ناگهانی سنبله در له: 18 آزمون +ve در یک روز; شمارش 41

DC Leh Sachin Kumar addressing a press conference in Leh on Sunday. — Excelsior/Morup Stanzin
DC له Sachin کومار پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی در له در روز یکشنبه. — اکسلسیور/Morup Stanzin

16 از یک روستا در میان قربانیان کرونا

له اعلام منطقه قرمز, بدون, تازه, تسهیلات

Excelsior خبرنگار

جامو آوریل 3: در یک ناگهانی سنبله در Coronavirus موارد در قلمرو اتحادیه لاداخ 18 نفر در Leh منطقه از جمله 16 از در حال حاضر ‘شامل’ ایجاد کرد از Chushot Yokma باید آزمایش مثبت برای COVID-19 ارشاد دولت های منطقه به اعلام Leh منطقه به عنوان منطقه قرمز از پرتقال است. دولت همچنین اعلام کرد که هیچ تسهیلات شرکت داده خواهد شد و در له از فردا به عنوان اعلام شده توسط اتحادیه وزارت امور.
پنج سال کودک و چهار زن در میان 18 نفر تست مثبت در له منطقه امروز با در نظر گرفتن مجموع تاج موارد در قلمرو اتحادیه به 41 و فعال موارد به 23 18 نفر در حال حاضر درمان شده و تخلیه شده از COVID بیمارستان.
این برای اولین بار است که اتحادیه سرزمین لاداخ گزارش شده 18, تاج موارد مثبت در یک روز.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
“در میان 18 نفر تست کرونا مثبت در له منطقه امروز 16 متعلق به روستای Chushot Yokma است که در حال حاضر یک “موجود” در منطقه به عنوان برخی از افراد با سفر تاریخچه تا به حال گزارش مثبت از وجود دارد در حالی که یک مورد هر گزارش شده از Zangsti در شهرستان له و Agling,” منابع رسمی گفت: Excelsior.
به طور قابل توجهی تمام افراد آزمایش تاج مثبت امروز در له شد بدون علامت و نمونه های گرفته شده به عنوان Chushot Yokma اعلام شده بود ‘مهار منطقه’. فرد آزمایش مثبت در Zangtsi تا به حال گزارش سفر به دهلی نو قبل از مستند در ارتباط با درمان همسرش که مبتلا به بیماری کلیه در حالی که مثبت از Agling سفر کرده بود Sankoo از 7 آوریل تا 27 بود و در حال حاضر اقامت در Spituk نزدیکی Agling.
شانزده نفر که آزمایش مثبت از ایجاد کرد Chushot Yokma بودند مخاطبین مثبت افراد است.
بلافاصله پس از دولت دریافت گزارش از 18 نفر گزارش مثبت برای COVID-19 همه آنها معطوف به اختصاص داده شده COVID بیمارستان در له و اعضای خانواده خود جدا شد. دولت به ردیابی تماس های از همه مثبت افراد به موضوع آنها را به قرنطینه و نمونه تست است.
Chushot Yokma در حال حاضر اعلام شده است به عنوان “مهار منطقه’ به عنوان برخی از افرادی که به بازگشت وجود دارد از ایران و زیارت به حال آزمایش مثبت برای COVID-19 هر چند بسیاری از آنها درمان شده اند و ترخيص توسط بیمارستان.
“یک فرد آزمایش مثبت امروز در له شد از طریق ترسیم Aarogya Setu برنامه” معاون کمیسر له Sachin کومار گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی در له.
او گفت: Leh منطقه که یک منطقه نارنجی در حال حاضر طبقه بندی شده به عنوان منطقه قرمز زیر ناگهانی در COVID-19 موارد با 18 نفر تست مثبت در یک روز.
“وجود خواهد داشت نه بیشتر تسهیلات در له از فردا به عنوان داده شده در جهت از خانه اتحادیه, وزارت,” او گفت:, و اضافه کرد که هر سه روستاهای Chushot موجود بوده اند و در حال نظارت از طریق هواپیماهای بدون سرنشین و پلیس گشت.
به عنوان یک حق شفعه و اندازه گیری تمام افسران منتقل شده به هتل ها و آنها نمی تواند رفتن به خانه های خود. بیشتر وجود خواهد داشت هیچ جنبش مردم بدون عبور او اضافه شده است.
کومار گفت: همه زائران که در بازگشت از ایران را به معرض آزمایش نمونه برای Coronavirus دوباره پس از یک چنین فرد تبدیل به مثبت در کرگیل منطقه دیروز. او اضافه کرد که تمام مخاطبین مثبت بیماران جدا شده و خواهد شد در معرض آزمایش نمونه.
معاون کمیسر له همچنین اعلام کرد که COVID-19 آزمایشگاه تست باز خواهد شد در مدت کوتاهی در له و کارکنان مستقر در آزمایشگاه ارسال شده در آموزش, در حالی که تجهیزات آورده شده است در اینجا پس از این موضوع گرفته شد تا توسط UT مشاور Umang Narula و وزیر بهداشت Rigzin Samphel.
زیر 18 مورد مثبت منطقه دادرس له امروز دستور داد که Chushot روستاها شامل Chushot Yokma و Shamma شده اند بیشتر مطلع به عنوان مهار منطقه. به طور مشابه Zangsti/Malpak منطقه نیز اعلام شده است که به عنوان مهار منطقه.
با امروز 18 موارد مثبت تعداد کل Coronavirus بیماران در قلمرو اتحادیه Ladakh رفته تا 41. اما 18 از آنها درمان شده اند و ترخيص از بيمارستان را ترک 23 فعال موارد از جمله 20 له در منطقه و سه در منطقه کارگل.
در ضمن هیچ تازه تاج مثبت مورد گزارش شده از منطقه جامو امروز که در آن شمارش COVID بیماران بود در 61 از جمله هفت فعال موارد است. پنجاه و سه تاج بیماران بهبود یافت و مرخص شد از بیمارستان در حالی که شده است وجود دارد یک مرگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>