برتر پالایشگاه حل و فصل خواهد افست, انفجار, آتش, انتشار

در پیشنهاد حل و فصل ظ جمعه ، 21 در ایالات متحده دادگاه منطقه در مدیسون, Husky انرژی که آیا کسب و کار در برتر پالایشگاه به عنوان برتر شرکت پالایش LLC گفت: آن اضافه خواهد شد اقدامات ایمنی به پالایشگاه استفاده از هیدروژن فلوراید ایجاد یک دستگاه تغییر کردن برنامه با هدف جایگزینی و یا مقاوم سازی چوب سوز به لوازم تمیز کننده لوازم خانگی در هفت شهرستانهای مجاور و نصب 440-کیلووات آرایه های خورشیدی در دانشگاه ویسکانسین-برتر است.

پس از 30 روز دوره نظر یک قاضی فدرال را در نظر بگیرید تصویب حل و فصل است.

حل و فصل شد و اولین گزارش ویسکانسین عمومی رادیو.

حل و فصل ناشی از 2010 رضایت حکم بین آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست و مورفی نفت و سپس پالایشگاه را مالک است که مورد نیاز این پالایشگاه به کاهش تولید گازهای گلخانه ای و دیدار با الزامات اضافی اگر آن را به فراتر از محدودیت. مورفی نفت فروخته شده به پالایشگاه به کلومت برای 475 میلیون دلار در سال 2011 و نیرومند و درشت هیکل خریداری این پالایشگاه در سال 2017 برای $492 میلیون دلار است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

با توجه به اسناد دادگاه انفجار و آتش منتشر شد حدود 31.6 تن از ذرات بین 22.6 تن و 48.3 تن از ترکیبات آلی فرار 6.3 تن گاز مونواکسید کربن 16.8 تن از دی اکسید گوگرد و 400 پوند از اکسیدهای نیتروژن تولید گازهای گلخانه ای به هوا.

ترکیب لوازم خانگی-برنامه جایگزینی و نصب خورشیدی قرار است به منظور کاهش تولید گازهای گلخانه ای توسط 33.2 تن از ذرات ماده 81.9 تن از ترکیبات آلی فرار 187.6 تن گاز مونواکسید کربن 9.2 تن از دی اکسید گوگرد و 6.5 تن اکسیدهای نیتروژن.

پس از حل و فصل هنوز هم باید مورد تایید یک قاضی فدرال, جزییات UWS خورشیدی پروژه مشخص خواهد شد بعد UWS سخنگوی اردن میلان روز سه شنبه گفت. او گفت: مدرسه “با خوشحالی به ذینفع از این حل و فصل است.”

میلان نمی گویند چه درصدی از انرژی با استفاده از 440-کیلو وات پانل های خورشیدی تولید می کند.

برتر آب نور و قدرت برنامه ریزی 250 کیلووات خورشیدی باغ در برتر که پر سالانه انرژی مورد نیاز برای حدود 45 خانه بر اساس میانگین مسکونی استفاده است. برای مقایسه استفاده از این آمار و ارقام 440 کیلووات خورشیدی عرضه می تواند تا 80 خانه.

در طول سال 2018 آتش مقامات محلی در برتر دستور تخلیه مقدار از شهر 27,000 هنگامی که یک انفجار و حریق آتش سوزی در پالایشگاه تهدید یک مخزن ذخیره سازی شامل 15000 پوند هیدروژن فلوراید. در حالی که هیچ هیدروژن فلوراید در طول منتشر شد حادثه و آتش هرگز رسیده هیدروژن فلوراید که 150 فوت دور از محل انفجار گلوله پرت شد 200 ،

نیرومند و درشت هیکل اعلام کرد در ماه آوریل 2019 این برنامه به بازسازی پالایشگاه و همچنان به استفاده از هیدروژن فلوراید هنگامی که این سوانح عملیات.

نیرومند و درشت هیکل را حل و فصل خواهد به آن نیاز به ارتقاء آن هیدروژن فلوراید سازی با اضافه کردن یک مخزن جداگانه ای شیمیایی که در آن می ریخته می شود در یک نشت لیزری و سیستم تشخیص و لایه های اضافی از آب پرده تغییرات نیرومند و درشت هیکل در حال حاضر اعلام کرد که در بهار گذشته.

به عنوان بخشی از حل و فصل این پالایشگاه نیز کمیسیون مطالعات در آن منابع قدرت و هر گونه پتانسیل اضافی اقدامات ایمنی, Husky, سخنگوی کیم Gottormson روز سه شنبه گفت.

تقریبا دو سال پس از این حادثه تعدادی دیگر از پرونده های حقوقی در ادامه به رول از طریق فدرال و دادگاه های ایالتی.

واصل طرح دعوی در دادگاه توسط پیمانکاران در ماه اوت سال 2018 ادعای کارگران شنیده می شود “عجیب و غریب تق صدا” مدت کوتاهی قبل از انفجار, اما دستور داده شد به بازگشت به کار پس از آنها ابراز نگرانی کرد. این انفجار پس از آن رخ داده است در عرض 30-40 دقیقه از بازگشت به کار این طرح دعوی در دادگاه گفت. یک هیئت منصفه دادگاه برنامه ریزی شده برای ماه اوت سال 2020 است.

یک کلاس اقدام شکایت چندین برتر ساکنان در ماه اوت سال 2018 استدلال نیرومند و درشت هیکل نمایش داده می شود سهل انگاری مزاحمت, تجاوز در زمین و مسئولیت سخت — extrahazardous و/یا ultrahazardous فعالیت های قبل از, در طول و پس از آتش سوزی و تخلیه.

در دسامبر سال 2018 یک پیمانکار کار در Husky واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر پالایشگاه ادعا مارس 26 انفجار او را فرستاده 15 فوت به هوا منجر به آسیب های شدید زمانی که او به طبقه.

واصل طرح دعوی در دادگاه در اکتبر 2019 ادعا می کند یک مرد, کار در خارج از نزدیکی Enbridge انرژی املاک “نزدیک به انفجار بود و به طور مستقیم آن زده شده موج انفجار و در نتیجه آسیب های مغزی جزئی دائم و از دست دادن بینایی دائمی جزئی از دست دادن شنوایی و دیگر شدید و زندگی در حال تغییر میباشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>