دانش آموزان و زنان در میان 23 بیشتر تست کرونا +ve; جامو شمارش 145

A medical team examines passengers on their arrival at Jammu Railway Station on Saturday.
یک تیم پزشکی به بررسی مسافران در هنگام ورود خود را در جامو ایستگاه راه آهن در روز شنبه.

85-yr-پیر مرد 2 نفر دیگر تحت درمان در بیمارستان CD

Sanjeev Pargal

جامو مارس 16: جامو امروز دوباره ثبت تنها یک روز بیشترین تعداد تاج موارد مثبت 23 از جمله چهار زن بودند رشته افراد بازگشت از قطار و اتوبوس و مخاطبین خود را در نظر گرفتن تعداد کل موارد در منطقه به 145 و فعال موارد به 83 در حالی که سه تاج بیماران از جمله 85 سال, پیر مرد با همبودی تحت درمان قرار گرفتند و مرخص از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان.
کتهوا ثبت بیشترین تعداد 11 نفر امروز پس از شش Ramban, دو هر در جامو و سامبا و در یودهمپور و Poonch. این برای اولین بار بود COVID-19 مورد مثبت در Poonch منطقه.

اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
اواخر امشب دو نفر از Bishnah tehsil جامو منطقه از جمله یک زن که در حال بازگشت از New Delhi, آزمایش مثبت برای COVID-19. دو نفر از Samba منطقه یکی از آنها یک زن, دانشجو, همچنین آزمایش مثبت است. فرد دیگری نقطه از یودهمپور مورد آزمایش قرار گرفت کرونا مثبت در اواخر شب.
تمام اواخر شب پنج کرونا مثبت گزارش شد تایید در دولت کالج پزشکی (GMC), Jammu.
تیم فرستاده شده به تغییر تمام پنج به بیمارستان از مراکز قرنطینه بودند که بدون علامت.
منطقه دادرس کتهوا OP Bhagat گفت: Excelsior که 11 نفر از این منطقه که در حال بازگشت از نقاط مختلف کشور بودند و اداری تحت قرنطینه در مکان های مختلف باید آزمایش مثبت برای Coronavirus امروز.
“همه موارد مثبت شناسایی شده اند و در حال ارسال به بیمارستان های مختلف از قرنطینه مراکز” Bhagat گفت همه آنها بدون علامت است. مخاطبین خود را در حال ترسیم شده برای جداسازی و نمونه تست است.
از 11 کتهوا مثبت چهار مورد ستایش قرار داد از Basohli و تا به حال سفر تاریخچه گجرات و دهلی نو در حالی که 28 سال متعلق به Rajbagh بود و سفر, تاریخ, New Delhi. دو نفر با سفر تاریخ هاریانا از جمله Gurugram متعلق به Nagri و ڈنگہ Amb.
35 سال, پیر مرد 15 سال دختر و 17 پسر سه ساله از Bhatoda, دوگان و Sukrala مناطق که آزمایش مثبت برای COVID-19 هستند مخاطبین مثبت بيماران در حالی که یک پسر از Hiranagar که در حال بازگشت از Ludhiana نیز آزمایش مثبت است.
فرمان بیمارستان یودهمپور امروز شناسایی شش تاج موارد مثبت تمام نقطه از Ramban منطقه جامو منطقه دگرمن اینم دانمارکی خان, نیازمندیها, متخصص میکروب شناسی در بیمارستان گفت: Excelsior.
دگرمن خان گفت: فرمان بیمارستان پیشی گرفته است 10,000 تاج آزمون. از آنها 100 را آزمایش مثبت است.
تمام شش موارد مثبت Ramban منطقه شد و عودت کنندگان از کشورهای مختلف که تحت اداری قرنطینه.
سیزده تاج موارد مثبت گزارش شده در Ramban منطقه دیروز و سه روز قبل از. Ramban در حال حاضر دارای 22 فعال موارد در مجموع 23.
Poonch منطقه امروز گزارش اولین کرونا مثبت مورد با 35 سال مرد کارگر هاری Marhot, Surankote که در حال بازگشت از هیماچال پرادش تست مثبت است. او تحت قرنطینه در Surankote, SSP Poonch رامش Angral گفت.
در حال حاضر تنها Kishtwar و Doda ولسوالی ها بدون هیچ گونه تاج مورد.
با افزایش تاج موارد مثبت در Ramban, ناحیه دادرس دستور بسته شدن مغازه ها به فروش غیر موارد ضروری که قبلا اجازه داده شده است برای باز کردن در چرخش اساس.
