پایبندی جدی به اقدامات احتیاطی اساسی تنها می تواند به کاهش خطر ابتلا به کروناویروس: مدیر آنهم

NHM Director Bhupinder Kumar addressing press conference.
آنهم مدیر Bhupinder کومار پرداختن به کنفرانس مطبوعاتی.

*می پرسد مردم به تکیه تنها بر دولت info

Excelsior خبرنگار
جامو Mar 10: ‘به عنوان رمان Coronavirus (COVID-19) هیچ درمان قطعی بنابراین پیشگیری است, بهترین, هر شخص دارای ظرفیت برای کمک به محافظت از خود را برای محافظت از دیگران چه در خانه و جامعه بهداشت و درمان سیستم محل کار و یا سیستم حمل و نقل’ نگهداری می شود مدیر ملی بهداشت ماموریت (آنهم), Bhupinder کومار امروز در اینجا در حالی که پرداختن به یک کنفرانس مطبوعاتی برگزار شده در این زمینه است.
خواست مردم را به وحشت و توجه به هر گونه شایعه در مورد COVID-19 مدیر آنهم به دادگاه تجدید نظر آنها را به تکیه تنها بر اطلاعات منتشر شده توسط دولت در این زمینه مانند رسانه بولتن منتشر شده به رسانه های چاپی و الکترونیکی به صورت روزانه به آخرین وضعیت.
دادن مفصل شکستن در مورد کرونا ویروس موارد مشکوک در دانشگاه تهران از J&K تا به امروز مدیر اطلاع داد که 705 مسافران و افراد در تماس با موارد مشکوک قرار داده شده است تحت نظارت فعال; 150 از این که تکمیل نظارت دوره 28 روز و 09 تحت بیمارستان قرنطینه.
56 نمونه از موارد مشکوک فرستاده شده اند برای تست تا کنون 26 گزارش منفی از قبل دو مورد که گزارش شده با بار ویروسی 01 دارای آزمایش مثبت و یکی دیگر در حال مجددا, 29 گزارش انتظار (تا 4:00 بعد از ظهر امروز). در همین حال یک فرد گزارش شده با بار ویروسی و نمونه فرستاده شده به NCDC دهلی نو برای تایید.
هجی کردن اقدامات گرفته تا کنترل و جلوگیری از این ویروس مدیر اطلاع داد که دانشگاه تهران از J&K است به تقویت نظارت و کنترل اقدامات در برابر بیماری ها و شماره تلفنی +91-0191-2549676 (UT سطح سلول برای J&K) +91-0191-2520982 (برای Jammu بخش) و +91-0194-2440283 (برای کشمیر بخش) در حال حاضر ایجاد شده است و در حال کاربردی برای هر گونه مشاوره و یا کمک های مورد نیاز در این زمینه است.
علاوه بر تاج-آزمایشگاه ویروس امکانات تست شده اند آغاز شده در شعر-من-کشمیر موسسه علوم پزشکی Soura سرینگر و دولت کالج پزشکی جامو و اتاقهای کنترل و نظارت تیم شده اند تشکیل شده در تمام مناطق از دانشگاه تهران برای دیدار با هر نوع احتمال او به رسانه ها گفت.
Bhupinder کومار بیشتر اطلاع داد که جهانی خود اعلام شده است اجباری w.e.f. 4 مارس سال 2020 در جامو و فرودگاه سرینگر. علاوه بر غربالگری مسافران نیز آغاز شده و در Lakhanpur و پایین Munda تلفات پست به عنوان به خوبی به عنوان جامو کترا و یودهمپور ایستگاه های راه آهن که در آن سلامت میز کمک کرده اند راه اندازی شده است.
کومار تصریح کرد که شهروندان باید اساسی اقدامات احتیاطی از قبیل بهداشت فردی و شستن دست و سرفه و عطسه و رسوم و باید برای جلوگیری از دست زدن به صورت و چشم و بینی و همچنین گزارش هر گونه علائم (تب مشکل تنفس و سرفه) به مقامات پزشکی بلافاصله. او به آنها اطمینان داد که کل وضعیت در حال نظارت و بررسی در تمام سطوح بسیار نزدیک است.
مدیر گفت که گسترش این بیماری می تواند به طور قابل توجهی کاهش و یا حتی معکوس از طریق اجرای قوی مهار و کنترل فعالیت های. بر این اساس تبلیغات گسترده ای در حال انجام است برای ایجاد آگاهی در جامعه از طریق آموزش بهداشت پیام به خصوص در شستن دست ها, سرفه آداب و جداسازی توسط, الکترونیکی, رسانه های چاپی و رادیو شعر و جزوات و غیره او اضافه شده است.
او گفت که دولت به شدت خواستار همه, اجتماعی, مذهبی و سیاسی سازمان برای جلوگیری از اجتماعات بزرگ.
مدیر اطلاعات و روابط عمومی دکتر سید Sehrish عسگر و گره افسر کرونا ویروس, UT J&K, دکتر Shafqat نیز حضور داشتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>