خورشید داروسازی مدیره تصویب 1700 تومان cr سهم خرید-برگشت از ارائه

دهلی نو Mar 17: عمده مواد مخدر خورشید صنایع دارویی روز سه شنبه گفت: هیئت مدیره خود را تایید کرده است 1700 تومان کرور روپیه به اشتراک گذاری بیع متقابل ارائه در حداکثر قیمت 425 تومان به ازای هر سهم.
در یک نظارتی تشکیل پرونده این شرکت اعلام کرد که هیئت مدیره این شرکت در جلسه برگزار شد در روز سه شنبه را تایید کرده است از خرید-برگشت از آن سهام از بازار آزاد در حداکثر قیمت 425 تومان به ازای هر سهم برای کل حداکثر تا 1700 تومان کرور.
“در آن حداکثر خرید-برگشت اندازه و حداکثر خرید-برگشت قیمت نشان دهنده حداکثر تعداد سهام خریداری شده به عقب در زیر خرید-برگشت خواهد بود چهار کرور سهام عدالت است که نشان دهنده 1.67 درصد از تعداد کل سهام شرکت” تشکیل پرونده گفت.
اما تعداد واقعی سهام عدالت به خریداری و در طول خرید-برگشت بستگی به قیمت واقعی پرداخت می شود (به استثنای هزینه های معامله) برای سهام خریداری و مجموع مقدار واقعی مورد استفاده در فروش پشت این پرونده گفت.
پر کردن بیشتر اضافه شده است که اطلاعیه های عمومی را تعیین می روند, جدول زمانی و دیگر جزئیات لازم خواهد شد و در موعد مقرر مطابق با خرید-برگشت از قوانین و مقررات.
این نشان دهنده 9.83 درصد از کل پرداخت تا حقوق صاحبان سهام سرمایه این شرکت اضافه شده است.
(PTI)

مقاله قبلیNirbhaya: محکوم Mukesh حرکت HC برابر دادگاه دستور دادگاه ادعا می کند نه در دهلی در زمان حادثه

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>