طوفان آوردن نور و باران و ممکن است کوه برف به سان برناردینو و ریورساید شهرستان

ریورساید — حرکت سریع به طوفان سیستم می تواند رها کردن نور و باران در اکثر نقاط شهرستان ریورساید و سان برناردینو پنج شنبه و احتمالا برخی از برف در کوه ها قبل از خروج از منطقه امشب با توجه به خدمات ملی آب و هوا.

زمستان آب و مشورتی گذشته تا نیمه شب پنج شنبه در کوه جوامع بالاتر از 4000 فوت در شهرستان ریورساید و سان برناردینو.

محلی کوه ها می تواند بین 1 و 3 اینچ از برف پنج شنبه به طور بالقوه تأثیر سفر در بزرگراه بین ایالتی 15 از طریق کاجون عبور, پیش بینی گفت.

گرافیک حسن نیت ارائه میدهد از خدمات ملی آب و هوا

NWS مقامات توصیه می شود رانندگان برای رانندگی با احتیاط, به دلیل بارش برف می تواند محدودیت دید و پوشش جاده ها.

کوه پیش بینی می شود به حدود یک و نیم اینچ از باران تا جمعه صبح اما در مجموع در جای دیگر نمی رود به بیش از یک دهم از یک اینچ است. هیچ باران انتظار می رود که در Coachella Valley.

شانس قابل اندازه گیری آسمانی دوشنبه 20 درصد در ریورساید و سان برناردینو مناطق شهری و سن Gorgonio تصویب ممنوعیت نزدیکی در حالی که کوه باید 50 درصد شانس.

درجه حرارت بالا پنج شنبه می تواند به 32 در خرس بزرگ; 36 در Idyllwild; 52 در تمکولا; 54 در همت; 55 در ردلندس; 56 در سن برناردینو; 57 در انتاریو; 58 در کنار رودخانه 63 در سن Gorgonio تصویب و 69 در Coachella Valley.

خشک آب و هوا انتظار می رود که در روز جمعه و درجه حرارت گرم خواهد شد تا از طریق شروع از هفته آینده, پیش بینی گفت. وجود دارد می تواند خفیف باران در روز یکشنبه و سپس خشک آب و هوا انتظار می رود که از طریق حداقل اواسط هفته آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>