استراتژیک ‘کنترل آب و هوا’ ITBP پست در Ladakh رود به عملیاتی در این سال پس از تاخیر

دهلی نو: پس از درد و رنج های متعدد تاخیر اول ‘کنترل آب و هوا’ border پست از هند و تبت پلیس مرزی (ITBP) همراه یخی و استراتژیک Pangong Tso دریاچه در منطقه لاداخ در طول چینی لاک انتظار می رود که operationalised در سال جاری خبر داد.

BoP یا مرز از پست واقع شده است در Lukung نزدیک به Pangong Tso دریاچه منطقه لاداخ که هندی و چینی سربازان در حال حاضر درگیر در یک بن بست.

پست مرزی محسوب می شود به عنوان بلند پروازانه پروژه های استراتژیک به عنوان تسهیلات اجازه خواهد داد که مسلح ITBP نیروهای مستقر می شود در این مناطق به جلو برای یک زمان طولانی در میان درجه حرارت های زیر صفر و بسیار سرد و خشن شرایط آب و هوایی رایج در این منطقه است.

به گفته مقامات در حالی که ساخت اسکلت بتنی برای ‘کامپوزیت’ border پست به پایان رسید, دمای کنترل اقدامات و چند آثار جانبی هستند و در عین حال به آزمایش می شود و به پایان رسید.

این پروژه در حال اجرا توسط پروژه های ملی ساخت و ساز شرکت (NPCC) یک PSU که اکثریت سهام بودند به دست آورد WAPCOS (آب و برق خدمات مشاوره) تحت جال شاکتی وزارت مدتی بازگشت.

در حالی که ساخت کامپوزیت BoP کامل کنترل دما اقدامات هنوز به تثبیت, منابع رسمی گفت.

در حالی که مورد نظر دمای داخلی حدود 22-23 درجه آنچه که به دست آورد در حال حاضر حدود 11-12 درجه گفتند.

اخیر تغییر گارد در NPCC و شیوع بیماری همه گیر کوروناویروس بیشتر تحت فشار قرار دادند و مهلت تکمیل این پروژه است. با این حال, آن است که تسریع و انتظار می رود که BoP خواهد بود عملیاتی در این سال آنها گفت.

وقتی پرسیده شد که اگر بن بست جاری بین ارتش ITBP نیروهای چینی PLA سربازان در این جبهه است به همین دلیل برای بالا بردن سرعت کار دو مقام ضروری برای توسعه گفت PTI که این در حال حاضر یک “سریع دنبال” پروژه.

ITBP مدیر کل (DG) S S Deswal تا به حال در سال گذشته گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی که کنترل آب و هوا BoP پروژه به تاخیر افتاده است.

“ما درخواست آنها را برای تسریع در کار است. ما در حال تلاش برای اطمینان حاصل شود که کار کامل است بدون تاخیر بیشتر” او تا به حال گفت: در ماه اکتبر سال گذشته است.

هفتم منبع انرژی در این مدرن BoP به پیش می رود و تکرار در بیشتر ITBP لاک مکان خواهد بود سوخت پاک و یا انرژی خورشیدی و دیزل یا نفت سفید است.

این ارتفاع بالا پست مرزی نیز باید امکانات برای ذخیره آب به شکل مایع.

در حالی که درجه حرارت نرمال در مناطق اطراف Pangong Tso دریاچه نرخهای پایین به حدود منهای 40 درجه سانتیگراد دمای داخل این پست تنظیم می شود بین 22-28 درجه سانتیگراد است.

مرز امنیت نیروی طبق رسمی از اتحادیه و وزارت خانه نیز با ارسال یک به روز رسانی به آنها در مورد ایجاد 47 جدید BoPs در این جبهه از قراقروم تصویب در Ladakh به Jachep لا در آروناچال پرادش عبور بسیاری از موقعیتهای مانند کوه ها, دشت ها و رودخانه ها و دیگر منجمد ارتفاعات سراسر 3,488 متر از خط کنترل واقعی (لاک).

کوه warfare-آموزش ITBP موظف شده است برای محافظت از لاک و پست واقع بین 9,000 fts-18,700 fts در غرب میانه و شرق بخش های این جبهه است و حدود 180 BoPs در حال حاضر.

نیروی در هماهنگی با انواع لاک های متحده ارائه گزارش به اتحادیه وزارت شناسایی قطعه زمین برای ایجاد جدید BoPs وزارت رسمی گفت.

اما از آنجا که این مناطق واقع شده در زمین های سخت مناطق با تقریبا ناچیز حالت های حمل و نقل, پیدا کردن پیمانکاران و کارگران سخت است, او اضافه شده است.

اما BoP کار ساخت و ساز است که نظارت بسیار موشکافانه او اضافه شده است.

این نیروی شبه نظامی است “افزایش” ظرفیت خود را برای رسیدن به دورترین نقطه در طول لاک آن را به عنوان اضافه شده در 25 پست در پنج سال گذشته برای اطمینان از موثر آمادگی در این یخی مقابل خدشه دار perceptional اختلاف مرزی DG Deswal بود گفت: سال گذشته است.

این نیز منجر به افزایش در ITBP گشت زنی در این مناطق یک مقام ارشد گفت.

این ITBP در افت اخیر بن بست تقویت شده آن اعداد و در حال همکاری با ارتش برای حل و فصل تنش مقامات گفته بود اخیرا.

گزارش های تایید نشده گفت: به عنوان بسیاری از 10 شرکت ها (حدود 1000 نفر پرسنل) از نیروی فرستاده شده اند به جلو در گذشته بوده است.

نیروی تحت Union, صفحه اصلی, وزارت, حدود 90000 پرسنل در قدرت مطرح شد پس از سال 1962 چینی تجاوز و جدا از آن وظیفه اصلی حفاظت از لاک آن را ارائه انواع امنیت داخلی وظایف. (سازمان)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>