کشش از بزرگراه 38 نام در حافظه منتون آتش نشان است که درگذشت در سال 2017 فروغ

کشش از بزرگراه 38 در نزدیکی کوه خانه ایجاد شده است به نام به افتخار ایالات متحده خدمات جنگل آتش نشان از منتون که درگذشت او پس از سفر به مونتانا به مبارزه در سال 2017 لولو اوج آتش.

نشانه ای است که بار خوانده شده “USFS آتش نشان برنت M Witham یادبود بزرگراه” قرار داده شد در امتداد بزرگراه 38 روز چهارشنبه با توجه به Witham دوست نیک Litt.

  • ایالات متحده خدمات جنگل آتش نشان برنت Witham. (حسن نیت ارائه میدهد از خدمات جنگل ایالات متحده)

  • آتش نشانان پرداخت ادای احترام به کاهش متحده خدمات جنگل آتش نشان برنت Witham در مراسم یادبود او را در ملی, نارنجی, نشان می دهد, رویداد مرکز در سان برناردینو کالیفرنیا. در روز پنج شنبه, اوت. 10, 2017. 29-در سال Witham از منتون درگذشت زمانی که اصابت یک درخت در حال سقوط در حالی که مبارزه با آتش سوزی در مونتانا در Aug. 2, 2017. (عکس Watchara Phomicinda مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • برنت مایکل Witham, U. s. خدمات جنگل سن Bernadino

Zeal بخشی از یک hotshot خدمه با ایالات متحده خدمات جنگل. خدمه یا افزایش و یا کاهش یافته است به مناطق دور افتاده به حک کردن آتش سوزی رخ می در طول یک آتش سوزی. اعضای hotshot خدمه معمولا ارسال شده در تنها با تجهیزات آنها ادامه می دهند. Zeal بود sawyer, کسی, که, کاهش, کردن درختان.

او در عرض چند دقیقه هنگامی که یک درخت او قطع او زده است. او 29 ساله است.

Zeal نزدیک بود به خانواده اش برگزار شد و یک ایمان قوی و گفت: Litt, 34, همچنین از منتون.

“به من برنت همیشه کسی که می خواستم برای انجام کار درست برای حق دلیل” Litt گفت. “او ساخته شده یک تاثیر بزرگ در زندگی من است.”

Litt که نقل مکان کرد و از اورنج کانتی به فلمینگ در سال 2008 ملاقات Witham از طریق دوستان مشترک.

در سال 2017 Witham رفت و به مونتانا برای مبارزه با لولو اوج آتش که زخم سوزاندن بیش از 53,000 هکتار است.

Zeal مفتخر صفوف on Aug. 7, 2017 و یک یادبود سه روز بعد در ملی, نارنجی, نشان می دهد, مرکز حوادث در سن برناردینو بود که با حضور حدود 1500 نفر از اعضای خانواده آتش نشانان و محلی و ایالتی و فدرال مقامات. او به خاک سپرده شد بعد از آن روز در منتکیتو پارک یادبود و سردخانه در کلتن.

این hotshot عضو خدمه بود که تنها استفاده می شود برای لذت بردن از سفر به رودخانه با دوستان بازی بازی های ویدئویی و انجام کار حیاط در خانه پدرش, Litt گفت.

Zeal رانندگی شد عفونی Litt گفت.

“این چیزی است که در واقع به من درایو به بازگشت به مدرسه” گفت: “من می خواهم به کار برای خدمات جنگل در یک نقطه به افتخار او.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>