دانش آموزان ارسال تماس پریشانی از امکانات قرنطینه

Excelsior خبرنگار
سرینگر Mar 21: این دانش آموزان که می رسند از بنگلادش برای 14 روز در قرنطینه متهم به مقامات بی ادب بودن با آنها و ارائه به اندازه کافی امکانات.
این دانش آموزان که عمدتا زنان گفت: Excelsior از طریق تلفن است که در حالی که آنها قرار داده تا در حج خانه و بعد از آن معطوف به IMPA در نزدیکی SP جایی که آنها مجبور به در اتاق زندگی می کنند که پر از گرد و غبار.
این دانش آموزان بودند که به طور گسترده به نمایش در کلکته و همچنین فرودگاه دهلی نو. آنها گفتند که زمانی که آنها رسیده سرینگر آنها نمی شد به نمایش در آمد و شد فقط پرسید اگر آنها را از داکا.
“ما گفت: بله و بعد از لحظه ای ما بودند به همراه یک اتوبوس را گرفته و به حج خانه Bemina. وجود ما قرار داده و همه در یک اتاق با تمام خاک اطراف” گفت: یک دانشجو.
حداقل 50 در تعداد دانش آموزان دیروز وارد در فرودگاه سرینگر. چند دانش آموز دیگر که همچنین از بنگلادش متهم به پنهان کردن خود را اعتبار و سفر تاریخ است.
“ما پس از اعتراض ما گرفته شد به IMPA که در آن دو نفر نگه داشته در یک اتاق یک نفره, اما ما آن را نمی قرنطینه; ما دانشجویان پزشکی, بنابراین ما می دانیم آنچه که این همه به معنی” دانش آموزان گفت.
این دانشجویان ادعا که کارکنان در سازمان حج و خانه و همچنین در IMPA رفتار گستاخانه با آنها. “در حج خانه پلیس آمد و بدرفتاری با ما; ما توشه پرتاب شد; لگد-ما مجرمان” گفتند.
در نظر داشتن شرایط آب و هوایی به دانش آموزان گفت که آنها نگران از سقوط بیمار به عنوان آنها آمده اند از یک محل با آب و هوایی مختلف.
“از دیروز ما درخواست آنها را به ما ارائه با برخی از لباس های گرم که همه ما باید با ما این است که تابستان لباس; آنها نمی پرداخت هر گونه توجه به درخواست ما” گفتند.
به دانش آموزان گفت که آنها به دست آمده اند “هیچ Coronavirus’ گواهی در داکا قبل از ترک برای کشمیر. “از زمانی که ما وارد یک تیم پزشکی آمده است به ما; ما می خواهیم به بررسی توسط پزشکان و اگر آنها می خواهند آنها می توانند ما را نمونه—چیزی است که باید انجام شود” آنها خواستار است.
این دانشجویان ادعا که برخی از دانش آموزان همکار خود را که در حال نفوذ موفق به فرار روز گذشته از فرودگاه. “برخی از نفوذ دانش آموزان با ما موفق به فرار از دیروز. درمان ویژه برای افراد برجسته; کلاه ها را به دولت” آزرده دانش آموزان گفت.

مقاله قبلی3 بیشتر تست +ve برای COVID-19 کل موارد صعود به 13 در Ladakh
مقاله بعدی2 خفاش کماندوهای, 2 کشته در میان 7 کشته در Poonch LoC

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>