اجلاس بسکتبال غلبه بر کسری بزرگ, اما به پایان می رسد تا از دست دادن به رنسانس آکادمی در نیمه نهایی

فنتنا >>رنسانس آکادمی بسکتبال مربی Alon Margalit گفت که او “بیش از یک کمی” عصبی که میزبان اجلاس کمرنگ 21-نقطه حاصل کار دو تیم منجر به پنج امتیاز با دو دقیقه در سمت چپ بازی.

اما رنسانس ساخته شده فقط به اندازه کافی بازی می کند در دقیقه آخر به قطع در 60-53 پیروزی برابر SkyHawks (20-12) در CIF-جنوب بخش تقسیم 4AA نیمه نهایی.

پیروزی می فرستد Wildcats (23-9) به عنوان بازی شنبه, فوریه. 29 برابر آکویناس.

نشست فصل به احتمال زیاد تمام نشده است, آن را به عنوان احتمالا CIF دولت جنوب کالیفرنیا منطقه ای پلی آف.

“این کاملا یک بازی” Margolit گفت. “آن را نمی تعجب من است که (اجلاس سران) آمد. من آنها را به دنبال برگشتی و برگشتند از 11 در آخرین بازی را به نفع خود. آنها تکه تکه و آنها تحت فشار قرار دادن شما و آنها می توانند به گردش و سریع سبد.”

رنسانس مناسب است تا تمام بازیکنان بین المللی از جمله 7-پا-1 نیقودیموس Anei و چهار بازیکن دیگر هستند که 6-7 یا بالاتر.

وحشی’ height استفاده ویرانگر بود اوایل و آنها زیپ شده به یک 43-22 حاصل کار دو تیم منجر شود و اجلاس را امیدوار بودند مثل نور سوسو. اما SkyHawks outscored رنسانس 14-6 در سه ماهه سوم و در نهایت محدودتر هم در التادنا تیم منجر به 55-50 با 2:00 چپ در سه ماهه چهارم پس از ذخیره کردن در توسط اشعیا کلمن.

قوی Anei و 6-8 Evans Kipkemoi هم خراب کردن برای رنسانس و Wildcats در مبارزه بودند. اما پس از آن دانشجوی سال اول کوت Malou ضربه کوتاه دونده برای قرار دادن رنسانس تا هفت با 1:43 چپ و آن را بیش از حد از یک کسری بودجه برای اجلاس برای غلبه بر.

رنسانس گارد Andri Basovets گفت: بزرگ و آوازی اجلاس جمعیت شدت دستپاچه وحشی.

“ما عصبی,” او گفت:. “ما در حال استفاده می شود به بازی در مقابل آن بسیاری از مردم است. اما من فکر می کنم از آن خواهد شد کمک به ما در بازی های قهرمانی و در دولت است.”

Kipkemoi led Renaissace با 16 امتیاز پیتر Obodumu تا به حال 13 و Malou سون با seven. Anei تنها به ثمر رساند اما تا به حال 10 ریباند و تهدید آمیز حضور در وسط.

اجلاس هرگز حمایت پایین شروع با یک dunk توسط دنور دیویس خاموش inbounds بازی برای SkyHawks’ اولین امتیاز از شب.

“ما فقط بازی سخت و رفت و راست در آنها” اجلاس سران به جلو اشعیا کلمن گفت. “ما هرگز داد و در حق آن را به پایان, اما آن را فقط کار نمی کند.”

Jason Roberts led نشست با 12 Coleman تا به حال 10 دیویس نه و Chazz Brunny هشت.

سال دوم اجلاس مربی جان Romagnoli بود درخشان با غرور بیش از تیم خود تلاش پس از آن.

“این یک بازی است که من حتی نمی انتظار می رود در در آغاز فصل گفت:” Romagnoli که تیم رفت 8-18 فصل گذشته. “من فکر کردم شاید ما می تواند برنده شدن در یک بازی حذفی. اما برای رسیدن به نیمه نهایی – من با افتخار از این تیم است. آنها با سختی و مصائب و من فکر می کنم اگر ما تا به حال چهار دقیقه بیشتر (در ساعت) ما را برنده بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>