امروز 23 تاج موارد مثبت گرفته اند جامو منطقه شمارش به 145 و فعال موارد به 83 به عنوان سه تاج بیماران تحت درمان قرار گرفتند و مرخص امروز از بیماری های قفسه سینه در بیمارستان Bakshi نگر جامو.
HoD بیماری های قفسه سینه Dr Rahul Gupta گفت: Excelsior که 85 سال تاج بیمار از Ashok ناگار Satwari در منطقه جامو در میان سه نفر مرخص امروز از بیمارستان است.
بیمار با همبودی شده است با موفقیت درمان و مرخص پس از او آزمایش منفی برای این ویروس دو بار و با تصویب تمام آزمون های دیگر, دکتر گوپتا گفت.
CD, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr Rajeshwar شارما گفت: 32 سال از Ghagwal در Samba منطقه و 40 سال از Sola, سامبا نیز مرخص امروز بعد از اینکه با موفقیت برای درمان Coronavirus.
در ضمن همه در معرض خطر تماس از یک Reasi شهرداری خط مقدم کارگر که به تازگی آزمایش تاج مثبت شده اند آزمایش منفی است. آنها شامل نمایندگان از Reasi شهرداری.
در ضمن در حدود 2050 رشته افراد جامو و کشمیر رسیده یودهمپور ایستگاه راه آهن امروز در دو `Sharamik ویژه’ قطار از ناگپور در ماهاراشترا و بنگلور در کارناتاکا. در حالی که 1027 نفر سفر از ناگپور, استراحت, آمد, از, بنگلور, منطقه دادرس یودهمپور Dr Piyush singla sv (sv) گفت: Excelsior.
همه آنها فرستاده شدند مربوطه ستاد منطقه اداری قرنطینه و نمونه تست است. نمونه از مردم در برخی از مناطق گرفته شد در Chenani.
یکی دیگر از آموزش امروز چپ چنای در تامیل نادو برای یودهمپور حمل رشته افراد جامو و کشمیر در حالی که قطار دیگری برنامه ریزی شده است برای اجرا از بنگالور در مارس 17 حمل UT ساکنان.
در ضمن سوم تجاری قطار از دهلی نو رسیده جامو صبح امروز حمل 952 مسافران است.
یک بیانیه رسمی گفت: 52396 مردم بازگشته اند به جامو و کشمیر از طریق Lakhanpur دروازه به جامو و کشمیر تا کنون در اتوبوس از جمله 3178 افرادی که در طول 24 ساعت گذشته.
علاوه بر این روزانه ورود کامیون حمل گوشت خام و مواد ساخت و ساز عبور کرده 2100 با مجموع 61651 کامیون ورود جامو و کشمیر پس از مستند نشانه ای روشن از فعالیت های اقتصادی نشان از افزایش روند در جامو و کشمیر ،
در ضمن ایستگاه مدیر راه آهن, Jammu, Chetan Taneja به آمده تا با برخی از دستورالعمل ها و اقدامات پیشگیرانه به صورت گرفته توسط عموم مردم و مسافران که در حال رسیدن به جامو توسط دهلی نو-JammuTawi ویژه `Sharamik قطار مسافری و همچنین آن دسته از مسافران که در حال سوار شدن به قطار ویژه در جامو.
Taneja گفت که مسافران شده اند صرفا خواسته به پوشش صورت خود را با ماسک, دنبال, اجتماعی فاصله هنجارها و نه به عجله بسر می رسانید در حالی که رسیدن به ایستگاه. او در ادامه گفت که مسافران باید به دنبال دستورالعمل از راه آهن مقامات و UT کارکنان دولت که اختصاص داده شده اند با وظیفه هدایت مسافران در طول ده-شبانه روزی.
“مسافران در حال درخواست برای باز کردن درهای قطار و نه به ایستادن و یا نشستن در کنار درب در حالی که سفر و شستشو و یا sanitising دست خود دانلود “Aarogya Setu” برنامه و نه به تماس با اعضای خانواده و بستگان و یا دوستان به ایستگاه. امکانات حمل و نقل برای مسافران شده اند مرتب توسط UT, دولت,” او گفت:.
دادن جزئیات از اقدامات احتیاطی برای مسافران خروجی از جامو Taneja گفت که تنها کسانی که مسافران داشتن تایید بلیط برای سفر روز خواهد بود اجازه ورود در ایستگاه به عنوان تایید بلیط خواهد بود و حرکت خود را به ایستگاه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان