به زندگی از تاثیرگذاران و مشاهیر و شیوه زندگی ما فقط نمی تواند در رقابت با. دوستان شما به اشتراک گذاری بهترین بخش از زندگی خود را هنگامی که همه با هم کوک در ما خوردها ایجاد یک داستانی روایت همه ما بیش از حد مشتاقانه مصرف می کند. ما تعقیب “دوست” و upvotes و جمع آوری دوستان و پیروان خود را به عنوان اگر آنها امتیاز ما نیاز به نمره. اما ما همیشه سقوط کوتاه از آنجا که همیشه وجود دارد چیزی یا کسی بهتر از ما است.

به دنبال زندگی ما فکر می کنم ما نیاز به زندگی می تواند منجر به افسردگی و اضطراب و احساس تنهایی نارضایتی و حتی انزوا. برای کاهش احساسات منفی ما ممکن است در نهایت هزینه های فراتر از ما به معنی تعقیب یک زندگی آرمانی ما هیچ امید رسیدن و یا تهیه.

چگونه برای کاهش استرس های مالی و مقابله بهتر

کانال های اجتماعی را ضربه خرید مناسب

ساخت آن آسان و راحت است به فروشگاه یکی دیگر از راه رسانه های اجتماعی کمک به ما در استفاده از کارت های اعتباری. پخته راست به هر یک از کانال اجتماعی جدیدترین نوع از بازاریابی هدفمند مصرف کنندگان در معرض بودن هستند. این تبلیغات اغلب در قالب ترویج مطالب که به نظر می رسد مانند یک دوست پست و این باعث می شود خرید با یک یا دو کلیک ساده تر از همیشه.

به عنوان رسانه های اجتماعی شرکت ها و حتی آمازون و کارت های وفاداری شما را نجات داد و از طریق برنامه بر روی گوشی شما جمع آوری مقادیر بی سابقه ای از اطلاعات فردی در مورد شما و خود را عادت داده ها اجازه می دهد تا آنها را به هدف قرار دادن تبلیغات و حتی بیشتر به طور خاص. سپس به آن بالا شما دیگر نیاز به رفتن به خانه و فکر می کنم در مورد آنچه شما می خواهید برای خرید انجام تحقیقات خود را آنلاین و بازگشت به آن را خرید اگر شما هنوز هم آن را می خواهم. بسیاری از ما ما قدرتمند ترین کامپیوتر همیشه نزدیک در دست. گوشی های هوشمند ما است و همه ما نیاز داریم و انگشتان ما فورا انجام خرید برای ما مهم نیست که در آن ما هستند.

راهنمایی برای محدود کردن هزینه های ضربه ای

نگه داشتن با تمام Joneses همه جا

هنگامی که ما از دیدن آنچه که دیگران در حال خرید این ماهرانه انگیزه ما برای انجام همان. آنچه ما دوستان و یا همسایگان به اشتراک گذاری در مورد خرید خود را ترویج یک گرایش در درون ما به مقایسه خودمان را به آنها و افکار است که ما باید انجام همان — جا به نگه داشتن و یا به جلو نمی رود ، می توان آن را سخت برای شاد بودن برای یک ماشین جدید و لذت بردن از یک همکار ماه عسل عجیب و غریب تصاویر و یا درک یک خواهر و برادر را خرید بدون درد شدید و ناگهانی از حسادت. و در حرارت لحظه ای ما نمی همیشه به یاد داشته باشید که فقط به خاطر اینکه چه کسی سهام آنها را خریداری و یا انجام داد و آنچه که برای آنها کار می کند این بدان معنا نیست که ما نیاز به آن را خرید در حال حاضر و یا هرگز. ممکن است این حق را برای ما — و آن را فقط خوب است.

یک زمان وجود دارد که با نگه داشتن Joneses ارزان تر بود و تقریبا مقرون به صرفه است. که تغییر با گسترش به اشتراک گذاری اجتماعی. در حال حاضر آن را فقط Joneses در محله ما ما می خواهیم به نگه دارید تا با آن همه Joneses در هر محله در هر نقطه. توقف خود را از تبدیل شدن بیش از حد حسود و رفتن به صرف ولگردی و قانونی شکنی طول می کشد مقدار زیادی از کنترل خود برخی از روزها ما را به چالش و روز دیگر که زمانی که ما ممکن است توسل به درمان های خرده فروشی در هزینه های دراز مدت ما ،

بهترین راهنمایی بودجه بندی برای پرداخت بدهی به سرعت

Friending نیست به صرف هر پلت فرم نفوذ خود را در کیف پول متفاوت است

چگونه به شما استفاده از رسانه های اجتماعی مختلف سیستم عامل را تحت تاثیر قرار هزینه های خود را, اما نه تنها در راه شما ممکن است انتظار. آن را جوش پایین به چگونه آنها را به شما احساس به دلیل احساس فوق العاده به معنی صرف به نگه داشتن آن احساس و احساس کردن به معنی صرف به لرزش که احساس.

اگر شما با استفاده از توییتر و یا ق به عقب در زمان حوادث و یا قابل انتشار موارد شما ممکن است نه بیش از حد خوشحال و نه بیش از حد پایین. با استفاده از Facebook به چت با دوستان و یا برای رسیدن به یک شرکت برای خدمات به مشتریان و یا Instagram برای دیدن آنچه که دیگران تا به, می تواند به شما احساس خوبی در مورد خودتان که به نوبه خود می تواند خار صرف. اساسی در طرز فکر با پینترست است که احساس مثبت و حتی برنامه ریزی پروژه های بیشتر از شما می توانید منطقی را در و واقعیت این است که جمع آوری منابع است انگیزه به صرف.

فکر می کنم در مورد رفتن خود را به سیستم عامل برای اطلاعات اتصال و خرید به تعیین چگونه آنها را به شما احساس و تاثیر هزینه های خود را; تعادل کارت اعتباری خود را بر روی آن بستگی دارد.

چه می توانید انجام دهید برای دفع تاثیر رسانه های اجتماعی در هزینه های خود را?

اگر شما نگران در مورد چقدر رسانه های اجتماعی باعث شده است شما را به صرف شما ممکن است وسوسه به آن را. اما به رسانه های اجتماعی بسیار شدید و می تواند باعث شود شما به از دست بر روی قسمت های خوب بیش از حد. به جای آن را بدهد تا به طور کامل شروع شده توسط خود را ارزیابی عادات — نوع مانند ردیابی هزینه های خود را پیگیری خود را استفاده از رسانههای اجتماعی برای شناسایی عادات خود را.

در همان زمان, نگاهی به بودجه خود و اهداف. تعیین اگر خود را با زمان عادات خرج بدهی و تعهدات و پس انداز شما در مسیر رسیدن به اهداف خود. اگر شما مجموعه ای از بتن اهداف به طوری که شما می دانید چه چیزی برای انجام با پول خود را هنگامی که وسوسه حملات و کار در جهت ایجاد یک بودجه واقع بینانه.

مشترک اهداف مالی و چگونه به آنها را هوشمند

حذف تمام کارت های اعتباری و اطلاعات حساب بانکی از پی پال آمازون و تمام وب سایت های دیگر, برنامه های تجار و سیستم عامل به طوری که شما نمی توانید با یک کلیک سفارش. آن را به عنوان دست و پا گیر که ممکن است برای خودتان و برای خرید آنلاین به کاهش چگونه اغلب شما آن را انجام دهد.

لغو عضویت از ایمیل کمپین های بازاریابی است که شما واقعا نمی خواهید برای دیدن و فیلتر چند اشتراک برای فروشگاه های مورد علاقه خود را به یک پوشه جداگانه. تنها نگاهی به ایمیل زمانی که شما در حال خرید برای چیزی است که شما نیاز دارید.

شما ممکن است بخواهید به هدف کاهش چقدر زمان شما صرف در رسانه های اجتماعی و یا در برخی از سیستم عامل است. به جای peeking در خوراک خود را برای چند دقیقه به عنوان اغلب به عنوان شما می توانید برنامه 15 دقیقه ای بلوک چند بار در روز به برنامه خود را برای رسانه های اجتماعی است. دنبال هر کسی که نیست در راستای اهداف خود و یا که نمی, غنی سازی زندگی خود را در هر راه. ورود از حساب های بر روی تلفن خود را اگر شما برای ورود به سیستم تنها در طول زمان مجموعه. تمرکز بر زندگی در لحظه و قدردانی از زندگی واقعی به عنوان آن اتفاق می افتد.

4 نکات مدیریت پول ما می توانند یاد بگیرند که از رسانه های اجتماعی روند

خط پایین که چگونه رسانه های اجتماعی ما را تحت تاثیر قرار هزینه

آن را آسان به سرزنش رسانه های اجتماعی برای ما هزینه های عادات و یا کارت اعتباری تعادل است. اما خرید از آنجا که ما می خواهم به نگه دارید تا با نمایش و یا دریافت پیش بوده است بسیار طولانی تر از اول حساب های اجتماعی ما می تواند باز. وجود دارد بسیاری از راه رسانه های اجتماعی می تواند به غنی سازی زندگی ما است. این کمک می کند ما نگه داشتن در تماس با دوستان, دیدن عکس های خانواده در خارج از کشور خودمان آموزش ساخت جوامع در سراسر خاص منافع انتشار اطلاعات حیاتی و حتی ارائه سرگرمی. اما به عنوان دیو رمزی یک بار گفت: “ما به خرید چیزهایی که ما لازم نیست با پول ما لازم نیست که برای تحت تاثیر قرار دادن مردم ما را دوست ندارند.”

رسانه های اجتماعی جای خود را دارد و آن است تا ما را به نگه داشتن آن را در یک محل است که برای ما کار می کند.

مربوط به خواندن:

30 روز پس انداز چالش برای پایان دادن به 465 دلار پول نقد

تقریبا از کارت اعتباری بدهی ؟ 6 چیزهایی که به نگه داشتن آن است که راه

13 صرفه جویی در پول کلاهبرداری به پرداخت بدهی به سرعت

اسکات هانا رئيس جمهور از اعتباری مشاوره, جامعه, یک سازمان غیر انتفاعی است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مدیریت پول خود را و یا بدهی های تماس اسکات توسطایمیلچک nomoredebts.orgتماس بگیرید و یا 1-888-527-8999.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان