طوفان انتظار می رود را بی موقع باران سرد به جنوب کالیفرنیا

طوفان قدرتمند است که انتظار می رود را تا 2 اینچ از بارش باران در جنوب کالیفرنیا, دره ها و مناطق ساحلی و 6 اینچ از بارش در کوه شروع یکشنبه, آوریل 5 قبل از آن خروجی این منطقه در پنج شنبه, خدمات ملی آب و هوا گفت.

سنگین ترین باران انتظار می رود که روز شنبه اما بزرگترین ضربه می آیند سهشنبه هنگامی که پایین ترین درجه حرارت در حال حرکت آهسته طوفان پیش بینی هستند و سطح برف — به عنوان کم به عنوان 4000 فوت — می تواند سفر در 5 آزادراه در انگور و در کوه خائنانه است.

بارش در مجموع انتظار می رود که در بالا فصلی به طور متوسط. در حالی که آسمانی می تواند باعث تاخیر سفر هر سیل رود که به جزئی. برخی از سنگ ها می تواند به مزاحم شدن در کوه و دره جاده ها.

این طوفان که از بریتیش کلمبیا می تواند باران در اواخر شنبه شب و یکشنبه اما سنگین ترین بارش مورد انتظار است دوشنبه و سه شنبه.

“وجود دارد بالقوه برای بسیاری از مناطق به بارش مراتب بیش از آنچه ما به طور معمول برای کل ماه آوریل از جمله مرکز شهر لس آنجلس که در آن عادی مارس بارش 0.91 اینچ” آب و خدمات گفت. “این کمک باید برای رفتن به یک راه طولانی برای آوردن فصلی بارش بالغ برای بسیاری از مناطق نزدیک به نرمال و یا حتی بالاتر از نرمال در برخی از نقاط.”

انتظار آسمانی بالغ هستند 1-2.25 اینچ باران برای سواحل و دره 1-1.5 اینچ در صحرا بالا و 05.-1 اینچ در پایین کویر و 6 تا 12 اینچ از برف در LA-منطقه کوه.

درجه حرارت هوا به زیر نرمال 5-15 درجه است. اوج در مناطق ساحلی و دره ها به شمار می رود 55-64 با درجه پایین 39-50. برای کوه اوج از 36-53 با درجه پایین 21-33.

یک طوفان زمستانی است که در اثر داخلی رشته کوه از یکشنبه شب از طریق پنج شنبه صبح.

“بسیار مهم آوریل بارش برف رویداد به نظر می رسد به احتمال زیاد در سن برنردینو کوه و سن جکینتو کوه که در آن چهار پا از برف هستند به احتمال زیاد به سقوط بالاتر از 6000 پا” آب و خدمات گفت. “جریان های کوچک ممکن است سرریز بانک های خود را برای زمان بعد از دوشنبه به سهشنبه در سواحل و دامنه های زمانی که گسترده ترین متوسط بارندگی مورد انتظار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>