شروع قوی آسانسور NDSU گذشته UND در اجلاس لیگ بسکتبال مردان عنوان بازی

جنون مارس نیز در مورد بالا دانه های بازی مانند یک دانه بالا هرگز اجازه فلک زده آن روز.

یکی هرگز نمی داند چه اتفاقی خواهد افتاد.

اما در روز سه شنبه شب جنون مارس همه چیز در مورد دانه بالا ایالتی داکوتای شمالی انکار رقیب خود-و توسری خور حریف UND — یک فرصت دیگر ناراحت.

NDSU با استفاده از یک تاول شروع-با حمایت بکن بکن سکس 3-نقطه تیراندازی — به شکست UND 89-53 قبل از 4,306 طرفداران در دنی سانفورد برتر مرکز به کسب درآمد دوم-راست نشست مسابقات قهرمانی لیگ و یک خودکار اسکله در آینده NCAA Tournament.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

برای شماره 6 دانه UND از دست دادن بود پایان شگفت آور اجلاس سران مسابقات اجرا شود. هاوکز (15-18) بسیج برای بی حس کردن داکوتای جنوبی در آن بازکن قبل از مصرف پایین فورت وین در مرحله نیمه نهایی برای کسب یک شات در یک اسکله غیر محتمل در مسابقات NCAA.

“است که تیم ما بازی امشب بسیار آماده و تا به حال مقدار زیادی از ضرورت” گفت: سال اول UND مربی پل Sather. “اعتبار به آنها. ما فقط نمی تواند آنها را آهسته.

“ما تا به حال فرصت هایی که نمی افتد. اشتباهات ساخته شد اما آن را ندارد به این دلیل که می خواهید به وجود دارد. آن را فقط گاهی اوقات بازی می کند که در راه است.”

NDSU (24-8) می تواند بدون اشتباه انجام اوایل ضربه 3-اشاره گرها در حالی که انکار UND خوب به نظر می رسد در لبه. گاومیش کوهان دار امریکایی اساسا کنترل می شود هر دو به پایان می رسد از زمین است. گاومیش کوهان دار امریکایی پیچ و مهره ای به 13-0 منجر شش دقیقه به بازی. و زمانی که آنها ساخته شده خود را هشتم 3-اشاره گر در 10 تلاش آنها تا به حال یک 43-18 برتری 3:14 سمت چپ در نیم.

“در یک نقطه آنها چیزی شبیه 3-برای-11 از میدان” گفت: Sather. “و ما فقط نمی بسیاری از جریان اولیه است. پس از آن موج جزر و مدی نوع ضربه. که در آن نقطه آنها بسیار دشوار تیم به عقب می آیند.”

NDSU را وینی شهيد مسابقات MVP شد برق را به ثمر رساند در عمیق 3-اشاره گر علاوه بر استفاده از سرعت خود را به پایان برساند در لبه. شهيد چراغ گاومیش کوهان دار امریکایی با 25 امتیاز در حالی که تایسون بخش اضافه شده 23. گاومیش کوهان دار امریکایی بودند 13 از 25 در 3-اشاره گر و 55 درصد به طور کلی در حالی که UND تلاش پایان دادن به در 36 درصد است.

“این خیلی سخت بود برای مبارزه با آن گفت:” UND ارشد Marlon استوارت بود که به نام همه مسابقات تیم است. “وجود ندارد بسیار برای گفتن دارد.”

NDSU ممکن است بازی خود را با بهترین بسکتبال در این فصل در نیمه اول.

“من هرگز در یک تیم است که آغاز شده است که گفت:” گاومیش کوهان دار امریکایی به جلو سام Griesel. “این نشان داد چه سخت کار می توانید انجام دهید. این همه کلیک کردن در زمان مناسب است.”

گاومیش کوهان دار امریکایی به رهبری 49-22 در نیمه تیراندازی 52 درصد از جمله 8-برای-11 نمایش در 3-اشاره گر.

“آنها بازی با سرعت” اضافه شده Sather. “ما نیست که در آن سرعت امشب.”

اثرات سه بازی مسابقات در سه روز گرفته اند ممکن است تلفات در UND در حالی که NDSU-به عنوان دانه بالا — برنده آن بازکن در روز شنبه قبل از داشتن یک روز مرخصی.

UND استفاده نمی کند که به عنوان بهانه ای.

“ما خیلی انرژی و جمعیت با صدای بلند گفت: Billy Brown, یکی از UND سه سالمندان است. “آنها فقط بیرون آمد و منگنه ما در دهان است.”

NDSU در حال حاضر موفق به کسب پنج قله قهرمانی لیگ. گاومیش کوهان دار امریکایی تبدیل شده اند این تیم به ضرب و شتم دو سال گذشته در این اجلاس. و تجربه خود را پرداخت می شود خاموش در برابر UND و در اولین بازی مقابل دنور که تقریبا ناراحت گاومیش کوهان دار امریکایی.

“شما می توانید بگویید که در شروع بازی که آنها می خواهم قبل از اینجا بوده است” گفت: UND ارشد Kienan والتر. “آنها به راحتی در این محیط. غرفه به آنها.”

د’Sean آلن-Eikens led UND با 17 امتیاز در حالی که استوارت و Filip Rebraca اضافه شده 12 و 11 بود.

UND-NDSU عنوان matchup اولین بار بود که تیم را برای ملاقات در یک کنفرانس قهرمانی از سال 1993 زمانی که هر دو نفر اعضای بخش دوم, North Central کنفرانس. UND برنده است که بازی 72-59 در یک بازی از قضا در Sioux Falls.

پایان نیست آنچه UND پیش بینی شده اما این تیم را در سفر از شروع فصل به پایان بود به یاد ماندنی و با توجه به آنها ضرب و شتم یک قدرت 5 تیم کنفرانس — نبراسکا — به پایان رسید و فصل با نشان دادن است.

“بچه ها ما جنگیدند برای هر یک از دیگر در این سال و شما نمی خواهید به آن را ببینید در پایان این گفت:” Sather. “اما ما فقط انجام بازی در بازی های قهرمانی است. و این چیزی است که شما واقعا می تواند افتخار.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>