قوی 1st دوره خزانه بیسمارک بیش دیویس برای 6th مستقیم دولت هاکی عنوان

در آن زمان دو دوره اهداف بیسمارک را به تصرف خود ششم متوالی دولت عنوان, شکست فارگو دیویس 2-0.

“این احساس حقیقی. غیر واقعی. آن را یکی از بهترین و در عین حال گفت:” رایلی توپ co-MVP مسابقات در چهارم دولت عنوان شده است. “آن را خوب به پایان سال آخر من در این راه. این گروه از دختران است یکی از نزدیک ترین تیم من شده است ، ما در برخورد با تنوع. ما را از طریق کشیده و ما آنها را ثابت کرد اشتباه است.”

در حالی که بلیزارد شنبه وارد قهرمانی مانند آنها هرگز به سمت چپ آن ناآشنا مرحله برای عقاب بودند که خود را اولین دولت عنوان ظاهر.

“وجود دارد هم با این گروه و من می خواستم آنها را به دریافت پاداش” دیویس سر مربی جاش Issertell گفت. “این بود که هدف تمام وقت است. من آرزو می کنم آن را به پایان رسید تا متفاوت برای آنها کار قرار دهید.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

دیویس در صدر بیسمارک که دست عقاب خود را از دست دادن اولین سال روز شنبه در هر دو به طور منظم فصل جلسات (3-1 و 2-1).

“ما فقط پا است. ما عصبی اولین بار ما آنها را” مایر گفت. “هنگامی که شما این ایده در پشت سر خود را که شما در حال تلاش برای بازی به از دست دادن نیست ما واقعا پا تا امروز. ما فقط به بیرون رفت و بازی هاکی.”

Bismarck Blizzard’s Allisyn Hulst looks to shoot on Fargo Davies’ Kennedy Cook during their N.D. state hockey tournament girls championship game Saturday, Feb. 29, at Scheels Arena, Fargo.
Michael Vosburg / Forum Photo Editor

بیسمارک بلیزارد Allisyn هولست به نظر می رسد به ساقه در فارگو دیویس’ کندی طبخ طول N. D. دولت مسابقات هاکی قهرمانی دختران بازی شنبه, فوریه. 29 در Scheels عرصه فارگو.
مایکل Vosburg / Forum Photo Editor

یک بدون گل دوم و سوم دوره ثابت کرد که چقدر حتی رقابت بین این دو بالا دانه بود.

بیسمارک زده اول کمتر از دو ساعت در زیر Krikorian قدرت-بازی بازی هدف از این نکته که رفت قفسه بالا. بلیزارد اضافه شده یکی دیگر کمتر از دو دقیقه بعد در مدیسون قهوه ای دوباره بجای اول برگشتن به شتاب اولیه 2-0 منجر شود که می چسبد.

“من فکر می کردم بچه های ما پاسخ خوبی در هر دو شرایط. ما در بر داشت یک راه برای بازگشت به بازی ما” Issertell گفت. “ما تا به حال یک زن و شوهر خوب به نظر می رسد در دوم که من فکر کردم اگر ما نقد در در کسانی که واقعا می تواند به نوبه خود جزر و مد. وجود دارد هرگز یک شک در اتاق ما. ما اعتقاد تمام راه را تا پایان بازی.”

بیسمارک با حروف بزرگ در دو چهار کیفیت شانس به ثمر رساند در اولین فریم در حالی که دیویس تلاش برای پیدا کردن پشت خالص در آن سه.

Issertell گفت که گروه خود را ضربه نیست دکمه وحشت یک بار در طول 51 دقیقه از بازی.

“وجود دارد هیچ هراس ما همچنان به بازی با هدف” او گفت:. “بچه ها تخلیه مخزن امروز, بنابراین من با افتخار از آنها است.”

با زمان 13 دقیقه علامت در فریم دوم نورد در اطراف دیویس به حال متزلزل کردن هر عنوان-بازی اعصاب. حرکت آغاز شده و جریان به عنوان عقاب زیادی را صرف دوره در حمله به منطقه, نیاز به فقط یک جستن خوش شانس.

“شما می تواند بگوید (بیسمارک) در اینجا بوده است. من فکر می کنم بزرگترین غذای آماده است که از آنها یک زن و شوهر حق بیمه به نظر می رسد و آنها نقد در آنها شده است. ما تا به حال یک زن و شوهر به نظر می رسد امشب و بیرون آمد و در طرف دیگر” Issertell گفت. “این یک عقب و جلو بازی. من فکر کردم هر تیم کنترل بخش های مختلف از این بازی است.”

هر دو تیم بازی مانند یک دولت عنوان شد روی خط تا آخر زنگ صدا. از “با تشکر از شما, سالمندان” شعارهای به سرعت به دنبال انعکاس در سراسر عرصه به عنوان بلیزارد انباشته در بالای هر یک از دیگر.

Bismarck Blizzard celebrate their state title win over Fargo Davies during the N.D. state hockey tournament girls championship Saturday, Feb. 29, at Scheels Arena, Fargo.
Michael Vosburg / Forum Photo Editor

بیسمارک بلیزارد جشن دولت خود عنوان برنده بیش از فارگو دیویس در طول N. D. دولت مسابقات هاکی قهرمانی دختران شنبه, فوریه. 29 در Scheels عرصه فارگو.
مایکل Vosburg / Forum Photo Editor

مایر و کارکنان مربیگری خود نمی دانم تا ظهر شنبه که می تواند قرار داده در شبکه ، تصمیم به رفتن با ارشد لورن واتکینز که تا به حال shutout.

“به تماشای او تحویل در آن لحظه بسیار ویژه” مایر گفت.

وجود دارد هیچ چیز Issertell بود که نام مربی سال شد رفتن به توبیخ بازیکنان خود را برای بعد از بازی.

“ما (گفت:) ما افتخار آنها. ما آنها را دوست دارم. ما قدردانی از این فرصت به مربیان خود,” او گفت:, گفتگو با بازیکنان خود را پس از از دست دادن. “این تیم و این برنامه در یک جای بهتر چون از این بچه ها.”

پیج هانسون و اولیویا Opheim از دیویس و توپ و قهوه ای بیسمارک دریافت تمام مسابقات تیم افتخارات.

دوره اول: 1, B Krikorian (قهوه ای, اشمیت), 8:58. 2, B, براون (به آلمانی, توپ,), 10:46.

دوره دوم: هیچ به ثمر رساند.

دوره سوم: هیچ به ثمر رساند.

موجب صرفه جویی در: طبخ 6-7-11-24. واتکینز 6-5-4-15.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>