فوق العاده روز سه شنبه در ایالت مینه سوتا: درک نماینده ریاضی

“آن را مطلق هیجان گفت:” هلر یک دیرین دموکراتیک-کشاورز-کارگر فعال در دولوت. “برای من که فقط می خواهد به سعی کنید برای اجرای به عنوان یک ملی, نماینده, این اولین گام است. (سه شنبه) شب من پیدا کردن که برنده دولت است که نامزد دریافت آنچه نمایندگان در کنگره این منطقه است.”

اگر روز سه شنبه نامزدی ریاست جمهوری اولیه متعلق به حزبی رای دهندگان و سپس نتایج را متعلق به آن مانند Heller که حمل رای دهندگان پیام رو به جلو است.

نامزدهای دریافت 15 ٪ یا بیشتر از رای ایالت اختصاص داده نمایندگان متناسب با این زمینه است. آن دسته از نمایندگان استفاده می شود به وزن در حزب خود را به ریاست جمهوری انتخاب در کنوانسیون های ملی.

“تحت اولیه سیستم آن را فقط یک گام در طول راه” گفت: سیندی روگلی, دانشگاه مینه سوتا, Duluth, استاد علوم سیاسی با تمرکز بر دموکراتیک اولیه. “هر نامزد می شود که 15 درصد از رای سهم نمایندگان ایالت تقسیم متناسب. آن را winner-take-all مگر اینکه تنها یک نفر بالای 15 درصد است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای دموکرات 75 نمایندگان هستند تا برای grabs شنبه در مینه سوتا از جمله پنج در Northland 8 کنگره منطقه. برای جمهوری خواهان در ایالت مینه سوتا می فرستد 39 نمایندگان به کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه از جمله سه نفر از هر کنگره منطقه.

هر دولت می شود نمایندگان نسبت به جمعیت آن است. ملی احزاب اختصاص نماینده بالغ, اما استفاده از حساب دیفرانسیل و انتگرال از یک دیگر برای تعیین تعداد نمایندگان. کالیفرنیا مثلا 172 توافق نمایندگان و 415 دموکراتیک نمایندگان.

چند نفر را زدم به عنوان بسیاری از درب ها در 20 سال گذشته به عنوان هلر. او در حال حاضر یک طرفدار سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن اما گفت که او را در پشت هر وزش دموکرات که ظهور در این حزب است. مصرف سیاسی خود احساسات به سطح ملی خواهد بود برای اولین بار.

“من هرگز از انجام این کار; من هرگز اجرا به صورت ملی نماینده” هلر گفت. “فردا مانند سیاسی بچه کریسمس.”

برای DFL در دلوت منطقه حضور نمایندگان منطقه 8 و DFL کنوانسیون ممکن است 2 در بزرگ کازینو در Hinckley و DFL دولت کنوانسیون ممکن است 30-31 در مایو مدنی مرکز در روچستر. کنوانسیون ملی دموکرات ها به شرح زیر در میلواکی از جولای 13-16.

با توجه به DFL سایت نمایندگان در هر دو منطقه و دولت کنوانسیون “که همان ریاست جمهوری اولویت را انتخاب نامزدها از گروه خود به ملی نمایندگان در میلواکی است.” که جایزه هلر پس از رفتن.

کنوانسیون ملی حزب جمهوری خواه است Aug. 24-27 در Charlotte, North Carolina. و شکی نیست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را به سهولت به حزب خود را نامزد. یک اکثریت ساده از برآورد 2,550 در سراسر کشور ایران با نمایندگان مورد نیاز است را به نفع جمهوری خواه نامزدی در اولین رای گیری. به تاریخ ترامپ صاحب همه اما تنها نماینده جمهوری خواه با 144 ممکن است 145.

به تاریخ دموکراتها طرف برنی ساندرز منجر جو بایدن 58-53 با الیزابت وارن (هشت نمایندگان) گرد کردن نماینده-دارندگان هنوز هم به طور فعال در مبارزات انتخاباتی. دموکراتیک نمایندگان مورد نیاز خواهد بود برای رای دادن در خط اصلی خود سهمیه در دور اول نامزدی انتخابات در میلواکی روگلی گفت. آن را 1,991 نمایندگان یا نصف به علاوه یک مجموع نمایندگان را به نفع خود DFL نامزدی در اولین رای گیری در میلواکی است.

هیچ اکثریت برنده خواهد استنباط میانجیگری سازمان ملل متحد ،

“آنها می گویند ما در حال رفتن به یک میانجیگری کنوانسیون در هر زمان تنها, اما آن اتفاق افتاده است قبل از” روگلی گفت.

او توضیح می دهد که احتمال این که حتی وزیر بهداشت ، ctq می تواند به بازی آمد با وجود خروج از ریاست جمهوری روز شنبه. اگر Klobuchar رسیدن به 15 درصد از رای و یا بیشتر در روز سه شنبه در مینه سوتا او باید اضافی نمایندگان برای اضافه کردن به هفت او در حال حاضر برای قوی نیوهمپشایر به پایان برسد. کسانی که نمایندگان مجبور به رای دادن برای او در میلواکی در کنوانسیون ملی. اما آنها تنها محدود به او را برای یک دور از نامزدی رای گیری.

اگر هیچ نامزد ظهور بعد از یک دور Klobuchar نمایندگان را تبدیل به جذاب رایگان عوامل که قادر خواهد بود به حرکت در پشت یک نامزد باقی مانده و یا یکی دیگر.

“شما برخی از قدرت” روگلی گفت. “وجود دارد رفتن به چانه زنی برای کسانی که نمایندگان.”

تقریبا 20 superdelegates از دولت — وضعیت مادی و معنوی برای سنگین وزن ها مانند معاون رئیس جمهور Walter Mondale و دیگر رهبران حزب با میراث و یا نفوذ — شروع به وزن در کنوانسیون ملی را در دور دوم انتخابات بیش از حد روگلی توضیح داد.

“اگر آن را می رود به میانجیگری کنوانسیون که زمانی که آن را جالب می شود,” روگلی گفت.

در سال 1968 و قبل از دموکراتیک رهبران حزب را به سادگی مبنی برای شکستن stalemates در کنوانسیون ملی روگلی گفت. تاریخی ناآرامی در سال 1968 کنوانسیون شیکاگو به همراه داشت در حال حاضر سیستم. در آن صورت هوبرت هامفری بالا شد و بالاتر از یوجین مک کارتی.

روگلی نقطه ساخته شده است که مردم به نظر می رسد تلفیق اولیه با یک انتخابات عمومی ، اما این مورد نمی باشد, او گفت:.

او را تشویق تصور اولیه طراحی شده است برای حزبی رای دهندگان که شناسایی تماما با یک حزب و یا دیگر. در واقع اصلی رای دهندگان در این ایالت را انتخاب کنید یک جمهوری خواه یا دموکرات در انتخابات روز سه شنبه. این ایده که یک بلاتکلیف مستقل رای دهندگان انتخاب یکی از طرفین یا یکی دیگر از در اصلی به عنوان مورد نیاز است در مینه سوتا تمایل به رفتن در برابر آنچه در آن به معنی مستقل روگلی گفت.

“A اولیه است نه یک انتخابات عمومی” روگلی گفت. “این قرار بود در مورد مشارکت مردم است. آن را در مورد معرفی کاندیدای مناسب برای یک حزب و آن فقط بدست عجیب و غریب است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>