خودکشی علت برای بیش از 300 مستند مرگ و میر در هند: مطالعه

دهلی نو: خودکشی بود علت برای بیش از 300 “غیر coronavirus مرگ” در هند گزارش با توجه به پریشانی باعث سراسر کشور مستند نشان داد یک مجموعه جدید از اطلاعات وارد شده توسط یک گروه از محققان.

این گروه متشکل از منافع عمومی کارشناس Thejesh GN, فعال, Kanika شارما و استادیار عمل حقوقی در لیورپول جهانی دانشکده حقوق امان گفت: 338 مرگ و میر رخ داده است از 19 مارس تا آوریل 2 و آنها مربوط به مستند.

با توجه به داده ها 80 نفر کشته خود را به دلیل تنهایی و ترس از آزمایش مثبت برای ویروس. این خودکشی ها به دنبال مهاجران مرگ در تصادفات در راه خود را بازگشت به خانه (51) مرگ و میر مرتبط با علائم ترک (45) و کسانی که مرتبط با گرسنگی و درماندگی مالی (36).

“شده اند وجود دارد سرسام آور تعداد خودکشی ناشی از ترس از عفونت و تنهایی و فقدان آزادی حرکت و ترک الکل در طول مستند.

“به عنوان مثال قادر به رسیدگی برداشت (یک وضعیت پزشکی) به عنوان بسیاری از هفت نفر کشته شده اند و مصرف افترشیو و لوسیون ضد عفونی کننده. تعداد زیادی از کارگران مهاجر گیر در قرنطینه امکانات به دور از خانواده و درگیری با خودکشی از ترس عفونت و گاهی اوقات حتی ننگ متصل به بیماری” این گروه در بیانیه ای گفت.

علل دیگر از “غیر coronavirus مرگ” بودند خستگی (24) از جمله کارگران سفر در مسافت های طولانی با پای پیاده و یا صف بندی برای جیره پلیس قساوت/خشونت دولتی (11), مستند جرایم مرتبط (12) از جمله vigilantism برای نقض قوانین و محرومیت از مراقبت های پزشکی (38).

“نیز وجود دارد که 41 مواردی که علت خاصی مشخص نیست. یک مثال از چنین حادثه ای خواهد بود که در آن وجود دارد در یک درگیری بین حساب دولت و خانواده/دوستان مرحوم در مورد علت مرگ گفت: امان.

“همچنین آن را باید درک شود این مرگ و میر به احتمال زیاد کم گرفتن: تنها کسری از مرگ و میر طبق گزارش رسانه های ما ممکن است از دست رفته برخی از مرگ و میر گزارش شده در رسانه های محلی نیز هست.”

این گروه دنبال روزنامه ها و وب پورتال را در یک تعداد انگشت شماری از زبان – در درجه اول زبان انگلیسی, Hindi و چند vernaculars (کانادا ماراتی تامیل, بنگالی, Odia و مالایایی) و رسانه های اجتماعی برای کامپایل کردن داده ها. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>